Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Capri ASG

Polska, 26.09.2009, h. 00:28, dodał: Promant
38

Sklep Capri ASG wprowadził do oferty nowe produkty: repliki, części i akcesoria.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ponownie wzbogaciła się wrześniowa oferta produktów w sklepie Capri ASG. Obok magazynków i zestawów komory hop up z przedłużonymi lufami wewnętrznymi, które dedykowane są do replik GBB WA/WOC, w ofercie znalazły się także kolejne egzemplarze optyki. Luneta ACOG (TA31) 4x32, kolor piaskowy, producent: G&P. Sposób montażu - szyny 20/22mm (RIS, RAS, Picatinny). Średnice - 30/32mm (okular/obiektyw). Długość całkowita - 151mm. Wysokość całkowita - 78mm. Waga - 412g. Cena: 480PLN.

 

 

Luneta ACOG 4x32, kolor czarny, producent: G&P. Sposób montażu - szyny 20/22mm (RIS, RAS, Picatinny). Średnice - 30/32mm (okular/obiektyw). Długość całkowita - 151mm. Wysokość całkowita - 78mm. Waga - 398g. Cena: 480PLN.

 

 

Luneta ACOG 4x35 z kolimatorem G&P. Sposób montażu - szyny 20/22mm (RIS, RAS, Picatinny). Średnice - 30/35mm (okular/obiektyw). Długość całkowita - 210mm. Wysokość całkowita - 108mm. Waga - 568g. Cena: 620PLN.  

 

 

Na stronie dodane są także kolejne repliki. AEG M4 Sentry G&P: materiał - metal/ABS, długość całkowita - 685/765mm. Długość lufy - 260mm. Prędkość początkowa (średnia) - 365fps. Pojemność magazynka - 130BB. Łożyska - kulkowe 8mm. Zasilanie - akumulatory dedykowane do kolb SF (8,4-9,6V 1400-2200mAh). Cena: 1350PLN.

 

 

Desert Eagle .50AE 10" Hi-Power SIIS/WA: materiał - ABS + METAL. Pojemność magazynka - 30BB. Długość - 375mm. Napęd - Green Gas. Prędkość początkowa - 380-400fps. Systemy - Hop-UP, Blow Back. Cena: 520PLN.

 

 

SIG-Sauer P226 wersja metalowa KSC. Napęd - Green Gas. Waga - 816g. Długość - 194mm. Prędkość początkowa - 310-325fps. Pojemność magazynka- 25BB. Hop Up - regulowany. Blow Back - tak. Cena: 650PLN. 

 

 

Dostępna jest również Latarka G2 Led firmy G&P. Kolor: czarny, piaskowy lub oliwkowy. Cena: 150PLN.

 

 

 

 

Zestaw Swift Execution (latarka + rączka + kolimator), producent: G&P. Zestaw zawiera: aluminiową rączkę RIS (chwyt pionowy), kolimator typu OP, osłonę kolimatora, latarkę G2 (170 lumenów, Cree Led, 3 funkcyjna) oraz montaż do latarki. Cena: 520PLN.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rucznoi 26.09.2009, h. 00:41 rucznoi
O pierwszy raz widzę produkty w przyzwoitych cenach w sklepie capri. Fajne są, będzie trzeba kasę zebrać.
Majkel86 26.09.2009, h. 01:22 Majkel86
Przyzwoite ceny?
Sushi.50 26.09.2009, h. 01:32 Sushi.50
Promant, prześpij się Ty czasami..

Ten DE to może nam spokojnie szturmówkę zastąpić już
HellCat 26.09.2009, h. 06:53 HellCat
Czego się nie robi dla dobra sprawy...
Azur 26.09.2009, h. 07:36 Azur
Paskudny ten DE Latareczki mi się podobają, ciekawe jak z mocą.
Ookami 26.09.2009, h. 08:20 Ookami
Fantastyczny ten DE - taki sam był w Resident Evil i Metal Gear Solid 4
scynek 26.09.2009, h. 09:37 scynek
Taki DE widzę pierwszy raz i nie wiem jak go określić. Nie napiszę co o nim myślę bo mogę obrazić jego fanów
Prezes_____ 26.09.2009, h. 09:56 Prezes_____
Super że te acogi są tańsze niż te poprzednie z g&p,
capri 26.09.2009, h. 10:16 capri
@Azur

