Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w ofercie Gunfire

Polska, 07.09.2009, h. 23:02, dodał: Promant
41

Sklep Gunfire.pl włączył do oferty kilka nowych replik ASG produkcji chińskiej, w tym M4A1 GBB firmy Jing Gong.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Gunfire.pl włączyła do oferty, na stronie sklepu internetowego, kilka nowych replik ASG produkcji chińskiej. Niestety najwyraźniej repliki oferowano w małej ilości, gdyż część z nich została już wyprzedana. Replika full steel AEG, firmy AGM, pistoletu maszynowego Sten MkII, kosztuje 599PLN i ma prędkość początkową 300fps.

 

 

Ze stali wykonano również większość elementów repliki sprężynowej karabinu snajperskiego Barret M99, produkcji Snow Wolf, o prędkości początkowej w zakresie 470-480fps. Cena: 979PLN. 

 

 

M4A1 gas blow back firmy Jing Gong ma prędkość początkową 390fps. Korpus wykonany z tworzywa. Cena: 399PLN.

 

 

W ofercie znalazły się także trzy repliki firmy DBoys. AEG AKMS, w cenie 599PLN, wykonano ze stali. Łoże i nakładka rury gazowej z drewna. Replika ma prędkość początkową 370fps.

 

 

 

AEG AK74S, w cenie 615PLN, wykonano ze stali. Łoże i nakładka rury gazowej z drewna. Replika ma prędkość początkową 370fps.

 

 

AEG M4 RASII CQB w cenie 615PLN, typu full metal, ma prędkość początkową 410fps.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MatriX482 07.09.2009, h. 23:07 MatriX482
CYMA i tak ma ( może już nie ) lepiej zrobione AK od boyi'a.

A eMka- całkiem ciekawa- i cena typowo boyi'owska.

No i... zniewalający barret.
Brenten 07.09.2009, h. 23:13 Brenten
Jak czytam o CQB połączonym z 410fps to zawsze mnie telepie. M99- ciekawe jak z możliwościami upa, w tym wypadku te 470-480 to zdecydowanie zbyt mało jak na taką armatę.
skorek 07.09.2009, h. 23:14 skorek
Teraz wszyscy będą z Barretami latać ... A cena Stena bardzo przystępna w sumie to dobrze dla ludzi którzy coś rekonstruują
Promant 07.09.2009, h. 23:19 Promant
Tylko, że szczerze mówiąc ten sten hitem nie jest. Do rekonstrukcji ok, do asg - zobaczymy. Podoba mi się bo klimat ma, ale niestety w kilku aspektach jakość typowo chińska. Ładowarka do wyrzucenia. Jak kupię, mam nadzieję, że jeszcze we wrześniu, Vivę to zrobimy z Boraxem test porównawczy.
Brambi 07.09.2009, h. 23:50 Brambi
To nowa seria kałachów Boyia-full stal,tylko lufa zewnętrzna gównolitowa.Drewno nie wygląda na takie które trzeba poprawiać jak w RK-02
Johann 07.09.2009, h. 23:58 Johann
@ Skorek:
Teraz wszyscy będą z Barretami latać.
Naprawdę skończcie takie nędzne prorokowania, bo co wyjdzie jakaś nowa replika, w miarę dobrej cenie, to znajdzie się taki jasnowidz, który orzeknie, że 1/3 maniaków wyrzuci aktualne repliki i kupi sobie nowość. To samo było z SWD od AK, M249 tej samej firmy itp
Stalker 07.09.2009, h. 23:59 Stalker
Sten nie ma hopka...
Promant 08.09.2009, h. 00:02 Promant
Tak, co ciekawe ma otwór nad komorą, co by wskazywało, że HU jest i w komplecie imbusik do regulacji oraz wszędzie napisy, że HU ma. Zobaczymy jutro czy coś tam jest czy faktycznie nie ma. Raczej nie ma
Stalker 08.09.2009, h. 00:08 Stalker
No to chińska technologia rzeczywiście
Dahu 08.09.2009, h. 00:58 Dahu
Moze nie tak wszyscy będą teraz biegali z Barretem ,ale zapewne będzie ich teraz więcej
Fear Factor 08.09.2009, h. 07:31 Fear Factor
Ciekawe komu będzie się chciało biegać ze sprężynką o masie minimi. Broń wybitnie dla kogoś z powołaniem. Dla mnie Barrett niestety za ciężki. Nie ma mój kręgosłup.
Horblower 08.09.2009, h. 08:26 Horblower
a gdzie jest magazynek w tym barrecie?
Magazynek jest w tej replice ukryty przed chwytem pistoletowym.
50 BMG 04.03.2015, h. 12:04 50 BMG
Andrzej25 08.09.2009, h. 08:30 Andrzej25
Też jestem przekonany, że zobaczymy wysyp Barretów. Co do SWD AK - połowa kumpli ma, albo chce mieć tego Dragunova, więc wiem jak jest;] Niedługo sam kupię, jak tylko allegro zaleje fala tanich SWD;]
Bardos 08.09.2009, h. 08:36 Bardos
"a gdzie jest magazynek w tym barrecie"

Nigdzie, tzn prawdziwy nie ma magazynka, ale replika pewnie ma go ukrytego.
Mario75 08.09.2009, h. 10:09 Mario75
Najlepsze jest to, że to czysto marketingowe podejście moim zdaniem Jest może tutaj ktoś /nie z pracowników Gunfire oraz partnerskich sklepów ), kto kupił którąś z tych replik? Widzieliście cenę tej emki gaziaka?

