Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Surgeon Custom 10/22

Świat, 27.05.2013, h. 23:47, dodał: Promant
13

Airsoft Surgeon Custom 10/22 na bazie repliki KJW, wersja Carbon Barrel Edition - Orange.



Ciekawostka z kategorii "na co nas nie stać" czyli replika hi-endowa z warsztatu Airsoft Surgeon

 

 300690_10151593965533950_1045853697_n.jpg

 

 

Repliki Clarence'a Lai przez jednych uważane za przerost formy nad treścią - dla innych są kwintesencją piękna w ASG. 

Airsoft Surgeon Custom 10/22 powstał na bazie repliki GBB KJW KC-02. Jest to już kolejna wersja customa 10/22 wykonana przez tego producenta. Tym razem: Carbon Barrel Edition - Orange.

 

 

AS-1022-OR-1L.jpg

AS-1022-OR-2L.jpg

AS-1022-OR-3L.jpg

 

 

Replika posiada drewniane łoże, lufę z włókna węglowego, stalowy zamek i tuningowany zespół spustu. Wyposażono ją w lufę precyzyjną Prometheus 6.03 mm. Karabin waży 3520 g. Długość: 1200 mm. Zasilanie: green gas. Pojemność magazynka: 22 BB. Generowana prędkość początkowa pocisku: 400 fps. Cena: 1794 USD.

 

 

AS-1022-OR-4L.jpg

AS-1022-OR-5L.jpg

AS-1022-OR-6L.jpg

AS-1022-OR-7L.jpg

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Zuko0 28.05.2013, h. 00:10 Zuko0
Wypas, tylko ta carbonowa lufa.. hmmm... ciut delikatne, mogliby zrobić tytanową, jak za tą cene :)
Włókno węglowe delikatne? Od kiedy? Swoją drogą patrząc na to jak na zdjęciach konsekwentnie unikają zbliżeń na lufę, i brak jakiegokolwiek zaplotu na końcu tego 'carbonu', to sądzę że to raczej folia naklejona na tradycyjną lufę.
Ale za klocek takiego laminatu na kolbę bym zabił.
Pritcher 28.05.2013, h. 00:52 Pritcher
jakiego zaplotu o czym ty mówisz? skleili i tyle, kawałek rury z carbonu to nie droga rzecz...
thewojtz 28.05.2013, h. 08:55 thewojtz
widmo 28.05.2013, h. 06:47 widmo
cenna.......................:( :( :(
O cenach nie ma co dyskutować, to wydanie kolekcjonerskie raczej jest więc i koszt odpowiedni.
Łoże śliczne, tylko ten paskudny magazynek całość psuje.
Mendi 28.05.2013, h. 07:43 Mendi
leriander 28.05.2013, h. 08:34 leriander
Piękna...
.... poza magazynkiem który jak dla mnie psuje całą wspaniałą sylwetkę
czarek3579 28.05.2013, h. 22:21 czarek3579
Widmo34 28.05.2013, h. 08:42 Widmo34
Wstyd za taką cenę nie dać lufy PDI...
Gege 28.05.2013, h. 10:36 Gege
Za prawie 6 koła ;x


Kwota1794,00 USD - USAPrzelicznik3,2416Kwota5815,43 PLN - Polska
I co z tego, że za 6 koła? Twój komentarz był tutaj tak potrzebny, jak rybie ręcznik.
Hatch 28.05.2013, h. 11:18 Hatch
Herod 28.05.2013, h. 11:27 Herod
Hmmm... jaka to luneta?
Qwertyuiop1 28.05.2013, h. 11:39 Qwertyuiop1
Według mnie łoże jest okropne, szyna powinna byc czarna albo szara, a to zrytre ścięcie pod lufą dopełnia obrazu szkaradztwa.
Zapomniałbym o tym, że poduszka pod policzek jest jednostronna, a magazynek jest po prostu do du*y
Marianzm 28.05.2013, h. 20:34 Marianzm
Trzy tygodnie w rajchu na truskawkach i bedzie moja ... i jeszcze na pronto zostanie, bo tam tania chemia