Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 13.09.2009, h. 21:48, dodał: Promant
26

MDS: granatnik rewolwerowy M203. Iron Airsoft: replika ASG H&K 416 GBB Rifle. AirSoft GI TV: nowe prezentacje produktów.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Massive Defense Shop zaprezentował, opisywany niedawno w newsach, granatnik rewolwerowy M203.

 

 

 
 

Firma Iron Airsoft przedstawiła swoją replikę H&K 416 GBB. Karabinek ma się ukazać na rynku pod koniec roku. Według niepotwierdzonych informacji, firma ta pracuje także nad gazową repliką pistoletu maszynowego Sten.  

 

 
 
 

AirSoft GI TV wyemitowała nowe video prezentacje różnych replik ASG, które opisywaliśmy w starszych newsach, oraz akumulatorów firmy Madbull. Replika firmy G&G: AEG RK Beta

 

 
 
 

Akumulatory firmy Madbull.

 

 
 
 

Miotacz z filmu "Time Cop".

 

 
 
 

Replika firmy Ares karabinu SCAR z granatnikiem EGLM.    

 

 
 
 

M4 firmy Echo1: AEG Zombat Stryker.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tony Halik 13.09.2009, h. 21:56 Tony Halik
Witaj granatniku - drżyj terminatorze?
Bardziej mi to wygląda na idealną zabawkę dla tych, którzy nie lubią pozostałych graczy a pozostali gracze ich.
0L0 13.09.2009, h. 22:26 0L0
"Bardziej mi to wygląda na idealną zabawkę dla tych, którzy nie lubią pozostałych graczy a pozostali gracze ich."

Czyli replika dla EMO?
xasistis 13.09.2009, h. 22:34 xasistis
"I'm from Russia"
Trykulec 13.09.2009, h. 22:38 Trykulec
jaki jest zasięg tego granatnika?
johny1mob 13.09.2009, h. 22:42 johny1mob
moje marzenie się ziściło, gazowe hk 416. Oby miało oznaczenia
Antol 13.09.2009, h. 22:52 Antol
Zasięg granatnika zależy od użytych granatów, od pogody, temperatury itp. Ale tak naprawdę to jest tylko gadżet
Krabii 13.09.2009, h. 22:58 Krabii
"fajna cena" tych aku MadBulla - zestawy: ładowarka + 9.6v = 175$, a ładowarka + 12.8v = 180$ Ale bardzo dobry sprzęcik.
shamoth 13.09.2009, h. 23:09 shamoth
Kurna nic nie wspomnieli o tym jak się kształtuje napięcie tych LFP w trakcie rozładowywania... swoją drogą teraz już wiem że 4 ogniw LiFe połączonych szeregowo nie ma sensu pakować do replik ze sprężyną 130 lub słabszą ;]
qrs 14.09.2009, h. 01:36 qrs
"You can't have too much good stuf" - ten tekst mnie rozbroił
HateMe 14.09.2009, h. 11:26 HateMe
A mnie niszczy grindowa muza w filmikach.
AIRWOLF 14.09.2009, h. 14:06 AIRWOLF
Mnie rozwalio jak wyskoczył na kolesia co, cos tam pakował, z okrzykiem i granatnikiem
Karczownik ZW 14.09.2009, h. 14:10 Karczownik ZW
Jedno co mnie zastanowiło w tym granatniku to celownik.
Po co?
WolfHeart 14.09.2009, h. 14:14 WolfHeart
Granatnik może z powodzeniem zastąpić strzelbę w cqb Po to kolimator :>
ajgor_aa 14.09.2009, h. 14:57 ajgor_aa
Ten granatnik jest mniam I ten techstepik w tle <3
Gil0 14.09.2009, h. 15:35 Gil0
no nie wiem czy chciałbym dostać z takiego granatnika w budynku...
Pabol 14.09.2009, h. 16:35 Pabol
ile ten granatnik ma fps ??
Soul reaper 14.09.2009, h. 16:43 Soul reaper
Granatnik ma tyle fps ile użyte w nim granaty. A swoją droga bawił się ktoś kiedyś w mierzenie ilości fps takich granatów?
Ravenkan 14.09.2009, h. 17:10 Ravenkan
To już nawet nie wiedzą co to jest M203? o.O
$3
rucznoi 14.09.2009, h. 17:43 rucznoi
"Po co kolimator na granatniku"
A po co sam granatnik rewolwerowy w AS- dla lansu. Pytanie o fps jest co najmniej głupie. A panowie ewidentnie użyli granatów madbulla ale na green gazie, przez co było mniej widowiskowo.
Tony Halik 14.09.2009, h. 19:35 Tony Halik
Nie OLO - bardziej chodziło mi o osoby zbyt ambitne, co to zapomniały, że aby "tłuc fragi" i "wygrywać scenariusze" to powinny sobie lepiej pograć na konsoli albo kompie w jakąś ciekawą gierkę. Uniknęło by się wtedy czasem spotykanego "koła wzajemnej irytacji".
Fear Factor 14.09.2009, h. 21:28 Fear Factor
A ten granatnik to nie jest przypadkiem MM-1 a nie M203?
SaperCK 14.09.2009, h. 22:02 SaperCK
Ok zrozumiem granatnik pod lufą- czasami trzeba przemówić terminatorowi do rozsądku... Ale żeby od razy 6 razy powtarzać ? Chore.... poza tym strata kulek i gazu
Promant 14.09.2009, h. 23:00 Promant
Pod takim oznaczeniem reklamuje granatnik sprzedawca, być może to ma być wskazówka dla mniej rozgarniętych, że wykorzystuje granaty 40mm od M203.

Poza tym z M203 ma niewiele wspólnego.
Bardos 14.09.2009, h. 23:30 Bardos
SaperCK, to jest replika tego:
$3