Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różne informacje

Polska, 16.09.2009, h. 23:08, dodał: Promant
21

Cushima: katalogi elektroniczne Eagle Industries. Silesia Factory: "galanteria taktyczna". Specshop: repliki ASG AEG firmy VFC.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Cushima, będąca na naszym rynku przedstawicielem Eagle Industries, udostępniła swoim klientom katalogi firmy Eagle, w formie elektronicznej.

 

 

Linki do ściągnięcia katalogów dostępne są pod adresem:

http://sklep.cushima.com/KATALOGI_r53.html

 

Firma Silesia Factory powiększa ofertę "galanterii taktycznej". O pierwszych bransoletkach survivalowych pisaliśmy już kiedyś w newsach. Obecnie dostępne są także bransoletki survivalowe skulls5 [35PLN] i skulls7 [39PLN].

 

 

 

Bransoletka survivalowa zig zac, w cenie 27PLN.

 

 

 

Na stronie można także nabyć breloczki do kluczy typu splot1 [25PLN] oraz skulls [29PLN].

 

 

 

Specshop włączył do swojej oferty kolejne repliki AEG firmy Vega Force Company. Tym razem są to: SCAR SSR - DX Version oraz PDW - STD Version. Replika karabinu SCAR SSR oferowana jest w cenie 1999PLN, w wersji kolorystycznej czarnej oraz dark earth.

 

 

 

Materiał: metal CNC + kompozyt. Waga: 3330g. Długość: 818mm / 1004-1060mm. Długość lufy: 509mm. Prędkość początkowa: 420-440fps. Zębatki: stalowe. Gearbox: wersja 2 - VFC Custom. Hop up: regulowany. Magazynek typu hi cap, o pojemności 500BB. Pasujący akumulator: mini.

 

 

 

Replika PDW - STD Version, oferowana jest w dwóch wersjach: 8" i 10". Cena: 1599PLN. Prędkość początkowa: 320-340fps.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.sklep.cushima.com

www.silesia-factory.pl

specshop.pl/">www.specshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Wolf.Tns 16.09.2009, h. 23:11 Wolf.Tns
Scar strasznie mi się podoba !
Feriach 16.09.2009, h. 23:21 Feriach
Scar SSR... już wiem co kupię za rok
Trzewik 16.09.2009, h. 23:23 Trzewik
SCAR, rzeczywiście niczemu sobie...
Gasparzinho 16.09.2009, h. 23:35 Gasparzinho
PDW -Mmmm.... Ładniutkie ,ale nie na moją kieszeń :/
Te bransoletki dają coś oprócz KIDowego lansu czaszkami? xD
Walter E. Kurtz 16.09.2009, h. 23:55 Walter E. Kurtz
Mhroczne lanserskie bransoletki! Musze ja mieć Po prawdzie nie przesadzili aby ociupinkę?
Hornet 17.09.2009, h. 00:35 Hornet
Gasparzinho - możesz brać chińskie PDW, cena jest znacznie mniejsza.
echelon_ 17.09.2009, h. 00:48 echelon_
@Gasp - taaa.. parę metrów solidnej linki.
PiotrKa 17.09.2009, h. 09:05 PiotrKa
Sorry...ale "biżuteria" z czaszeczkami w newsie to porażka. Czekam na info o kolczykach, rzemykach, bandanach z czachami itd... Adminie - czy ten news ma na prawdę związek z ASG?
Jangi 17.09.2009, h. 09:08 Jangi
Oj chłopie, mało widziałeś...
MyN3 17.09.2009, h. 09:10 MyN3
@Gasparzinho - można znaleźć też bez czaszek
Tam jest chyba z 3m solidnej linki


KAC PDW.. piękne ale drogie.. nawet chinole...
Regdorn 17.09.2009, h. 09:23 Regdorn
Ludzie, a po co Wam morale-patche, czapeczki 5.11, naszywki z jednostkami specjalnymi, Blackwaters, z którymi macie tyle wspólnego (poza grupami reko) co z postacią Reksia - z TV/Internetu? Dla nas, airsoftowców to taka sama "galanteria" jak te bransoletki. Lansik bansik i tyle.
Promant 17.09.2009, h. 10:51 Promant
No. A na dodatek z tego wysupłasz trochę mocnego paracordu, a z naszywki nie.
Mario75 17.09.2009, h. 11:12 Mario75
Czy ktoś kiedyś użył linki 3m z takiej bransoletki ? Ja osobiście wolę idąc na parę dni w teren zabrać trochę dłuższą linkę. Takiej lanserskiej bransoletki, byłoby mi po prostu szkoda zniszczyć. Nikt z Nas też nie jest w skrajnych warunkach, gdzie zakrzyknie: "Dobrze, że mam tą bransoletkę, uratuje mi właśnie dzisiaj życie!" Mamy na co dzień wiele gadżetów i ten też bym do takich zaliczył. Gadżety niby nie są potrzebne, a każdy z nas chociaż jeden ma
KWIA_TEK 17.09.2009, h. 11:14 KWIA_TEK
Mam takie wrażenie, że katalog Eagle w Polsce (wreszcie!) to trochę "musztarda po obiedzie". Jeszcze dwa lata temu gdybym dowiedział się, że w Polsce jest dystrybutor tej marki, posikał bym po nogawach i zamówił wszystko. Dzisiaj obejrzałem katalog bez większych emocji Chyba się starzeję...
Zachar 17.09.2009, h. 12:07 Zachar
Lans, lans.. Mam naprawdę dobry przykład zbędnego lansu w sprzęcie do ersoftu. Kiedyś na fortach w Nysie miałem z jednym gościem sprawdzić tunele twierdzy. W tunelach jak to w tunelach - ciemno, a kolega miał na swojej IBA (czy tam innym PASGTcie) poprzeplatane przez PALSy lightsticki. To mówię mu - "facet, rzuć chemika bo ciemno", a on na to "nie, bo one są już wypalone i tylko dla lansu je noszę".

SCAR jest niezły, ale był by lepszy gdyby okazało się, że wersja 7,62 ma przedłużony gearbox v.2
vaderski 17.09.2009, h. 13:47 vaderski
Kwiatek wszyscy się starzejemy
Cheatmaster 17.09.2009, h. 13:56 Cheatmaster
Nieee, ja młodnieje. Dzięki ersoftowi budzi się we mnie dziecko na nowo
Promant 17.09.2009, h. 23:22 Promant
$1

Użył czy nie, jakie to ma znaczenie? Zapewne nie jeden znalazł się w sytuacji gdy mu choćby tego kawałka linki zabrakło. A nie każdy musi taskać ze sobą wszystko od skrzyni amunicji po sprzęt wspinaczkowy.

Najważniejsze, że nikt nikogo nie zmusza do kupowania czegokolwiek. Produkt jak produkt - 90% produktów na rynku konsumpcyjnym to zbędne lansiarstwo i nikt jakoś nie protestuje.
Foka 18.09.2009, h. 08:28 Foka
Hm, myślisz, że w bransoletce jest też skrzynia po amunicji?
Promant 18.09.2009, h. 10:02 Promant
Gdyby to była japońska bransoletka, to bym się nie zdziwił