Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe produkty G&P

Świat, 24.09.2009, h. 21:40, dodał: Promant
22

Firma G&P włączyła do oferty, na swojej stronie firmowej, kilka nowych produktów - w tym repliki ASG GBB.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P wprowadziła do oferty kilka nowych produktów. Po serii WOC, na rynek trafią kolejne customowe repliki G&P gas blow back. Tym razem są to customy G&P na bazie produktów marki Bomber/WA. O replikach GBB Bomber pisaliśmy w newsach już dość dawno, gdy ukazały się na rynku.

 

 

Do sprzedaży trafią repliki Bomber w wersji G&P, następujących modeli: M16A1, M653 oraz MK18 Mod0

 

 

 

Oferta firmy powiększyła się o celownik optyczny model 551 z laserem EOLAD oraz moduł laseru EOLAD pasujący do celowników 551/552/553.

 

 

 

G&P oferuje również nowy front do replik M4: Cracker, w wersji pasującej do replik AEG oraz w wersji pasującej do replik GBB WA i WOC.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 24.09.2009, h. 22:13 Jangi
Krakers
kondziox 24.09.2009, h. 22:13 kondziox
Hmm te m16 ma dziwny chwyt przedni
Frontal 24.09.2009, h. 22:15 Frontal
WOCi jak zwykle piękne.
Promant 24.09.2009, h. 22:20 Promant
A niby co jest dziwnego w tym chwycie?
ajgor_aa 24.09.2009, h. 22:33 ajgor_aa
kondziox@
A może to jest M16A1 a nie jakieś nowoczesne M16A4 gdzie pełno RISów?

Co do emek... kuuurde, aż sie żałuje zakupu WOC'a śliczne są
sisi 24.09.2009, h. 22:36 sisi
O EOLAD!

Sam chciałem taki celownik zrobić z tym że wersję wojskową EOLAD-2 SOCOM albo wersję 2H.

Ale teraz ciekawe ile będzie kosztować i kiedy dostępny będzie...
Don Drzewuu 24.09.2009, h. 23:02 Don Drzewuu
kondziox, ogarnij się.

Ciekawy ten laser, ładnie się komponuje
noah 24.09.2009, h. 23:13 noah
Ciekawe ile trybów będzie miał... o ir nawet nie marze.
Patrick Bateman 24.09.2009, h. 23:52 Patrick Bateman
Te emki przez perfekcjonizm wykonania wyglądają sztucznie....nie podobają mi się. Zamawiając karabinek powinna być możliwość wyboru wersji poprzecieranej..inaczej swoją czystością i perfekcją do garnituru pasują.
rucznoi 25.09.2009, h. 00:16 rucznoi
G&P lepiej by dopracowało serię Eotechów wpierw a nie dodawała laser i ten sam słaby koli sprzedaje...
hilaran 25.09.2009, h. 00:29 hilaran
ahh ta emka byłaby cudo do rekonstrukcji. Jakby była ze stali zrobiona. poprzecierać, body na miesiąc na dworze, i mamy idealny model z '67 r
Filq 25.09.2009, h. 00:33 Filq
M16 A1 <333
jason.jerusalem 25.09.2009, h. 02:17 jason.jerusalem
@Patrick....

Wy już ludzie nie wiecie o co ględzić....
Hornet 25.09.2009, h. 04:41 Hornet
hilaran, a jesteś pewien że zewnętrznie "ostra" Mka jest ze stali zrobiona ?!?
maly878 25.09.2009, h. 06:50 maly878
body od oryginalnej emki było/jest robione z alu