Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Polska, 22.09.2009, h. 22:40, dodał: Promant
23

Capri ASG: pas Skymarshal. Military.pl: karabiny gas blow back. ZBROJOWNIA: replika strzelby gładkolufowej Remington M1100. SpecShop: ASG AEG M60E4 - MK43 MOD0 i MK43 MOD01.



 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep Capri ASG włączył do oferty pas do skrytego przenoszenia broni, magazynków oraz oporządzenia popularnie nazywany "pasem FBI" lub "pasem Skymarshal", produkcji Specops

 

 

Znajduje zastosowanie w służbach ochrony osobistej, pracy operacyjnej oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba skrytego przenoszenia broni. W airsofcie idealny do gier typu LARP.

 

 

Dostępny w wersji kolorystycznej czarnej i beżowej, w rozmiarze M oraz XL. Cena: 95PLN.

 

 

Military.pl, jako kolejny polski sklep, włącza do oferty karabiny gas blow back. Są to repliki KJW/TANIO KOBA M4A1 oraz WE SCAR-L.

 

 

 

Replika M4A1 kosztuje 1350PLN.

 

 

 

 

Replika SCAR-L oferowana jest w cenie 1180PLN.

 

 

ZBROJOWNIA oferuje replikę strzelby gładkolufowej Remington M1100. Jest to replika gazowa, ładowana shells'ami mieszczącymi od 1BB do 5BB. Po wystrzale łuska wyrzucana jest podczas przeładowania. Replika mieści 7 shells'ów. W komplecie 3 sztuki. Długość: 1045mm. Waga: 2800g. Materiał ABS + metal. Cena: 699PLN.

 

 

SpecShop włączył do oferty dwie repliki M60E4: wersję MK43 MOD0 duńskiej firmy ASG A/S oraz wersję MK43 MOD01 produkcji VFC. Replika MK43 MOD0 firmy Action Sport Games, typu full metal, waży 6700g. Długość: 940mm. Lufa wewnętrzna długości: 455mm. Gearbox: typ M60. Łożyskowanie: 8mm. Pojemność magazynka: 3500BB. Hop up regulowany. Pasujące akumulatory: mini, large, LiPo - wtyczka Tamiya Mini.

 

 

Ze stali zrobiony został wyrzutnik łusek, dźwignia przeładowania, chwyt transportowy, składany dwójnóg, uchwyt zawieszenia, gniazdo magazynka. Ze stopu aluminium wyprodukowano korpus repliki, lufę zewnętrzną, rurę gazową, pokrywę zamka, przyrządy celownicze, tłumik płomienia. Z polimeru, tak jak w oryginale zrobiona została kolba, poduszka policzkowa oraz chwyt pistoletowy. W rurze gazowej umieszczono moduł MOSFET z regulacją szybkostrzelności. Przekręcając końcówkę lufy gazowej zmniejszamy, lub zwiększamy ilość wystrzeliwanych kulek. Cena: 1499PLN.

 

 

Replika full metal MK43 MOD01 firmy Vega Force Company Ma prędkość początkową 330fps. Waga: 8300g. Długość: 950mm. Lufa wewnętrzna długości: 475mm. Gearbox: VFC Custom. Łożyskowanie: 8mm. Pojemność magazynka: 6000BB. Pasujące akumulatory: mini, large, LiPo - wtyczka Tamiya Mini. 

 

 

Ze stali zrobiony został korpus repliki, wyrzutnik łusek, rura gazowa, dźwignia przeładowania, przyrządy celownicze, chwyt transportowy, składany dwójnóg, tłumik płomienia, uchwyty zawieszenia, gniazdo magazynka, stopka kolby. Z wysokiej jakości stopu aluminium wyprodukowano osłonę lufy z szynami RIS, górną szynę RIS, pokrywę zamka, ryflowaną lufę zewnętrzną. Z polimeru, tak jak w oryginale zrobiona została kolba, poduszka policzkowa oraz chwyt pistoletowy. Cena: 5150PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.military.pl

www.zbrojownia.com.pl

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dread 23.09.2009, h. 00:09 Dread
Urzekła mnie ta strzelba.
Tuksiak 23.09.2009, h. 06:00 Tuksiak
Nie tylko Ciebie. Rewelacyjna jest.
MK43 MOD0 firmy Action Sport Games - ile ma fps? Tak z ciekawości, bo w VFC jest podana.
Azur 23.09.2009, h. 06:16 Azur
Fakt, strzelba piękna.
A takie moje pytanie - zawsze żyłem w przekonaniu że Action Sport Games to jedynie dystrybutor a nie producent replik. Przecież opis i wykonanie tego M60 pokrywa się z tym co A&K oferuje Tak samo było z G36C JG i AUGiem JG - ASG też go sprzedawało pod własną marką...100 złotych drożej.
Filip92 23.09.2009, h. 06:56 Filip92
@Azur
ASG jest dystrybutorem, ale widocznie firmy pozwoliły mu sprzedawać swoje produkty pod taką nazwą.Nie czytałem opisu ale może być tak jak z PJ, czyli wymieniają parę części a później ASG

