Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Tokyo Marui c.d.

Świat, 13.10.2009, h. 11:30, dodał: Promant
28

Firma Tokyo Marui opublikowała fotosy promocyjne prezentujące detale wyglądu jej nowych produktów ASG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui zamieściła na swojej stronie plakaty promocyjne prezentujące detale wyglądu nowych produktów: replik AEG G36K, MP5, CQB-R M4 oraz G3 SAS, a także replik broni krótkiej. G36K:

 

 

 

 

 

 

 

Repliki MP5 i G3 SAS z serii HC.

 

 

Gearbox stosowany w replikach hi cycle oraz magazynek drum do MP5.

 

 

M4 CQB-R z systemem recoil engine.

 

 

 

Rewolwery Python, wykonane ze stali nierdzewnej.  

 

 

Pistolet Detonics.

 

 

Pojemnik na akumulator w formie puszki AN/PEQ 16.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.tokyo-marui.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Azur 13.10.2009, h. 11:38 Azur
Powrót króla.
Guest (ID:6452) 13.10.2009, h. 11:45 Guest (ID:6452)
stalowe colty?!
swir202 13.10.2009, h. 12:01 swir202
Świetnie wyglądają puchy. Ciekawe jak cenowo trzyma się teraz TM.
sjzmisiek 13.10.2009, h. 12:28 sjzmisiek
ciekawe czy wyjdą karabinki serii g3 z recoil engine marui zrobiło m4, ak i teraz g36k z tym bajerem więc może polecą za ciosem
Lambert 13.10.2009, h. 12:37 Lambert
Śledzę newsy o TM z dużym zainteresowaniem - tak dalej!
pidzejfat 13.10.2009, h. 13:01 pidzejfat
Te rewolwery na 100% są ze stali?
TM zawsze trzymało się plastiku (przynajmniej w broni krótkiej) więc, stąd moje duże zdziwienie...
kernest 13.10.2009, h. 13:03 kernest
Ajj, tego 2,5" Pythona bym przygarnął

Klimat jak ze starych amerykańskich filmów sensacyjnych
Filq 13.10.2009, h. 14:02 Filq
Mocny jest ten "recoil" ? Ciekawe jak to rozwiazali ; )
Filq 13.10.2009, h. 14:03 Filq
$3 - filmik o M4'ce.
Azur 13.10.2009, h. 14:04 Azur
W poprzednim newsie, a konkretniej w komentarzach wyczytać można było że EBB i recoil jest lepiej rozwiązany niż obecnie - mechanizm jest porządnie przymocowany do tłoka, a nie jakimś lipnym kawałkiem plastiku. Dokładnie nie pamiętam, ale tam znajdziesz pewnie doprecyzowanie tego co napisałem.
ZeeMike 13.10.2009, h. 14:26 ZeeMike
Cholernie spodobał mi się front w G3 SAS. Jakoś do tej pory nie przyciągał mojej uwagi. Coś czuje, że karabinek zastąpi mojego Kurza PDW gdy wejdzie na rynek w nowej wersji .
volf13 13.10.2009, h. 14:45 volf13
Nie chce pleść głupot ale TM chyba jednak dostrzegło potrzeby rynku europejskiego
Detonics mmm
helgrind 13.10.2009, h. 15:02 helgrind
Stalowe colty <ślini się>.
shamoth 13.10.2009, h. 15:20 shamoth
Już raz była jazda z replikami broni krótkiej, wykonanymi z metalu, że nie było można ich dostać ponieważ rzekomo można było je przerobić na ostrą amunicję i wstrzymali ich eksport jeśli nawet nie sprzedaż... co nie zmienia faktu ze taką 6" bym przytulił ;]
Azur 13.10.2009, h. 15:23 Azur
Taaaa. Tyle że Tanaki rewolwery były na łuski i to głównie dzięki nim można było coś kombinować.
Jackall37 13.10.2009, h. 15:42 Jackall37
ZE STALI ? *.*

A juz myślałem, że mam wszystko, czego mi trzeba, ale taki .357 z lufą 6"...

auto poczeka
Prezes_____ 13.10.2009, h. 17:40 Prezes_____
No promocja przed świętami niezła, czekamy ażgietki będą Psce
scynek 13.10.2009, h. 18:19 scynek
Proszę zwrócić uwagę na czwarte zdjęcie od góry... Instrukcja obsługi przyrządów celowniczych
Ortega 13.10.2009, h. 19:18 Ortega
MP5A5 z magiem drum dziwnie wyglada Jak dla mnie przynajmniej.
Jezeli chodzi o Colty z TM to szczerze watpie zeby to byla nierdzewka tak jak to ujął Promant
Ari 13.10.2009, h. 19:24 Ari
To nie jest instrukcja, a raczej pokazanie tego ze z ich lunetka mozna zlozyc sie do strzalu bedac w sporawych goglach
Teo 13.10.2009, h. 19:28 Teo
Wiadomo coś o cenach już ?
KicpA 13.10.2009, h. 20:32 KicpA
Z tymi coltami to raczej chodzi o kolor a nie o materiał
Promant 13.10.2009, h. 20:55 Promant
Ta, ja też byłbym sceptyczny z tymi coltami. To, że zagraniczne źródła podają stal nierdzewną, to jeszcze nie znaczy, że nie jest to np. błąd w tłumaczeniu z japońskiego

News jest podany tak jak w materiale źródłowym, ale jakoś ciężko sobie wyobrazić, że TM z plastiku przerzuca się na nierdzewkę.
GunneR2oo6 13.10.2009, h. 22:30 GunneR2oo6
A cena takiego Colta oscylowałaby w granicach 800 złotych albo i lepiej