Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty SAG w kamuflażu Vegetato

Polska, 17.05.2013, h. 21:04, dodał: Promant
16

Firma SAG poszerza swoją ofertę oporządzenia o wyroby w kamuflażu Vegetato.



Firma SAG prowadza do oferty nowy kamuflaż - włoski Vegetato.

Już od poniedziałku całe oporządzenie taktyczne SAG Gear będzie dostępne w najnowszym kamuflażu włoskich sił zbrojnych.

 

 

 vagetato1.jpg

 

vagetato2.jpg

 

 

 

Źródło:

gear.eu/pl_PL/index">www.sagear.eu

Ocena wszystkich (5.75, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hiena_Echo 1 17.05.2013, h. 22:24 Hiena_Echo 1
Na zdjęciach całkiem ładnie to wygląda :)
Obi-Wan 17.05.2013, h. 22:37 Obi-Wan
Nasunęło mi się pytanie - po co? Nie należy to do najpopularniejszych kamuflaży
Co nie znaczy, że jest złe. Nie wszystko musi być robione w hamerykanckich camo!
Jak dla mnie, ceniącego unikalność to bardzo fajna sprawa i na pewno pomyślę o sprzęcie SAG.
xenon500 17.05.2013, h. 23:04 xenon500
Mi się bardzo podoba, gdyby jego cena była przystępna to z pewnością zaopatrzyłbym się w komplecik, bo wygląda bardzo ładnie, powiedziałbym nawet, że do Polskiego lasku z pewnością by pasowało w szczególności jesienią. ;)
Axus 17.05.2013, h. 23:18 Axus
Lepiej że ktoś w ogóle się za to zabrał, przynajmniej jest w czym wybierać i nie trzeba wszędzie czytać komentarzy typu klasycznego (A czemu jeszcze nie zrobili Brena?!) :P. Czy będą mieli popyt to ich broszka, rynek się rozwija i jest większy wybór alternatyw dla oklepanych panter :D
wroobelchannel 17.05.2013, h. 23:52 wroobelchannel
Odpowiedź jest prosta: cordura w vegetato na stokach jest tania.
Jaeger 18.05.2013, h. 07:54 Jaeger
Bo na liście dystrybutorów SAG są trzy włoskie sklepy?
hassanhantori 18.05.2013, h. 10:12 hassanhantori
Matez1911 17.05.2013, h. 23:18 Matez1911
Ciekawy ten kamuflaż !!!
toni8567689 18.05.2013, h. 09:45 toni8567689
Czy tylko mi przypomina flecktarn?
tylko tobie ;-)
Perzan_LBN 18.05.2013, h. 12:33 Perzan_LBN
Hipsta flecktarn ;)
rain 18.05.2013, h. 16:00 rain
I3ongo 18.05.2013, h. 14:38 I3ongo
Gdyby jeszcze ktoś zaczął szyć dobrej jakości mundury vegetato...Nie musiał bym oglądać jak moje blednie i znika z dnia na dzień coraz bardziej...
pan_miko 19.05.2013, h. 16:03 pan_miko
Jak byłem na nartach w tym roku to jakas jednostka akurat miała trening, w pełnym oporządzeniu wchodzili pod górę na biegówkach. Powiem, że byłem miło zaskoczony tym kamuflażem, myślę, że w naszym kraju spisałby się całkiem dobrze.
Mam go od dawna i na jesień albo wczesną wiosnę nie jest całkiem dobry - jest kosmicznie skuteczny.
I3ongo 19.05.2013, h. 18:45 I3ongo