Opisy latarek dodane na stronie, polecam poczytać, bo jest o czym...
Andrzej25 26.09.2009, h. 12:06 Andrzej25
Desert Eagle z długą lufą był już dostępny, tyle że innej firmy, chyba TM. Fakt, jak dla mnie jedna z największych paskud pośród klamek;]
Podoba mi się, że porządne ekmi G&P są ceną coraz bliższe tańszym. Chinole drożeją a g&p tanieje;]
Karol_K 26.09.2009, h. 12:51 Karol_K
fajnyyy tyle że z tego co pamiętam z taką lufą był w mniejszych kalibrach tylko ...
Ad4m 26.09.2009, h. 15:10 Ad4m
Kto by chciał kupić latarkę za 150 zł :], jak można kupić przyzwoitą i dobrą za max. 49 zł ;]
frorider 26.09.2009, h. 15:31 frorider
Latarki akurat tanie, naprawdę dobre kosztują wielokrotnie więcej. ..a za 49,- to kupisz dobre ale baterie:)
kugelblitz 26.09.2009, h. 16:28 kugelblitz
Kolega Ad4m raczy żartować Dobra latarka za 49 zł ? Dlaczego nie za 16.50

Ja rozumiem że na allegro można nabyć replikę z latarką, kolimatorem, laserem i paczką kulek w cenie tej latarki ale to jakby trochę coś innego jednak
Promant 26.09.2009, h. 17:15 Promant
@Majkel86
Majkel, jak na lunetki - kopie Acoga, a nie kolimatory o kształcie Acoga, to cena jest bardzo przyzwoita.

@Ad4m
Ja rozumiem, że od niektórych w pewnym wieku trudno wiele wymagać, ale kolego - zastanów się next time dwa razy zanim napiszesz jakąś bzdurę ok? A później jeszcze ze dwa razy się zastanów i dopiero pisz komentarze.

3 tryby pracy i 170 lumenów w odpowiedniej jakości i wytrzymałości - znajdź to za 49PLN, chętnie taki cud zobaczę.

@Sushi.50
Zwykle nie ma problemu, ale akurat wczoraj nie było z kim, bo dziewczyna wyjechała, więc nie spałem.
Ray 26.09.2009, h. 17:22 Ray
Fajnie jakby głowica i włącznik od tych latarek pasował do surefireowych g2.
capri 26.09.2009, h. 18:42 capri
Raczej pasują, co najmniej poprzednie (T6, T8) pasowały.
MyN3 26.09.2009, h. 23:36 MyN3
@kugelblitz 16,50 to rozbój w biały dzień :D:D:D najlepsze są te z targu za 5 albo breloczki za 2,50 i do tego pół kilometra taśmy izolacyjnej

A tak na serio hmm nie jestem zwolennikiem latarek podczas spotkań ale te wydają się bardzo fajne
co i tak mnie nie przekonuje :D

@scynek popieram :D


Patrick Bateman 26.09.2009, h. 23:43 Patrick Bateman
Ten montaż do lunety w piasku to chyba jakaś kpina. I co z tego, że to G&P....
Majkel86 27.09.2009, h. 03:51 Majkel86
@Promant - sorry ale nie traktuj mnie jak debila. Za mniejszą cenę mam np z EB z oznaczeniami itp.
Promant 27.09.2009, h. 09:05 Promant
No proszę, a myślałem, że piszemy tu o cenach w polskich sklepach. Znowu to samo pitolenie "bo w Azji jest taniej"?
Nikt nikogo nie zmusza do kupowania w konkretnym sklepie - wolny rynek, wolny wybór.
Ale może wreszcie należałoby dorosnąć i przestać robić porównania z różnych bajek.

I nie traktuję nikogo jak debila, chyba, że ktoś sam się tak czuje.
MatriX482 27.09.2009, h. 18:23 MatriX482
Wieci3 co, chociaż już nie lubię emek, to ta od G&P jest super.

Ah, polska mentalność- świetne latarki za niską cenę, a ci narzekają
Jangi 27.09.2009, h. 20:58 Jangi
Opis dostępności tej emki: "sprzedane na pniu"
sjzmisiek 27.09.2009, h. 21:49 sjzmisiek
cena m4 jak na g&p dosyć fajna ale wtf is "sprzedane na pniu" ?
capri 27.09.2009, h. 23:21 capri
Nie było to grzeczne pytanie, ale mimo to odpowiem. To nasz nowy status dla produktów, które w momencie dodawania do sklepu internetowego lub niewiele później zostały wyprzedane.