No remington cudo, porządna replika strzelby za normalną cenę.
wojtazkk 23.09.2009, h. 07:57 wojtazkk
VFC nigdy prędkością wylotową nie zaskakiwało...
Promant 23.09.2009, h. 08:44 Promant
ASG ma podwykonawców jak wiele innych marek. Nie podano fps, ale prawdopodobnie będzie to samo co A&K

Różnica polega na tym, że repliki zamawiane przez takie firmy i sprzedawane później jako PJ czy ASG podlegają lepszej kontroli jakości i zwykle maja jakieś części wymienione według indywidualnej specyfikacji.
przemek10 23.09.2009, h. 09:13 przemek10
Strzelba ładna ale brak hopka to duży minus który ostudził mój zapał ;/
Krabii 23.09.2009, h. 09:45 Krabii
Ajjj, z chęcią bym sobie postrzelał z tego SCARa, szkoda że nie ma wersji czarnej.
tobi 23.09.2009, h. 11:56 tobi
Jest w wersji czarnej, ale nie w Polsce:)
k0much 23.09.2009, h. 13:03 k0much
Jakoś nie wierzę w stalowy korpus repliki M60...
Mógłby mnie ktoś oświecić co to jest: ,,wysokiej jakości stop aluminium"?
na pewno chodzi o ZnAl i nie wierzę że to coś może być ,,wysokiej jakości"
Bukhart 23.09.2009, h. 13:10 Bukhart
@przemek10: chętnie poznałbym techniczne możliwości na hop-up w 12" - 28" lufie (jak bywa w oryginale), a przy tym wyrzucanie do 5 kulek na raz.

Mam nadzieję, że nie chodzi Ci po głowie 5 osobnych luf z 5 komorami HU.

Tak wiem. Czepiam się.
Prezes_____ 23.09.2009, h. 14:39 Prezes_____
Fajnie że pojawiają się gazowe emki i scary, ale zkąd części jak się popsuje, bo w kraju chyba nie ma
Smutas 23.09.2009, h. 14:44 Smutas
K0much, dlaczego nie wierzysz w stalowy korpus M60? Czyżbyś nigdy nie widział replilki ze stalowym korpusem? Wysokiej jakości stopem aluminium może być na przykład duraluminium nazywane też potocznie aluminium lotniczym. Zresztą stopów aluminium jest wiele, jak w przypadku stali- jedne lepsze, inne gorsze. W każdym razie na pewno nie chodzi tu o ZnAlu.
helgrind 23.09.2009, h. 15:46 helgrind
"VFC nigdy prędkością wylotową nie zaskakiwało..."
Następny maniak fps'ów.
Przynajmniej się nie rozsypie .
sniper_tarzan 23.09.2009, h. 16:15 sniper_tarzan
Jeszcze tylko A&K zrobi tego MOD1 i będzie gitara
k0much 23.09.2009, h. 19:15 k0much
Taaaa...stalowy.....-widziałem ale w oryginałach(np AKM)w wojsku natomiast w chinolach nigdy,niby jest ze stali (tak piszą sprzedawcy w opisach) a w rzeczywistości jest to ZnAl ,,obity" blachą.
Amadem 23.09.2009, h. 19:36 Amadem
"
Fajnie że pojawiają się gazowe emki i scary, ale zkąd części jak się popsuje, bo w kraju chyba nie ma "

Do M4 KJW wystarczy, ze poślesz maila do producenta - niektóre prześlą Ci w ramach gwarancji, a inne możesz zamówić za grosze. Płatność paypalem, paczka idzie 5dni.

A tylko tak jakoś ta replika nie bardzo chce się psuć
Jackall37 23.09.2009, h. 20:04 Jackall37
"Strzelba ładna ale brak hopka to duży minus który ostudził mój zapał ;/"

Hehe, ja mam to cudeńko od Maruzena i zapewniam, że Hop-Up to byłby zbędny kawałek gumy

I tak na 10 m sieje kulkami w promieniu metra, a na 20 w promieniu dwóch
Ale najfajniejsze jest w tym to, że oddaję 7 strzałów i mam 30 trafień

To się nazywa realistyczna replika
Jangi 23.09.2009, h. 20:50 Jangi
K0much, ale pitolisz, znal obity blachą? N/C
Smutas 23.09.2009, h. 22:26 Smutas
K0much, replikę z Vfc (bo chyba o niej mowa?) "chinolem" bym nie nazwał. A ZnAl obity blachą... Nie wiem po co ktoś miałby robić coś takiego ale jeśli taki wynalazek rzeczywiście istnieje to z pewnością dzieło Chucka Norrisa
Jackall37 24.09.2009, h. 18:08 Jackall37
Chyba raczej chodziło o to M60 od Action Sport Games
W stal VFC nie wątpię ani trochę, ale to A/S M60 mnie trochę zastanawia - cena 1500 zł za M60, ciekawe - VFC kosztuje 1170, ale $$$.
marcin p 24.09.2009, h. 18:25 marcin p
karabiny wyglądają super
k0much 25.09.2009, h. 07:18 k0much
@Jangi Sam pitolisz-uważaj co piszesz.
@Smootaz nie wiedziałem że Chuck Norris robi repliki-chyba za dużo oglądasz bajek.