Daj cynk
Reklama

Aktualności

ARES M4 Tactical Pistol

Świat, 24.05.2013, h. 21:48, dodał: Promant
29

Firma ARES zapowiedziała nowość na rok 2013: serię AEGów M4 Tactical Pistol.



Firma ARES zapowiedziała nową w roku 2013 serię AEGówM4 Tactical Pistol, pod wdzięczną nazwą "Ameba". Przewidywany termin premiery rynkowej datowany jest na koniec czerwca. 

 

 

943019_576825585682442_1508340285_n.jpg

 

 

Ameba M4 Pistol mają być wyposażone (opcjonalnie) w elektroniczny system kontroli ognia oraz gearbox'y EFCS, o których jednak brak bardziej szczegółowych informacji. Przeznaczone są do gier CQB, generowaną prędkość początkową pocisku podano jako 290 fps (?) - co wydaje się być dość niską wartością, ale producent podaje, że Ameby charakteryzują się łatwym tuningiem

 

 

M4-TacticalPistolSeries.jpg

 

 

ARES M4 Pistol mają mieć szybką reakcję spustu. Zewnętrznie wykonane są z polimeru. Dostępne w kolorze czarnym oraz dark earth. Silnik High Torque. Szybkostrzelność stockowa: 840 BB na minutę. W komplecie magazynki typu hi-cap, o pojemności 300 BB. 

 

 

 a.jpg

b.jpg

 

 

 

Źródło:

aresairsoft.com/home.html">www.aresairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Piotro 24.05.2013, h. 21:59 Piotro
Paskundniejsz to od nocy listopadowej, ale pytanie, czy M4 Można aż tak skrócić? Chodzi mi o brak buffer tube.
W ostrej, w prowadnicy znajduje się sprężyna powrotna, więc tak krótka M4 raczej by nie funkcjonowała…
krzychu1596 24.05.2013, h. 22:13 krzychu1596
zależnie od systemu, np. lr300 funkcjonuje z taką kolbą
thewojtz 24.05.2013, h. 22:29 thewojtz
Rozumiem, że pytasz o wersję ostrą. M4 skrócone (bez kolby) to w końcu już nie M4... ale jeśli chodzi Ci o wywalenie z karabinków opartych na AR-15, sprężynowego tłoka (recoil buffer tube) z kolby, to jest sporo takich przeróbek. ZM LR-300 chociażby (ale w przypadku LR-300 nie można już skrócić/wywalić frontu, bo to tam jest mechanizm zastępujący buffer tube).

Kilka innych rozwiązań to: KAC PDW, OLY OA-93, ZM PARA TTR

Inną możliwość daje zamontowanie w AR-15 adaptera do składanej kolby. Jednak to rozwiązanie umożliwia tylko zmniejszenie rozmiarów podczas transportu. Nie można strzelać ze złożoną kolbą, bo wciąż jest potrzebny buffer tube do załadowania kolejnego naboju do komory (strzały pojedyncze chyba można oddawać, ale trzeba by było wtedy ręcznie przeładowywać - i chyba żaden producent tego nie poleca).

