Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki w polskich sklepach

Polska, 30.09.2009, h. 10:50, dodał: Promant
26

Taiwangun: ASG AEG M60. Capri ASG: M249 Special Forces G&P oraz MK14 Crane Proto G&P. Military.pl: pistolet Desert Eagle CO2 CG.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taiwangun  wyprzedził Gunfire.pl i jako pierwszy sklep w Polsce włączył do oferty chińską replikę AEG M60 firmy A&K, oczywiście pod marką P&J.

 

 

 

Replika typu full metal, z korpusem wykonanym z aluminium. Waga: 7000g. Długość: 1111mm.  Długość lufy wewnętrznej: 580mm. Prędkość początkowa: 450fps. Magazynek box, o pojemności 3000BB. Cena: 1449PLN.

 

 

Capri ASG dodał, na swojej stronie internetowej, replikę M249 Special Forces produkcji firmy G&P. Materiał: metal/ABS. Długość: 840/920mm. Waga: 7270g (bez amunicji i zasilania). Długość lufy: 363mm. Prędkość początkowa: 380fps. Pojemność magazynka: 3000BB. Łożyskowanie: kulkowe 8mm. Zasilanie: akumulatory large 8,4-9,6V 3000-4500mAh. Cena: 3390PLN.

 

 

Do oferty sklepu trafiła również replika MK14 Crane Proto G&P. Wersja w kolorze piaskowym. Materiał: metal/ABS. Długość: 1012mm. Waga: 3864g (bez amunicji i zasilania). Długość lufy: 420mm. Prędkość początkowa: 360fps. Pojemność magazynka: 160BB. Łożyskowanie: kulkowe 7mm. Cena: 1250PLN.

 

 

Military.pl oferuje pistolet Desert Eagle zasilany CO2, marki Cybergun, typu Strong Recoil Blow Back. Mimo zasilania CO2 replika ma prędkość początkową na 0,2g BB umożliwiającą bezpieczne  stosowanie w grach: 305fps. Zamek i lufa zewnętrzna wykonane zostały z metalu. Cena: 595PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.taiwangun.com

www.asg.com.pl

www.military.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ajgor_aa 30.09.2009, h. 10:59 ajgor_aa
Dlaczego na opakowaniu jest napisane 394 FPS? Jest możliwa jakaś regulacja?
Promant 30.09.2009, h. 11:03 Promant
To jest pomiar na 0,12g BB. Niżej w tabelce jest podany pomiar na 0,2g BB.
Sledzikmaster 30.09.2009, h. 11:45 Sledzikmaster
Czy ta m14 G&P ma GB wersja 7 taka jaki jest spotykany w m14 TM ? czy może bliżej mu do M14 G&G ? Ale ogólnie to ładne są te repliki tylko szkoda że lufa w tej m14 jest taka krótka ...
Fear Factor 30.09.2009, h. 11:56 Fear Factor
Do pełnego szczęścia jedynie taśmy w M60 brakuje. Ogólnie teraz można się lansowac na badassa z Wietnamu.
capri 30.09.2009, h. 12:20 capri
Sledzikmaster:
GB v.7 G&P jest zgodny z systemem TM.
Dłuższa lufa?-> $3
Sledzikmaster 30.09.2009, h. 13:02 Sledzikmaster
W sumie racja nie zauważyłem tego
noah 30.09.2009, h. 13:58 noah
Już maiłem nadzieje że to tanie chińskie M249, ale niestety.
Cóż, jest piękne, czekam dalej.
ajgor_aa 30.09.2009, h. 14:31 ajgor_aa
noah, a przypadkiem M249 już dawno nie ma ? Może chodziło Ci o M240
noah 30.09.2009, h. 14:47 noah
Jest, ale nie w takiej ładnej wersji ( z rysiami i kolbą regulowaną ).
Kosa30 30.09.2009, h. 15:14 Kosa30
Ta M60 jest piękna Mam nadzieje ze niedługo PKM wyjdzie
urquell 30.09.2009, h. 15:23 urquell
m14 piękne
Filip92 30.09.2009, h. 15:54 Filip92
Wy się tak zachwycacie, a tutaj wyszło że replika lżejszego m249, waży więcej niż m60. No ale w końcu te body z aluminium... Ciekaw jestem jak będzie z trwałością. Ale na pierwszy rzut oka ładnie się prezentuje.

@capri
No czepiając się szczegółów to w linku jest troszkę inna wersja. Ale to tylko detale.
Frontal 30.09.2009, h. 16:14 Frontal
To MK14 w przystępnej cenie.
capri 30.09.2009, h. 16:45 capri
@Filip92:

Faktycznie czepiasz się, bo jak ma być dłuższa lufa to nie może być Crane Proto tylko coś innego. Najbliższy z dostępnych wg mnie jest DMR.

EOT
Konrad_BW 30.09.2009, h. 17:06 Konrad_BW
M 60 jest piękne ostatnio coraz więcej nowych KM'ów w końcu jakieś alternatywy dla M 249 :]
Maiki 30.09.2009, h. 18:29 Maiki
Rączka transportowa w m60 ="Wytrzymałość materiału z którego wykonana jest rączka transportowa nie jest taka sama jak w prawdziwej broni. Rączka pod wpływem siły wygina się na prawo i lewo("przypadłość" ta nie może stanowić podstawy reklamacji)" Transportowa nie do transportowania
A swoją drogą czy można osobno kupić kolbe od M4 lub tą od tego m249 i zamontować do m249 ranger??
noah 30.09.2009, h. 18:42 noah
Tak, bez problemu. G&P właśnie na razie tylko ją robi.
Marcinek83 30.09.2009, h. 19:17 Marcinek83
M60 śliczne.
penio151 30.09.2009, h. 20:59 penio151
Świnia przepiękna
vicoss 30.09.2009, h. 22:14 vicoss
o m60 wykłócać się nie będę - Rambo came to daddy!! - tata miał prezent nowe m60

Hyr 30.09.2009, h. 23:07 Hyr
Wolę tradycyjne m14,ale to kwestia gustu. Kolor extra.
Baksiu 01.10.2009, h. 11:07 Baksiu
To m14 ładniej by wyglądało bez risów.
Gator 01.10.2009, h. 13:15 Gator
M60 cudo. M14 ładne szkoda że nie ma dłuższej lufy. DE piękne. Kumpel sobie sam zrobił takie M249 ale to od G&P jest ładniesze.
Dread 01.10.2009, h. 17:51 Dread
"Spin up", który ma ten desert to to samo co "hop up"? Wcześniej Cybergun używał zwrotów "hop up" i "BAX", teraz wymyślił coś nowego, czy tylko użył innej nazwy?
Chmielu7 02.10.2009, h. 13:39 Chmielu7
Taiwan cos w kulki leci, w dniu wprowadzenia do oferty podali 1449, a 2 dni później ceny wszystkich replik podskoczyły o conajmnije 100zł w tym M60 do 1569...nieładnie Panowie. I wiem, że to nie miejsce, ale nie mogłem się powstrzymać bo niby czym spowodowany jest wzrost cen ? $ chyba jakos tragicznie do góry nie skoczył.
Filip92 03.10.2009, h. 14:11 Filip92
@Chmielu7
Oni się tłumaczą tym że rozliczają się w zielonych, więc to pewnie jest jednak spowodowane wahaniami kursu $.