Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersja MG do M4/M16

Świat, 24.05.2013, h. 22:25, dodał: Promant
21

Sklep eHobby Asia reklamuje konwersję HurricanE: Machinegun, do M4/M16



Ciekawostka z kategorii produktów nie do końca potrzebnych... 

Wprawdzie na rynku jest chyba dostatecznie dużo replik M249, ale jeśli ktoś niekoniecznie akceptuje tę konstrukcję (bo np. nie podoba mu się taka kolba) albo jest zaprzysięgłym miłośnikiem korpusów M4 - może nabyć konwersję promowaną przez sklep eHobby Asia, produkcji HurricanEMachinegun kit, do M4/M16.  

Znudzeni wyglądem swoich emek gracze mogą w ten sposób, zewnętrznie, nadać im charakter lekkiego karabinu wsparcia - Shrike M4. O ile posiadają zbędne 720 USD.

Konwersja, wykonana ze stali i aluminium, zawiera w komplecie: front z zespołem gazowym i lufą zewnętrzną oraz górną częścią korpusu, a także komorę HU. Elektrycznie podkręcany magazynek pudełkowy wymaga zastosowania hi-capa M4. Ma pojemność 2400 BB.

 

 

 

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Brzuski 24.05.2013, h. 22:42 Brzuski
Hmmm....
you-dash 24.05.2013, h. 22:51 you-dash
W końcu V2 idealnie nadaje się na rasowego KMa ;)
FajnyNick 24.05.2013, h. 22:56 FajnyNick
Jedyna "emka" jaka mi podchodzi :P
SirHawk 24.05.2013, h. 22:58 SirHawk
Widzę bazę na Shrike M4 :D.
Nic dziwnego, skoro to jest shrike M4.
Promant 24.05.2013, h. 23:04 Promant
Kurde myślałem że ludzie czytają chociaż 2 akapity zanim się wyłączą, a tu proszę, zaskoczenie.

Mi osobiście średnio się podoba cała idea, osobiście wolał bym zbudować coś na korpusie m249.
Landsil 25.05.2013, h. 17:00 Landsil
Oj tam, oj tam, zauważyłem napis "M4", w jakiś sposób pominąłem tuż obok "Shrike".
SirHawk 25.05.2013, h. 23:29 SirHawk
guzio29 24.05.2013, h. 23:10 guzio29
się pytam, co brał autor pomysłu?! Trzeba to zalegalizować.
Btw. Pomysł o ile niedorzeczny, to o tyle strasznie drogi.
No wiesz, w realu bywają jeszcze gorsze. Ten jeszcze nie jest tragiczny, choć jak już latać z czymś tej kategorii to wybrałbym LMG Stonera zamiast tej hybrydy. :)
Promant 24.05.2013, h. 23:20 Promant
Matez1911 25.05.2013, h. 07:45 Matez1911
Brzydactwo !!!!!!!!!!!!
Rammstein PL 25.05.2013, h. 09:44 Rammstein PL
Bo M4 jest najważniejsze...
Apostoł 25.05.2013, h. 11:22 Apostoł
a na co to komu, a po co to. Wersja świniaka na budynki ?
Maza94 25.05.2013, h. 12:02 Maza94
Czekam aż zrobią konwersję do AK na PK ;3
Kiedyś na allegro był AKM z kolbą i dwójnogiem od PK :D
rodzynson 25.05.2013, h. 12:41 rodzynson
Damotr 25.05.2013, h. 13:36 Damotr
Lepiej by Nagev zrobili :/
Wg mnie lepiej zbliżyć do Negeva! Np. dolny korpus od LR-300 i heyah! :)
Valor92 26.05.2013, h. 21:10 Valor92
Erzet-DEMOn 25.05.2013, h. 16:04 Erzet-DEMOn
Zawsze coś nowego, ale przydałaby się replika MG4 :3
Wojtasasg 25.05.2013, h. 16:17 Wojtasasg
Dość specyficzny pomysł.
Krzysiek666 25.05.2013, h. 21:22 Krzysiek666
GB 2. do Broni wsparcia? Chyba trzeba by wliczyć szkielety gb jako materiały ekspolatacyjne na takiej samej zasadzie jak kulki. GB v.cegła to jednak inna liga.
GB KWA jak najbardziej tak. Będziesz miał i zasięg i rof lepszy niż w niejednej tuningowanej świni.
walekval 25.05.2013, h. 23:13 walekval
W M249 od G&P było V2 i strzelało całkiem fajnie. Przynajmniej właściciel nie puszczał absurdalnej serii 1500 kulek z gatlingowskim rofem.

EDIT
Za wielką wadę uważam użycie 200 pociskowego boxa.
Wukasz 26.05.2013, h. 09:43 Wukasz