Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 06.10.2009, h. 19:53, dodał: Promant
42

DongSan & KTW: airsoftowy "dziadek" - Washington's flintlock. Maruzen: pistolet maszynowy M11 Ingram Basic. RedWolf Airsoft: przedsprzedaż nowości firmy Tokyo Marui. Nowe produkty ASG Tokyo Marui?



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już dość dawno w newsach zapowiadany był airsoftowy pistolet skałkowy firmy KTW.  Washington's flintlock wkrótce trafi do sprzedaży. Najwyraźniej producentem repliki będzie firma  DongSan, współpracująca z, opracowującą prototyp repliki, firmą KTW.

 

 

Firma Maruzen zapowiedziała swój kolejny produkt: pistolet maszynowy M11 Ingram Basic. Replika w wersji bez kolby. Dostępna będzie także, dedykowana do niej, baza montażowa pod optykę. M11 Ingram kosztować ma 9,800YEN (74.89EUR). CQB MOUNT BASE oferowana będzie w cenie 2,980YEN (22.77EUR). 

 

 

RedWolf Airsoft rozpoczął przedsprzedaż, zapowiadanych niedawno w newsach, najnowszych replik firmy Tokyo Marui. G17 Custom (Flat Dark Earth) charakteryzuje się skróconą reakcją spustu. Waga: 735g. Cena: 158USD.

 

 

Tokyo Marui AKS74N generuje prędkość początkową: 300fps. Według opisu - kolba wykonana z polimeru wzmacnianego włóknem [szklanym?]. Długość: 703mm / 945mm. Waga: 2690g. Pojemność magazynka: 74BB. Cena: 442USD. Tokyo Marui AK102 generuje prędkość początkową: 300fps. Długość: 602mm / 848mm. Waga: 2900g. Pojemność magazynka: 470BB. Cena: 442USD. Podano, że w replice zastosowano poprawiony system recoil engine.

 

 

Na stronie firmy Tokyo Marui pokazano fragmentaryczne zdjęcia zdradzające szczegóły wyglądu przyszłych nowości. Nowe produkty to replika pistoletu, najprawdopodobniej w systemie AEP, AEGi z rodziny G36 oraz MP5 i magazynek drum do replik MP5. [Jednak na fotografii widać wyraźnie, że druga replika to karabin z serii G3, z wysuwaną kolbą, a nie MP5.]

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

www.tokyo-marui.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 06.10.2009, h. 19:58 kozaq
Drum mag do mp5 o.O ?
Kukiee 06.10.2009, h. 20:02 Kukiee
To 2. na 2. obrazku, to nie jest g3?

Chodzi o fotki nowości TM.
Azur 06.10.2009, h. 20:03 Azur
AEP z odrzutem zamka ?
PPSB 06.10.2009, h. 20:14 PPSB
To 2. na 2. obrazku to MP 5
Promant 06.10.2009, h. 20:20 Promant
Sądząc po magazynku to AEG będzie z serii G3, z wysuwaną kolbą.
Ale to po zdjęciu można powiedzieć. Informacja jest tłumaczona dosłownie. Na zachodnich portalach piszą o MP5. Może to być jednak zasugerowane zdjęciem z MP5tki z magazynkiem.
Więc zrobiłem edit newsa, żeby nie było wątpliwości.

Co do pistoletu - za granicą podniecają się, że może TM zrobi GBB, ale z kolei przypominają też, że na plakatach poprzednich AEP były podobne rysunki mimo nieruchomego zamka.
Powstały nawet teorie, że to będzie pistolet z EBB. Nie wiem jak to by miało wyglądać
maciek28 06.10.2009, h. 20:21 maciek28
To 2. na 2-im zdjęciu to g3, widać po magazynku i zagiętej kolbie z dwoma pinami
helgrind 06.10.2009, h. 20:24 helgrind
"Tokyo Marui AKS74N(...) kolba wykonana z polimeru wzmacnianego włóknem ."

WTF?!
Promant 06.10.2009, h. 20:27 Promant
Tak podali: $1
ramiel 06.10.2009, h. 20:31 ramiel
Maruzen - czyżby powrót legendy?
Prezes_____ 06.10.2009, h. 20:36 Prezes_____
g36k lub g36, doczekałem się
CIUPAK1 06.10.2009, h. 20:43 CIUPAK1
To chyba H&K 33K,Do tej pory chyba tylko KSC i BE to robiło.
johny13 06.10.2009, h. 20:59 johny13
@ promat - TM AKS74N uses a black Fiber Reinforced Polymer Stamped folding skeleton stock (kolba skladana z czarnego polimeru wzmocniona poprzez kutcie / prasowanie )
Promant 06.10.2009, h. 21:22 Promant
Po pierwsze:
$1roma$1t.

