Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC SCAR Light i M4 GBB

Świat, 06.10.2009, h. 19:53, dodał: Promant
15

Opublikowano fotografie nowych replik firmy VFC, systemu gas blow back, SCAR Light i M4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francuski portal informacyjny zamieścił, otrzymane dzięki uprzejmości firmy RedWolf Airsoft, zdjęcia najnowszych produktów firmy Vega Force Company. Repliki systemu gas blow back, SCAR L oraz M4, mają wkrótce pojawić się na rynku. 

SCAR-L GBB:

 

 

 

 

 

 

M4 GBB:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 06.10.2009, h. 19:57 kozaq
Ciekawe czy scar będzie stanowił cenową konkurencję dla tego z WE
PiterTKD 06.10.2009, h. 20:20 PiterTKD
Jak VFC mogło nie umieścić oznaczeń, grzech!!
Prezes_____ 06.10.2009, h. 20:37 Prezes_____
Korpus z emki wydaje się z abs-u. Jakiś pomysł?
samurai_mivec 06.10.2009, h. 21:05 samurai_mivec
Jak tylko VFC wypuści SCAR'a GBB to wciagam
Ravenkan 06.10.2009, h. 21:06 Ravenkan
Myślę że to jeszcze jakieś wersje prototypowe, a do sprzedaży trafią już z oznaczeniami.
Hornet 06.10.2009, h. 21:18 Hornet
Wyglądać będą pięknie, to pewne. Ptyanie jak sprawny jest ich system gazowy i jak dobre są magazynki ?!?
No i cena
lemonzawodowiec 06.10.2009, h. 21:34 lemonzawodowiec
Wow! SCAR bez mosiężnej rury! Jeśli nie będzie znacznie odbiegał cenowo od WE, może być dla tego ostatniego niezłą alternatywą.
KicpA 06.10.2009, h. 22:25 KicpA
Ja bym się radował gdyby była wersja bez oznaczeń Mógł bym wtedy nanieść takie oznaczenia jakie chce
Neonov 07.10.2009, h. 10:49 Neonov
magazynek z pewnością dobrze maskuje się na tle rzadkich fekaliów
PiotrKa 07.10.2009, h. 11:28 PiotrKa
Jak widac (po fotce SCAR-a z podniesionum "uppem") - jest to system WA. Jestm pewien że cena będzie niższa od WA - pomijając brak oznaczeń i to że są to full metale (czy metalo-plastiki w przypadku SCAR-a). Więc cena nawet ok. 2000-2200 PLN będzie konkurencyjna (na tyle ja szacuję). Osobiście preferuję system gazowy WEi ale dla tych którzy koniecznie chcą mieć puste okno wyrzutu łusek przy wstecznym ruchu zamka - VFC będzie sensownym wyjściem
grzechotnik 07.10.2009, h. 16:26 grzechotnik
SCAR idzie pierwszy do przemalowania

Pozdrawiam.
KWIA_TEK 07.10.2009, h. 16:52 KWIA_TEK
Ale w Scar WE okno wyrzutu łusek też się otwiera przy wstecznym ruchu zamka...
lemonzawodowiec 07.10.2009, h. 17:17 lemonzawodowiec
Chodzi o to, że w replikach we (m4/16 i scar) po odciągnięciu zamka widzisz mosiężną rurę zamiast pustego okna

BTW Zwróćcie uwagę na trzecie zdjęcie m4. Wygląda to tak, jakby wskaźnik rodzaju ognia po tej stronie korpusu był tylko atrapą...
Jackall37 07.10.2009, h. 18:50 Jackall37
@grzechotnik
z przemalowaniem byłby problem, bo on jest anodowany

Ja szczerze mówiąc wolałbym rurę w oknie wyrzutnika, które otwiera się na ułamek sekundy w czasie strzału, niż wszystkie problemy z jakimi boryka się WA, a których nie ma WE.

Co do M4, to wyglada rzeczywiście jak wczesny prototyp - nie pokazali mechanizmy spustowego, więc pytanie, czy on wogóle już istnieje.
Amadem 07.10.2009, h. 22:50 Amadem
"PiotrKa

Jak widac (po fotce SCAR-a z podniesionum "uppem") - jest to system WA. Jestm pewien że cena będzie niższa od WA - pomijając brak oznaczeń i to że są to full metale (czy metalo-plastiki w przypadku SCAR-a). Więc cena nawet ok. 2000-2200 PLN będzie konkurencyjna (na tyle ja szacuję). Osobiście preferuję system gazowy WEi ale dla tych którzy koniecznie chcą mieć puste okno wyrzutu łusek przy wstecznym ruchu zamka - VFC będzie sensownym wyjściem "

Proponuję trochę poczytać przed wystawianiem nietrafnych opinii - zwłaszcza, że takie informacje są już dostępne nie od dziś. Nie jest to system Magna - ale bliżej mu Magny niż WE.. Cena wg. VFC ma być na poziomie $250-300. Jednak suwadło wykonane jest ze znalu co samo mówi za siebie o trwałości tej repliki.. Zaletą jest kompatybilność luf wewnętrznych oraz gumki HU z AEG.