Cytat: "M4A1 gas blow back firmy Jing Gong ma prędkość początkową 390fps. Korpus wykonany z tworzywa. Cena: 399PLN."

Bardzo podejrzana i od razu jej nie było na stanie Gratuluję wybiegów marketingowych dla Gunfire. W końcu piszemy o Nich. Czyli działa
vip3r 08.09.2009, h. 10:33 vip3r
@Mario75 - nie przesadzaj, wczoraj przez pół dnia się zastanawiałem czy nie kupić - były na stanie przez przynajmniej pół dnia.

Spójrz na to z pozytywnej strony: jak były dobre to sprowadza ich jeszcze a jak były złe to nie byla to żadna okazja
Rann 08.09.2009, h. 10:35 Rann
@Mario75

A nie przyszło Ci może do głowy, że to po prostu partia 'testowa'? Gunfire.pl jest przedsiębiorstwem, które nie może zamrażać kapitału w nietrafionych dostawach. To standardowa praktyka - sprowadza się małą partię czegoś, co wygląda obiecująco a następnie bada popyt i oczekuje informacji zwrotnych. To typowe zachowanie rynkowe, całkowicie normalne. Daje przedsiębiorcy wiedzę, czy warto sprowadzać jakiegoś artykułu więcej, czy jest wart swojej ceny i czy po prostu się rozejdzie. Biorąc pod uwagę to, jak szybko repliki 'wyszły' - wnioski wyciągnij sobie sam.

Mylisz się również twierdząc, że repliki poszły 'do wybranych'. No, chyba, że jako 'wybranych' rozumiemy stałych kientów GF, którzy po prostu zaglądają często na stronę i są dzięki temu poinformowani o nowościach.

I co masz podejrzanego w gazowej replice za 399 PLN? Dolar poszedł w dół, koszta transportu i produkcji spadły, replika jest sprowadzana bez pośredników... do tego posiada korpus z tworzywa sztucznego, co też obniża jej cenę. Wszystko to razem przekłada się na niską cenę detaliczną.

Ale zawsze się jakaś maruda znajdzie ze swoimi spiskowymi teoriami dziejów...
noah 08.09.2009, h. 12:02 noah
Ta emka kosztuje 70$, więc cena jest średnio okazyjna.
Manius 08.09.2009, h. 12:19 Manius
jak drogie, to za drogie, jak tanie, to za tanie i musi być podstęp. Marudy
Właśnie taka cena daje szansę sprawdzenia, czy coś się podoba czy nie. Jak komuś się spodoba gbb, to sobie pewnie kupi potem markowe. Do tego czasu może zobaczyć jednak, czy kręci go gaziak jako główna broń i czy się sprawdza. Myślę, że w takiej cenie rozeszły się momentalnie nawet jeśli były w ilości 100sztuk. Jak swd poszły bardzo szybko. Ludzie kupili przekonali sie, czy kręci ich snajperstwo i teraz zaczynają się pojawiac w komisie, bo jednak to nie dla nich. Ale spróbowali czegoś nie kosztem 1,5tys a 500zł i sprzedają praktycznie bez straty kasy.
Swoją drogą kałachy chińskie wyglądają coraz okazalej Zobaczymy jak z awaryjnością.
Co do fps w emce cqb, to nie wszyscy kupują wersję cqb do cqb:) Niektórzy kupują bo fajnie wygląda, jest poręczniejsza itd, więc to 410fps nie jest problem, jeśli replika będzie używana jak wersja dłuższa.
Mario75 08.09.2009, h. 13:07 Mario75
@Rann

Zatem mam już sprawdzone informacje z GF. Zacytuję: "Część kontenera była dla klientów, no i część przyszło dla nas" zatem wychodzi na to, że się nie zmieściło więcej, a nie same tylko repliki płynęły (dla klienta, czytaj pod zamówienie). Dyskusja zamknięta Miło było posłuchać jak lubicie GF. Znaczy się, że to dobra firma jest
Rann 08.09.2009, h. 14:12 Rann
@Mario75

Oj, to też nie do końca tak... replik to do GF sporo przyszło, ale akurat tych 'nowelijek' niewiele, bo na próbę. Ale masz rację, dyskusja zamknięta.
scynek 08.09.2009, h. 16:03 scynek
Nigdy nie byłem fanem barreta, dlatego nikogo chyba nie zdziwi jeśli powiem że mi się nie podoba. Ale to jest tylko moje subiektywne zdanie.

