Daj cynk
Reklama

Aktualności

Czy ukaże się na rynku MG42 ?

Świat, 03.05.2013, h. 21:28, dodał: Promant
18

Airsoft Evike.com podaje, że wkrótce włączy do oferty replikę MG42.



Na swojej stronie FB Airsoft Evike.com podaje, że wkrótce włączy do oferty replikę MG42. Ma to być "tania" replika chińskiej produkcji.

 

 

 xEv.jpg

 

 

 

Niestety nie podano żadnych szczegółów, a zdjęcie wygląda identycznie jak prezentowane ponad rok wcześniej przez Gunfire.pl. Wówczas zapowiadano MG42 A.C.M. na rok 2012. Niestety do dziś w tym temacie trwała medialna cisza. Musimy zatem poczekać i przekonać się ile prawdy jest w oświadczeniu Evike.

 

 

 

Źródło:

Airsoft Evike.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Dziećka 03.05.2013, h. 21:44 Dziećka
Te eMGiety to zapowiadają i zapowiadają, a jakoś nic z tego nie wychodzi :(
pietrek1995 03.05.2013, h. 22:09 pietrek1995
Ciekawe ile ta "tania" replika by kosztowała?
właśnie dobrze ujęliście... "tania"
morf420 03.05.2013, h. 22:11 morf420
Raczej nie mniej niż 1500
Dziećka 03.05.2013, h. 22:28 Dziećka
szegi82 03.05.2013, h. 22:33 szegi82
Czekam,czekam i doczekać się nie umie.Wydaje mi się ,że cena będzie ok.2000 plnów.
Bardziej obstawiał bym że cena będzie wyższa niż Pekaśki :)
Lemonekck 03.05.2013, h. 23:23 Lemonekck
Garnek 04.05.2013, h. 00:08 Garnek
eee tak jak BARa pewno
Koksos 04.05.2013, h. 08:10 Koksos
Ładniejsza ta wersja z drewnianą kolbą. Ta biała nieco zbyt modernistyczna. :D
Jedenasty 04.05.2013, h. 12:04 Jedenasty
Poświęciłbym jedno ze swoich M249 za takie coś.
badger 04.05.2013, h. 18:11 badger
lejki 'gwizdków'- urządzeń wylotowych- są cokolwiek dziwne, krótkie i z jakimś gwintem/podcięciem?
Ahmed 05.05.2013, h. 13:03 Ahmed
Wszystko wszystkim a zapewne podobnie będzie jak z Barem na początek wywalą cenę kosmos a później w miarę możliwości emocje opadną a i cena będzie na normalnym poziomie :)
Za przykład niechaj posłuży bar który na dzień dobry kosztował 1800zł a ostatnio już 1249 :)
Cierpliwość lub napalenie a 550zł w kieszeni lub w plecy :P
Ahmed, gdzie mozna nabyć BARa za 1249 bo na Gunfire wisi za 1499 zeta. Ktoś inny jeszcze go rozprowadza?
historian1970 07.05.2013, h. 09:32 historian1970
Michał2000 06.05.2013, h. 19:16 Michał2000
Wiecie...tani...ale raczej jak na karabiny wsparcia ponieważ to ten typ. Można liczyć na troche mniej niż 1000 Zł .
archenemy1985 07.05.2013, h. 03:19 archenemy1985
Można sie posilić i zrobić samemu , sądzę że wyjdzie taniej i szybciej niż ta się pojawi w sprzedaży w ludzkiej cenie. 2. Części wkładasz jakie chcesz :]
To jak myślisz ile to wyniesie? Jaki czas wykonania zakładasz przy danej cenie?
14100715 07.05.2013, h. 13:07 14100715