Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Coyote ASG

Polska, 01.10.2009, h. 21:40, dodał: Promant
19

Sklep Coyote ASG włączył do swojej oferty kolejne repliki airsoftowe oraz akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Coyote ASG można nabyć granatnik EGLM Standard, produkcji Vega Force Company, do replik krabinów SCAR-L / SCAR-H.

 

 

 

Replika granatnika w kolorze Flat Dark Earth. Wersja w kolorze czarnym - na zamówienie. Cena: 525PLN.

 

 

 

Sklep oferuje także, jedne z ostatnich na rynku, egzemplarze repliki VFC M4, w wersji MOE Magpul PTS.

 

 

 

 

Replikę wyprodukowano w serii limitowanej. Gearbox: VFC Custom V2. Silnik: High Speed.

 

 

 

Magazynek: PMAG mid-cap, o pojemności 120BB. Długość: 786-868mm. Waga: 2595g. Rodzaj akumulatora: mini. Prędkość początkowa: 310-330fps. Cena: 1670PLN.

 

 

Replika celownika EoTech 551 firmy King Arms. Kolor plamki celowniczej: zielony lub czerwony. Replika posiada dwugodzinny wyłącznik czasowy. Zasilanie: 4 baterie LR44. Cena: 490PLN.

 

 

 

 

 

Replika AEG z serii ekonomicznej M4A1 King Arms posiada oznaczenia firmy Colt. Prędkość początkowa: 290-310fps. Magazynek: high-cap 300BB. Długość: 773-855mm. Waga: 2930g. Cena: 880PLN. 

 

 

 

Replika AEG z serii ekonomicznej CQB M4A1 King Arms posiada oznaczenia firmy Colt. Prędkość początkowa: 290-310fps. Magazynek: high-cap 300BB. Długość: 673-755mm. Waga: 2890g. Cena: 880PLN. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.casg.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kamuli9 01.10.2009, h. 21:50 kamuli9
Mka VFC jest piękna, ale trochę zadroga ;/
PiterTKD 01.10.2009, h. 21:54 PiterTKD
Mmm, piękna ta Magpul'owska emka xD
noah 01.10.2009, h. 21:54 noah
Ekonomiczne KA, czyli co jest w nim innego?
Sledzikmaster 01.10.2009, h. 21:55 Sledzikmaster
Mam nadzieję że tylko body
ajgor_aa 01.10.2009, h. 22:13 ajgor_aa
No żeby nawet KA robił inne body niż "full metal" to przesada.
Frontal 01.10.2009, h. 22:17 Frontal
O co kaman z tym ekonomicznym KA? O_o
Dudek Javny 01.10.2009, h. 22:24 Dudek Javny
MOE cacy, ja mam numer 92
Psycho_Mantis 01.10.2009, h. 22:31 Psycho_Mantis
Chodzi o to pewnie, że ma body z tworzywa.
Vintersky 01.10.2009, h. 23:31 Vintersky
King Arms ekonomiczne = brak udziwnionych frontgripów etc.

Po prostu KA teraz dzięki współpracy (bardzo bliskiej) z Cybergun'em ma możliwość stosunkowo tanio produkować repliki z oznaczeniami Colt'a.
Pamiętajcie, że KA płaci za licencje w przeciwieństwie do chińskich producentów replik replik ;P

Repliki te zresztą są od pewnego czasu na naszym rynku w różnych sklepach - cieszą się sporym zainteresowaniem ze względu na dobrą markę i dobrą cenę .

-- EDIT --
Korpus jest zrobiony z metalu. Wewnętrznie to standardowe KA. Różnica jest w "bajerach".
Raq 02.10.2009, h. 06:57 Raq
Przyznam, że CASG zaoferowało przyzwoite ceny. Mnie ściągnięcie EGLM'a wyniosło tylko 25zł mniej...
eMeczkę VFC polecam koneserom.
<Stefan> 02.10.2009, h. 12:08 <Stefan>
Ładne Ładne ale ja i tak dalej czekam bardziej na dostawę produktów Pantaca , miała być miesiąc temu ;-(.
Lutczyn 02.10.2009, h. 12:23 Lutczyn
Co za plastik:]!?
KWIA_TEK 02.10.2009, h. 15:42 KWIA_TEK
EGLMy poszły jak świeże bułeczki... niestety ja się nie załapałem. Mam nadzieję, że chłopaki z CASG mają jeszcze jakieś w zapasie
Vintersky 02.10.2009, h. 15:46 Vintersky
Naszą załogę to także zaskoczyło. Mniej więcej jedna doba i wszystkie się sprzedały.
Cóż - druga część zamówienia z Vegi w takim razie zostanie wzbogacona o kolejne EGLM'y.
wiewior05 02.10.2009, h. 21:17 wiewior05
Pierwsza myśl kiedy spojrzałem na selektor w tej emce vfc? wersja dla analfabetów:D
Gekon_1 02.10.2009, h. 22:14 Gekon_1
eMka KA za 880zł o mamo! chyba złożę zamówienie
Filip92 03.10.2009, h. 14:14 Filip92
God bless CASG. Dzięki panowie za ściągnięcie EGLM'a do Polski. I to w takiej cenie. Tylko jeszcze czarne wrzućcie na skład, to chyba wam pomnik postawie:D
Ignacy 03.10.2009, h. 22:19 Ignacy
fajne fajne ale troche kasy trza miec:D
KoR193 17.10.2009, h. 21:33 KoR193
Ej a tego EGLMa to można podpiąć pod G36K z orisowanym frontem ???