Jeśli z czymś się mylę to niech ktoś mnie poprawi.
scarm 24.05.2013, h. 22:34 scarm
Tutaj wygląda jakby buffer wylądował nad upperem... podobny mechanizm jak w LR300 tylko że tamten ma to nad lufą. To mi przywodzi na myśl AK...
ziava 25.05.2013, h. 14:45 ziava
Rammstein PL 24.05.2013, h. 22:00 Rammstein PL
M4 PISTOL!
Bo M4 CQB to za mało...
za dużo... Ile to ma lufy? 5cm?
L3ny 25.05.2013, h. 01:23 L3ny
Najkrótsza 325mm :)
Rammstein PL 25.05.2013, h. 09:56 Rammstein PL
babski 24.05.2013, h. 22:09 babski
M4 dla karzełków :D
WszystkoZajęte 24.05.2013, h. 22:09 WszystkoZajęte
Lubię M'ki, ale to już jest przegięcie... Może dajcie nam sam korpus?
Vender 24.05.2013, h. 22:15 Vender
Mi to przypomina Bolter'a Kosmicznych Marines :D
SHOGUN_YAMATO 24.05.2013, h. 22:27 SHOGUN_YAMATO
Siadła mi MP7 - pękł GB. Zatem pewnie się na to skuszę. Akurat lubię WH40K - fajnie jak by zrobili wersję 2 lufową ala Storm Bolter :P
Jak szukasz czegoś w tym stylu to zwróć uwagę na MP5K RIS od JG. Tańsze, równie uniwersalne i moim zdaniem wygląda równie fajnie.
Jedenasty 26.05.2013, h. 16:07 Jedenasty
Nie dziękuję - wolę "inne" repliki ;P Poza tym, musiałbym kupować nowe magazynki do MP5, a do M5/16 mam już ich trochę. Poza tym, nie lubię MP5 :D Nie podoba mi się.
SHOGUN_YAMATO 26.05.2013, h. 17:24 SHOGUN_YAMATO
Jak obmacasz, to zmienisz zdanie :).
Jedenasty 26.05.2013, h. 20:06 Jedenasty
Wątpię. Już trochę MP5 mi się przez ręce przewinęło.
SHOGUN_YAMATO 26.05.2013, h. 21:15 SHOGUN_YAMATO
Zaren 24.05.2013, h. 22:33 Zaren
Dla Azjatów bo ich przybywa a miejsc do zabaw ubywa ;D


Ładne to nie jest ale.. gdy dowiem się czy akumulator mieści się (najprawdopodobniej w szynie) bez kłopotu to chętnie nabędę drogą kupna.
rodzynson 24.05.2013, h. 22:38 rodzynson
Dziecko z lewego łoża mp5k i m4 :D A ostatnio się zastanawiałem czy jest mp5 z magami od m4.
Jest HK53... no ale tam chyba nie wejdą STANAGi
scarm 24.05.2013, h. 22:42 scarm
HK53 ma zupełnie inaczej zbudowany magazynek. W prostej linii wzięty od HK33, mimo że na amunicje 5,56 to bardziej z wyglądu przypomina magazynek do AK.
HunterKiller 24.05.2013, h. 22:57 HunterKiller
Dzięki, miło się dokształcić ;)
rodzynson 24.05.2013, h. 23:02 rodzynson
HunterKiller - dlatego pisałem, że standardowe magi M16 nie wejdą... chyba, że dałoby się skrócić HK G41 (przystosowany do magazynków NATO) do wersji przypominającej HK53, ale to już czysta teoria i całkiem inny temat.
scarm 24.05.2013, h. 23:28 scarm
Przerabiając/wymieniając części, to nawet Kałacha można przystosować do STANAGów. ;)
Ale odchodzimy tu od tematu. Czekam teraz na Kałacha w wersji AKSU Pistol. :p
HunterKiller 25.05.2013, h. 11:53 HunterKiller
@HunterKiller
" Czekam teraz na Kałacha w wersji AKSU Pistol."
proszzzz:
http://www.youtube.com/watch?v=QY7T2-p9GJc

:)
GuloGulo 25.05.2013, h. 17:51 GuloGulo
@HunterKiller
AK-47 "Krinkov" ech... moje małe marzenie:)
sqter0 25.05.2013, h. 19:34 sqter0
Rammstein PL 25.05.2013, h. 14:15 Rammstein PL
Czekam na magi od M4 do SCARA H :)
możne być ciężko chociaż ze względu na to zew oryginałach:
M4/M16 amunicja cal 5.56x45
SCAR-H amunicja cal 7.62x51
jak chcesz mieć koniecznie magi od M4/M16 to zawsze jest SCAR-L
sqter0 29.05.2013, h. 11:44 sqter0
Chodzi mi o to że tak kombinują z tymi konwersjami że nadszedł czas na jescze bardziej dziwną i bezsensowną :)
Rammstein PL 29.05.2013, h. 23:55 Rammstein PL
Miszcz120 27.05.2013, h. 20:59 Miszcz120
Dobra wersja dla pilotów oraz obsługi samolotów czy śmigłowców. Czy też nawet pojazdów lądowych. Takie M4 tylko, że wersji krótkiej, jak odpownik MP5K czy PDW ;)