Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Silesia Factory

Polska, 25.09.2009, h. 22:32, dodał: Promant
23

Firma Silesia Factory włączyła do oferty tłumik dźwięku TGP-1 oraz oporządzenie taktyczne.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Silesia Factory włączyła do oferty nowe produkty. Tłumik dźwięku TGP-1 dostępny jest w dwóch wersjach: z gwintem 14mm "-" oraz z gwintem 22mm "+". Pierwsza wersja kosztuje 183PLN, druga 190PLN.

 

 

Jest to wierna replika rosyjskiego tłumika, posiadająca 8 komór tłumiących. Wymiary zgodne z oryginałem, w skali 1:1. Materiał: utwardzane aluminium. Kolor: czarny mat.

 



Silesia Factory wprowadziła również do sprzedaży oporządzenie taktyczne własnej produkcji, wykonane z materiału w kamuflażu leśnym Pantera wz.93. Jak podaje producent: materiałem bazowym jest poliester WDDR z podszyciem z wytrzymałego materiału. Oferta obejmuje obecnie 8 elementów oporządzenia.  Kieszeń przeznaczona na 0,5l butelkę z napojem. Posiada właściwości termoizolacyjne dzięki czemu napój utrzymuje dłużej swoją temperaturę. Zamykana na zamek. Suwak został wyposażony w paracord dzieki czemu nie hałasuje. Z przodu kieszeni zostały naszyte taśmy w systemie MOLLE/PALS umożliwiające montaż dodatkowego ekwipunku. Cena: 52PLN.

 

 

 

Kieszeń uniwersalna cargo zamykana na zamek z 2 suwakami. Suwaki zostały wyposażone w paracord co wyelminowało problem ich hałasowania. Z przodu kieszeni zostały naszyte taśmy zgodne z systemem MOLLE/PALS umożliwiające montaż dodatkowych ładownic/kieszeni. Wymiar: 20x16x8 (pionowa lub pozioma). Cena: 41PLN.

 

 

Kieszeń uniwersalna cargo zamykana na zamek z 2 suwakami. Wymiar: 12x16x8 (pionowa lub pozioma). Cena: 37PLN.

 

 

Ładownica na 2 magazynki do karabinka typu AK/Beryl. Posiada możliwość schowania klapy do wnętrza ładownicy, wówczas magazynki utrzymuje mocna, szeroka guma. Cena: 43PLN.

 

 

Ładownica na 2 magazynki do ostrej M4/M16. Posiada możliwość schowania klapy do wnętrza ładownicy, wówczas magazynki utrzymuje mocna, szeroka guma. Cena: 43PLN.

 

 

Ładownica na 2 airsoftowe magazynki do M4/M16Posiada możliwość schowania klapy do wnętrza ładownicy, wówczas magazynki utrzymuje mocna, szeroka guma. Cena: 42PLN.

 

 

 

Ładownica M4 z przegródką, która mieści 2 magazynki do ostrej M4/M16. Posiada wszytą wewnątrz sztywną przegrodkę zabezieczającą magazynki przed hałasowaniem a także ułatwiającą wkładanie magazynka. Ładownica zamykana jest na rzep i fastex. Cena: 43PLN.

 

 