BTW, miało być nieco żartobliwe, ale nie spodziewałem się że ktoś będzie miał problem z rozszyfrowaniem tego określenia
sjzmisiek 28.09.2009, h. 02:10 sjzmisiek
przepraszam , nie chciałem nikogo obrazić tak mi sie poprostu napisało
capri 28.09.2009, h. 07:32 capri
Spoko, z mojej strony to był żarcik tylko
sjzmisiek 28.09.2009, h. 08:58 sjzmisiek
rozumiem , że cena tej m4 może się zmienić w momęcie zmiany dostępności produktu tak?
capri 28.09.2009, h. 11:51 capri
Jeżeli kurs USD się nie zmieni w stosunku do poprzedniej dostawy to nie widzę powodu ku temu.

Poza tym można rezerwować ją cały czas i jeżeli wpłata nastąpi przy aktualnej cenie (choćby zaliczki), to nawet gdyby się cena po kolejnej dostawie zmieniła, nie będzie dotyczyła opłaconego zamówienia.
Okruch 29.09.2009, h. 17:56 Okruch
Sig jest rewelacyjny, miałem okazję obejrzeć ją u Hassana z Madonion - pistolet wart swojej ceny Chwyt wg mnie dużo bardziej ergonomiczny niż w Glocku, kopniak blowbacka nieporównywalny z replikami starszych generacji - cud, miód i orzeszki
Liquid Snake 30.09.2009, h. 00:43 Liquid Snake
A ja mam takie pytanie. Moze powinienem je zadac w dziale technicznym ale napisze jezzcze tu: czy do tej VOLTORowskiej mki pasuja midcapy magpula z serii greenline?
capri 30.09.2009, h. 07:27 capri
Gniazdo magazynka, komora hop-up i zwalniacz są zgodne z dotychczasowymi produktami G&P, więc pasują do niej wszystkie standardowe magazynki do eMek (5.56).
Liquid Snake 30.09.2009, h. 10:00 Liquid Snake
capri

Gniazdo magazynka, komora hop-up i zwalniacz są zgodne z dotychczasowymi produktami G&P, więc pasują do niej wszystkie standardowe magazynki do eMek (5.56).

No wlasnie tu jest problem, pasowac to beda pasowaly, ale czy beda strzelac?
Sprawdzalem na kilku G&P i PMAGi (MIDy greenline) nie podaja kulek.
Moim zdaniem jedynym sposobem jest sprawdzenie. Okaze sie ze kupie replike i te 10magow ktore mam beda tylko do lansu a nie do strzelania
capri 30.09.2009, h. 16:47 capri
Sprawdzę i dam info.
capri 02.10.2009, h. 14:15 capri
Sprawdziłem.

Magazynek -> $3
AEG dokładnie ten prezentowany w newsie ( $3 )

RoF=1030 strz./min. (stock na li-po 7,4V)
Kulki - Blaster 0,25g

Seria i pojedynczy - zero pustych strzałów.
Liquid Snake 02.10.2009, h. 15:51 Liquid Snake
Dzieki za sprawdzenie
Tylko jest to wyzsza, drozsza seria PMAG.
Ja mam nizsza (http://www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?search_From=searchItem&item=MAGP-AMAG-PMAG75DE&search=special&rs=pmag) [wgcshop.com] i z nia sa same problemy.
Teraz musze albo dobierac bron pod magazynki albo je zmienic na te ktore podales.


Moglbym Cie jeszcze prosic o sprawdzenie tego magazynka?
$3


Jeszcze raz dzieki.

capri
Sprawdziłem.

Magazynek -> $3
AEG dokładnie ten prezentowany w newsie ( $3 )

RoF=1030 strz./min. (stock na li-po 7,4V)
Kulki - Blaster 0,25g

Seria i pojedynczy - zero pustych strzałów.
capri 02.10.2009, h. 17:10 capri
Rozumiem, że masz na myśli ten ostatni w linku?
Jeżeli tak, to nie ma problemu, jak tylko do nas dojadą.