A co do kałachów - ładne, szczególnie ten pierwszy.
radzio2k 08.09.2009, h. 16:22 radzio2k
#Brambi

Juz stare AK boyi były ze stali
lokaz 08.09.2009, h. 16:36 lokaz
"AEG M4 RASII CQB w cenie 615PLN, typu full metal, ma prędkość początkową 410fps"



Azur 08.09.2009, h. 17:14 Azur
Jak już pisałem, około godziny 16-17 były już tylko 3 egzemplarze, także podejrzewam, że może 10 ich było pierwotnie.

W wymianie emaili Pan który mnie miło obsłużył zapewniał że replika jest świetna jak na tak śmieszne pieniądze. Zamówiłem , jak tylko przestrzelam i wysypę z niej konkretną ilość kulek to napiszę małe sprawozdanko.
Besol 08.09.2009, h. 17:19 Besol
ale ta MC6604 w sprzedaży jest już od piątku. A sprzedaje się nie tylko w Polsce, ale oni mają też klientów z europy
gryncek1 08.09.2009, h. 17:20 gryncek1
Spadłem z krzesła jak zobaczyłem cene emki GBB JG, czekam tylko na recenzje/testy : ) wow...
Charlie 08.09.2009, h. 17:55 Charlie

@gryncek1

Miałem tak samo! ;D
Wiecie co mnie tylko zastanawia? Jaka jest cena magazynka do tej eMki?
Cena za markowego gazika to 1300-1500zł (od WE), więc to nie jakaś straszna kasa, ale te magazynki za ponad dwie stówy to jest horror... Jak ktoś ma informacje na ten temat, wdzięczny bym był za PW. ;]

A Barret, prawie 7kg. ;o Nie trzymałem jeszcze tak ciężkiej snajperki.
Germ 08.09.2009, h. 18:01 Germ
IMO te AK to świetna baza pod GBB. Zwłaszcza AKS-74. Jeżeli to jest naprawdę wersja w pełni stalowa, oczywiście.
Marcinek83 08.09.2009, h. 18:48 Marcinek83
I wszędzie produkt chwilowo niedostępny. Albo wyprzedali wszystko albo jeszcze tego nie rozpakowali albo dostawa przyjdzie za miesiąc
Promant 08.09.2009, h. 19:53 Promant
O mój Boże. No tak, spisek sklepów i ich pracowników. Oczywiście nadzwyczajna sprawa, że ludzie zamawiają wcześniej i dlatego towar znika w przedsprzedaży.

A już w pale się nie mieści, że pierwsza partia nowości zamawiana jest przez sklep w niewielkiej ilości żeby sprawdzić popyt.

Większość replik była na stronie przez niecały dzień, a że było mało to zniknęły szybko. Fakt, że zamówili sobie pracownicy sklepu to prawdziwa zbrodnia. Airsoftowiec pracujący w sklepie powinien mieć zakaz kupowania. Dżizas. Niektórzy komentujący chyba jeszcze nie dorośli.
wysokist 08.09.2009, h. 20:04 wysokist
rozbeszyłem stena - dla mnie fajny

$3
Promant 08.09.2009, h. 20:16 Promant
My też już go zbadaliśmy i ma sporo minusów, choć mój egzemplarz przynajmniej nieźle strzela na 0.2g. Dalej i celniej niż MP40 AGM. 320fps na 0.2g BB.
HU trochę prymityw.
No ale teraz nie ma sensu pisać, jak będzie Viva to zrobimy porównanie, na fotach też, i rozbierze się oba do ostatniej śrubki.
Lineusz 08.09.2009, h. 21:52 Lineusz
Na pocieszenie we Wrocławiu w sklepie partnerskim Gunfire widziałem dzisiaj na wystawie i Bareta i Stena Drugiego nieomieszkałem dogłębnie pomacać
Rann 09.09.2009, h. 13:30 Rann
Lineuszu, mam lepsze pocieszenie... zobaczcie sobie stan dostepności tych produktów na stronie sklepu
Ahmed 09.09.2009, h. 13:48 Ahmed
A stenik Vivy spadł z 1641,51 zł na 999,00 zł
Nie ma to jak zdrowa konkurencja na rynku....
Besol 09.09.2009, h. 14:17 Besol
to się ktoś pluje w brodę teraz, kto kupił tę VIVE np. w weekend.... o ja, ale zło... 700 pln napiwku dla Krakmanów
Promant 09.09.2009, h. 20:37 Promant
No, kto czeka cierpliwie, ten kupi taniej
Maza94 10.09.2009, h. 14:14 Maza94
będę miał tego baretta za 3 miesiące z WGC shop
Promant 11.09.2009, h. 01:55 Promant
Test porównawczy Stenów w trakcie, już za kilka dni się ukaże.