Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe strzelby i repliki M4 G&P

Świat, 08.05.2013, h. 23:44, dodał: Promant
15

Firma G&P włączyła do swojej oferty kolejne modele replik z rodziny M4 i strzelb.



Firma G&P przyzwyczaiła nas już do rozmaitych wariacji na temat M4. Obecnie włączyła do swojej oferty kolejne modele replik z rodziny M4: 8" War Hammer na licencji Magpula, Rapid Fire oraz URX III CQB.

W ofercie producenta pojawiły się również kolejne strzelby: Wingmaster Shotgun Model 870. Dostępne są wersje Short Entry oraz Long Entry RAS. Wersja krótka oferowana jest w kolorystyce czarnej lub mieszanej - czarno piaskowej.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (5.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Skayler 09.05.2013, h. 00:01 Skayler
No tego to ja się nie spodziewałem o.O
senkuPH 09.05.2013, h. 00:19 senkuPH
Biedne strzelbki...
The-Naturat 09.05.2013, h. 00:31 The-Naturat
paskudne to to.... pro elo uber tactical...
Mi osobiście się podoba.
Hiena_Echo 1 10.05.2013, h. 18:54 Hiena_Echo 1
morf420 09.05.2013, h. 00:45 morf420
przesada już z tymi magpulami, pchają to wszędzie gdzie się da, tak samo jak części od M'ek.
Foster_PL 09.05.2013, h. 01:20 Foster_PL
ale jaki magpul wygodny to nikt kto używał nie zaprzeczy...
Arekcore 09.05.2013, h. 08:47 Arekcore
Na M4 od G&P zawsze się miło patrzy, mi osobiście te ich wariację podobają się.... ;)
Volve55 09.05.2013, h. 13:48 Volve55
Może i strzelba powinna być spartańska ale takie modyfikacje mają swoje uzasadnienie,też zmieniłbym w niej trochę rzeczy bo dodają one niepotrzebnie wagi a sa inne adaptery takiej kolby czy sposoby na posiadanie kolimatora na strzelbie choć w tym zestawieniu wygląda ładnie, to jednak mało poręcznie,chwyt pionowy przy czółenku ciekawiej się prezentuje przy krótkiej wersji.Jak ktoś chciałby kolbę od m4 przy strzelbie typu g&p,maruzen 870 to mogę pomóc;)
Mirtis 09.05.2013, h. 18:39 Mirtis
Powiem szczeze, ze te strzelby wygladaja dosc ciekawie, interesujaco. Moje pierwsze wrazenie o wygladzie jest calkiem dobre. Ciekawe jak z uzytkowaniem
kisielowy 09.05.2013, h. 20:53 kisielowy
Mi się strzelby podobają, ciekawe, jak jest w środku...
Mamut 09.05.2013, h. 22:51 Mamut
Problem z tymi strzelbami, że mimo ładnego wyglądu to technologiczne dinozaury na bazie CA870. Przy każdym egzemplarzu trzeba trochę posiedzieć by dobrze i celnie nosił.
I to właśnie jest najsmutniejsze.

Giwery klimatyczne, ale nie dość, że drogie, to jeszcze technologicznie mało ciekawe :(
Errhile 10.05.2013, h. 09:34 Errhile
Rostinini 10.05.2013, h. 00:16 Rostinini
Moją opinię na temat strzelb powiem "brzydal"
Miszcz120 10.05.2013, h. 14:41 Miszcz120
Ta dłuższa jest epicka, a ta krótsza w ogóle nie jest taka fajna.
Domyślam się, że to co mają te strzelby w środku, to jest warte z 2-5% całości repliki.
Oskar700012 28.05.2013, h. 22:32 Oskar700012
Mi się podoba ta orisowana stzrelba w wersji long :D