Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi produktów VFC

Świat, 01.10.2009, h. 22:57, dodał: Promant
16

Firma Vega Force Company zamieściła na swojej stronie zapowiedzi kolejnych produktów: dwóch replik ASG AEG z rodziny M4 oraz AN/PEQ15.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród zapowiedzi firmy Vega Force Company, które pojawiły się na jej stronie w opcji coming soon, znajdziemy replikę w stylu M4 Pistol. Po wypuszczeniu repliki firmy G&G i wersjach chińskich - VFC, jako kolejny producent, proponuje ultrakrótką i pozbawioną kolby emkę: Baby M4 AEG.

 

 

Druga z zapowiadanych replik to kolejny model z serii SR: SR 15E3 IWS Combat Master

 

 

Ostatnia z nowości to Advanced Target Pointer Illuminator Aiming Light - AN/PEQ15.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

tech.com.tw/">www.gb-tech.com.tw

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
noah 01.10.2009, h. 23:06 noah
Latarka w peq15? Bosze...
Filip92 02.10.2009, h. 06:35 Filip92
Co w tym według ciebie takiego złego? Z tego co mi wiadomo w oryginale też jest.
Gasparzinho 02.10.2009, h. 08:44 Gasparzinho
Ładne emeczki
noah 02.10.2009, h. 09:07 noah
@Filip92
"Z tego co mi wiadomo w oryginale też jest."

To bardzo źle wiesz.
kozaq 02.10.2009, h. 12:03 kozaq
Baby M4... Ciekawe czy ktoś wyda replikę tej "m4" na 9mm?
noah 02.10.2009, h. 12:19 noah
Na capri kiedyś był adapter na magi 9mm do m4.
Ziomek08 02.10.2009, h. 14:12 Ziomek08
To o czym wy dyskutujecie jest $3 i wygląda paskudnie, a sama puszka mi się bardzo podoba, ergonomiczna, latarka oraz laser w peq15 jeśli komuś nie zależy na autentyczności, tak jak mi to chętnie bym to brał : ) tylko czekać trzeba ; )
shaw 02.10.2009, h. 15:12 shaw
Za te ultra krótkie eMki typu stuby itp. to powinni zamykać
Jackall37 02.10.2009, h. 23:13 Jackall37
A ciekawe jak by pracowało ostre "M4 Pistol", skoro M4 ma w kolbie sprężynę i nie da się jej przez to skrócić (ten sam błąd konstrukcyjny co w StG44).

Jak dla mnie, to jest dość istniejącej broni, której repliki można zrobić, a nie trzeba wymyślać nowych.
chochol 03.10.2009, h. 10:32 chochol
Ciekawe jaka moc ma te AN/PQ. My opracowujemy An/Pq2 z moca 900lm, a An/Pq15 mamy juz prawie ukonczona z moca 160lm - fajnie ze ktos jeszcze o tym pomyslal
noah 03.10.2009, h. 11:40 noah
Możesz napisać coś więcej? :>
Szerszen94 03.10.2009, h. 17:36 Szerszen94
kombinują jak koń pod górkę z tymi emkami...
luis 04.10.2009, h. 21:00 luis
Kolego noah w G&P peq 2 też jest latarka, a jak coś to peq 15 widziałem na allegro w wersji oryginalnej, tylko że za oryginalną cenę. Do Air Softu te mniej koszerne za mniej koszerną cenę mnie odpowiadają, ale to już kwestia gustu i portfela:) peq 15 jest mały, że bez problemu można zainstalować go na szynie pod pistoletem i to jest cool.
Pik 05.10.2009, h. 09:27 Pik
Każdy postępowy hodowca drobiu powie, że latarki w CQB używa się przede wszystkim do celowania . Nie rozumiem zatem dlaczego miałoby latarki do karabinka CQB nie być.
Cyr4x 15.10.2009, h. 22:34 Cyr4x
I jest
$3