Ładownica M4 z przegródką na 2 airsoftowe magazynki do M4/M16. Cena: 42PLN. 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.silesia-factory.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dragunow 25.09.2009, h. 23:28 Dragunow
Sam mam prawie cały szpej od Bombla i z czystym sercem polecam!
mastah 25.09.2009, h. 23:52 mastah
Ale ceny trochę z kosmosu
A montaż systemu molle trochę tak skopiowany pomysł Pawła Janysta, ale co tam
Nie MOLLE tylko PALS. Montaż to akurat pan Paweł podpatrzył gdzie indziej i stosowanie języka nie jest jego autorstwem. Także jednego z najpewniejszych zapięć mu nie przypisuj.
wkurzony 02.11.2012, h. 13:46 wkurzony
Kaszub 25.09.2009, h. 23:54 Kaszub
Ciekawy ten tłumik.
ZuBeR 25.09.2009, h. 23:56 ZuBeR
Niedawno zakupiłem 3 ładownice do AK od Bombela i powiem, że wykonanie jest porządne (nieco grubszy materiał niż w miwo), mocowanie solidne, magi siedzą dobrze, nie ma ryzyka, że wylecą. Ogólnie całkiem dobry sprzęt.
Filq 26.09.2009, h. 01:16 Filq
Sprzet bardzo ladnie sie prezentuje. Gdy wpadnie troche grosza nie omieszkam sprawdzic w boju.
HellCat 26.09.2009, h. 06:55 HellCat
No ciekawe czy uda im się zastąpić MIWO...
dust in the wind 26.09.2009, h. 09:06 dust in the wind
Oporządzenie szyte nieudolnie. Widać nieregularne skoki igły. Nierówne ściegi.
Do tego rzepy z "Polimexu".
Ehhh... Muszę to przyznać. MIWO szyje ładniej.
Prezes_____ 26.09.2009, h. 09:58 Prezes_____
Narazie się rozkręcają, nie panikuj
grzechotnik 26.09.2009, h. 12:21 grzechotnik
SpecOps robi dużo lepsze ładownice A tłumiczek niczego sobie. Do jakich kałachów on jest przystosowany?
scynek 26.09.2009, h. 14:57 scynek
@grzechotnik:
Do tych które mają gwint 14mm "-" albo 22mm "+"
gandzioch 26.09.2009, h. 15:40 gandzioch
sprzęt jakościowo taki sam jak MIWO cena dużo mniejsza i jak ktoś pisze że jest nie udolnie szyty to widocznie tego na własne oczy nie widział bo niema sie do czego przyczepić polecam w 100%.SZPEJ GODNY ZAUFANIA !!!!
chochol 26.09.2009, h. 16:19 chochol
dust in the wind - prosze pokaz jak ty szyjesz, prosze pokaz swoje wytwory krawieckie, moze wielu sie od ciebie nauczy "dobrego szycia".
Przyznam, ze mialem doczynienia z wieloma producentami oporzadzenia, wielkimi firmami ktore sa dzis powszechnie uwazane za najlepsze i przyznam, ze nasze produkty niczym nie odbiegaja od wysokich standardow a w niektorych przypadkach sa nawet lepsze - to tyle chwalenia sie

Ceny sa takie a nie inne, chcesz taniej kup u konkurencji, my wiemy co sprzedajemy, ja wole wydac troche wiecej i miec konkret.
Horblower 26.09.2009, h. 19:00 Horblower
super, w końcu ładownice do m4!!! Ciekawe kiedy ktoś oprócz mivo zacznie szyć ładowniczki do m14
chochol 26.09.2009, h. 19:03 chochol
to co jest wystawione, to dopiero wierzcholek gory lodowej...
Marcinek83 26.09.2009, h. 19:44 Marcinek83
oOOO TAK, ŁADOWNICE DO m14
plopot 26.09.2009, h. 19:51 plopot
"umożliwiające montaż dodatkowego ekwipunku"
na przykład batona
Pritcher 27.09.2009, h. 10:41 Pritcher
Ta okrągłą ładownica na butelkę to fajny pomysł. Nie ma nic lepszego niż zimnt powerade

@dust in the wind
Masz niezły wzrok jeśli widzisz nierówne skoki igły. Jedną nierówność w szyciu namierzyłem co prawda, ale IMHO Jest to porządnie zrobiony sprzęt. Na kontraktach molle też są nierówności
Gromus 27.09.2009, h. 14:49 Gromus
A jaka jest różnica pomiędzy ładownicami na magazynki od ''ostrej'' i asg? Tylko długość?
bob409 27.09.2009, h. 19:58 bob409
Piękne produkty-widać robotę fachowców.

Oczywiście znajdą się ,,krytykanci" bo w ,,światku" ASG najłatwiej.....krytykować...gorzej coś samemu wykonać...pozdrowienia dla ekipy.
chochol 27.09.2009, h. 23:15 chochol
dlugosc ma znaczenie