Po drugie:
Twoje tłumaczenie jest niedokładne. I raczej wątpię, żeby "kucie" dotyczyło obróbki tworzywa. Raczej odnosi się to do typu kolby, która w oryginale wykonywana jest z "tłoczonej" blachy stalowej.

Dosłowne tłumaczenie, jeśli już się tak bawimy, powinno brzmieć raczej:
"czarna, wykonana z wzmocnionego włóknem polimeru, tłoczona składana kolba szkieletowa".
Devito 06.10.2009, h. 21:27 Devito
Nadchodzą nowe Giety z bezkompromisową jakością! Cena... niewaażne
polskipolakpl 06.10.2009, h. 21:51 polskipolakpl
hmm, a więc będzie drum do MP5...
Chciałbym rekunstruować pierwszego Half-Life'a. Ma ktoś jakiś pomysł jak zaadoptować M203 do MP5tki?
gozdzior 06.10.2009, h. 21:53 gozdzior
o_O GIetki... Bewnie będą zajebistee.!
wojtazkk 06.10.2009, h. 22:00 wojtazkk
Pewnie,że mam. MP5 z panelami RIS. To cały font tactical by był Ci potrzebny. I wtedy m203 na Ris jak znalazł
sjzmisiek 06.10.2009, h. 22:18 sjzmisiek
TM nic konkretnego jak zwykle nie napisze o nowościach g3k? g3a4? hk51a3 ? fajnie by było jakby marui wypuściło gietke EBB
a pistolet napewno nie usp, do gloka też nie podobne... ktoś poznaje ?
co do drumów do mp5 już kiedyś były (nawet bodaj na machinegunie jak jeszcze sklep normalnie funkcjonował ) więc nic nowego jak dla mnie
volf13 06.10.2009, h. 22:19 volf13
Pistolet skałkowy Można kolonizować Amerykę
Morn 06.10.2009, h. 22:24 Morn
Śmiech na sali, w dobie chinoli za 500zł wykonanych zewnętrznie full steel a wewnętrznie na dość wysokim poziomie, Tokyo Marui nadal nie oferuje nic więcej tylko świetny hop up znany ok lat.
Litość bierze jak się to czyta... ramową kolbę z plastiku robić...
Promant 06.10.2009, h. 22:31 Promant
Ta, nie to co renomowana i niezawodna cyma...
Devito 06.10.2009, h. 22:59 Devito
Co do pistoletu to stawiam na SOCOMa. Mają do nadrobienia brak Blow-Backu w obecnej wersji No i ten moduł LAM.
sobczaq 06.10.2009, h. 23:20 sobczaq
Trzeba przyznać, że marketingowo, takie fotki nieźle podgrzewają atmosferę wokół nowości i domysły. Może planują wypuszczenie nowej wersji HK (MC) 51 <ślini się>.
A pistolety z EBB chyba już ktoś kiedyś produkował, jednak były raczej, hm, miernej jakości delikatnie mówiąc.
Jangi 07.10.2009, h. 00:29 Jangi
Może to będzie G3 w wersji norweskiej? Ze składaną kolbą i frontem RAS...
choisen 07.10.2009, h. 00:33 choisen
To to G36 to jest na 100% wersja "K"...
NFZ Miro 07.10.2009, h. 11:24 NFZ Miro
W newsach od Maruzena nic nie pisze o ich firmowej przypadłości ;braku blokady zamka po wystrzelaniu ostatniej kulki

TM jak zwykle odgrzewa kotlety,nic nowego
victor 07.10.2009, h. 13:01 victor
Pistolet skałkowy - teraz w razie konfliktów w tzw. środowisku będzie można przeprowadzać pojedynki
bomba095 07.10.2009, h. 14:02 bomba095
Pistolet to chyba mk.23 a co do gietki to może Tm pokusi się na wersję taką jaką ma teraz BW
sjzmisiek 07.10.2009, h. 14:45 sjzmisiek
@bomba095
pistolet to raczej coś ze stajni HK ale socom to to nie jest socom ma przy kciuku decocker i blokade spustu i zwalniacz zamka a na tym zdjęciu jest tylko zwalniacz slide no i szczerbinka jest inna niz w mk23 ... wygląda to bardziej na HK P30
$3
Yelon 07.10.2009, h. 15:04 Yelon
Washington's flintlock <- wiadomo coś na temat ceny?
Filip92 07.10.2009, h. 15:06 Filip92
Sjzmisiek, chyba trafiłeś z tym p30, bo wygląda identycznie. Co do tych plastików w TM, to rzeczywiście mogli by od tego odejść, bo inne firmy jakoś potrafią. I nie mówię tu o "renomowana i niezawodna cyma... " tylko np: o CA, bo to już bliższe TM, jeśli chodzi o niezawodność i renomę.
Firefox 07.10.2009, h. 16:09 Firefox
Żeby tylko HKV było w tych Gietkach!
proreload 07.10.2009, h. 16:48 proreload
będzie ciekawie z tym magiem
kacpi010 07.10.2009, h. 17:12 kacpi010
DRUM do mp5 to żadna nowość, sam mam druma tylko ze z 2 bębnami
Jak chcecie to wam może wstawić fotki;]
Za swojego druma zabuliłem 120zł;]
Promant 07.10.2009, h. 22:22 Promant
A robił ktoś dotąd pojedynczego druma do MP5?
Morn 07.10.2009, h. 23:46 Morn
Promant, prosze cie, wiadomo, że cyma wewnętrznie nie dorówna TM ale to już woła o pomstę do nieba, czy gdzie tam wołacie. cena (przykładowo) cymy full steel: 500zł
cena TM plastik : 1200zł. Niestety ale prawda jest taka że o wiele bardziej opłaca się kupić choćby cymę i dołożyć do niej x zł bo i tak wyjdzie taniej a niewiele gorzej (kto wie czy nie lepiej).
Nie odbierzcie mnie źle bo sam chciałbym żeby wróciły czasy kiedy szczytem szpanu było ZnAlowe CA albo magiczny TM a szczytem luksusu był tuning do 350 fps, a jedyne chińczyki to welle za 400zł ale to się zmieniło i już nie wróci.
Promant 08.10.2009, h. 00:21 Promant
A skąd przypuszczenie, że ja bym chciał żeby "te czasy" wróciły? Mów za siebie. I pomstuj jeśli chcesz.

Prawda jest taka, że żeby zrobić z chinola dobrą replikę, trzeba włożyć w bebechy tyle, że wychodzi zwykle to samo co cena dobrego stocka markowej firmy. I nie mam na myśli TM. Tm to firma japońska i robi repliki pod tamten rynek, u nas różnie się sprawdzają. Tam nie ma pogoni za fpsami.
Jeśli w chinolu wymieniasz elementy wewnętrzne etapami - to będzie to studnia bez dna.

A full steel? Fajnie, i co z tego? Miło, że jest ten "realizm" choć czasem wcale nie jest do szczęścia potrzebne rdzewienie, a jakość tej stali też bywa różna. Wolę już korpusy z dobrego aluminium zamiast gównolitu i czasami niestety także zamiast chińskiej stali.

brahoo 08.10.2009, h. 18:03 brahoo
Świetnie, że TM zrobi P30, czyli Umarex nie ma jednak monopolu na HK (ufff!). Jeśli P30 będzie jednak AEP-em, to ciekawe, gdzie wstawią selektor ognia (ciągłego), skoro nie ma skrzydełka bezpiecznika, jak w USP AEP i i Glocku 18C. I wreszcie poprawi się jedyna- dla mnie- wada USP: ergonomia chwytu gorsza niż w Waltherach czy nowych Glockach.
Przy okazji: co to jest i do czego służy (Glock G17 Custom), to czarne coś z tyłu chwytu jak skrzyżowanie bobrzego ogona ze skrzydełkiem bezpiecznika? Obsada dla starej wiary trzymania kciuka w pionie?
kacpi010 08.10.2009, h. 19:27 kacpi010
"Promant
07-10-2009, 22:22
A robił ktoś dotąd pojedynczego druma do MP5?"
A co jest na fotkach w temacie?
GrimPilgrim 08.10.2009, h. 20:37 GrimPilgrim
@kacpi po ilu piwach napisałeś tego posta? Co do glocka to bardzo ładny tyle że również wszelkiej maści podpórki na kciuk uważam za kompletny idiotyzm no ale cóż, taka moda.
Promant 08.10.2009, h. 23:36 Promant
Kolego kacpi010, podejmij tytaniczny wysiłek i next time pomyśl nim coś napiszesz, a jeszcze lepiej przeczytaj ze zrozumieniem to na co chcesz odpowiedzieć. Piszesz:

$1

Czyli albo nie odróżniasz pojedynczego druma od cycków, albo nie wiesz o czym w ogóle mowa.
Zatem pytam czy ktoś już $1 robił $1 drum do MP5? Ja nie wiem. Nie widziałem.

A Ty odpowiadasz wskazując mi drum TM, który dopiero pojawi się na rynku jako wyposażenie MP5A5 HC - pod koniec roku albo w przyszłym - i to fotkę w newsie, który sam zamieściłem.
Nie wiem co bierzesz i guzik mnie to obchodzi, ale dla własnego dobra lepiej to odstaw.
Wiewioor 13.10.2009, h. 16:49 Wiewioor
Nie ma podwójnego drum'a... to jest C-mag