Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 05.09.2009, h. 14:13, dodał: Promant
35

Capri ASG: magazynki Magpul, Konwersja JP-15 9,8" MadBull i inne produkty. ASG Shop: akcesoria produkcji Magpul oraz G&P. ZBROJOWNIA: oporządzenie SPECOPS. Coyote ASG: repliki Coyote Custom oraz magazynki VFC do repliki AEG SCAR H.



 

 

 

 

 

 

 

 

Wśród wielu nowości na stronie Capri ASG dostępne są magazynki Magpul, w wersji kolorystycznej czarnej i oliwkowej. Są to midcapy o pojemności 120BB. Cena: 120PLN.

 

 

 

Do oferty dodano także konwersję JP-15 9,8" produkcji firmy MadBull. Produkt z licencjonowanymi oznaczeniami. Lufa zewnętrzna długości 18". Cena: 380PLN.

 

 

 

Uniwersalna kabura na pistolet z latarką, produkcji Strike Systems, mocowana do pasa. Posiada regulację szerokości i głębokości za pomocą systemu rzepów. Cena: 120PLN.

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty uchwyty zawieszenia PTS ASAP produkcji Magpul: w wersji do M4 AEG oraz M4 GBB WA. Cena: 134PLN. 

 

 

 

Sklep oferuje również zestaw celowników mechanicznych oraz chwyty taktyczne do granatnika M203, produkcji G&P. Celowniki Folding Battle Sight kosztują 291PLN.

 

 

Krótki i długi chwyt do granatnika M203 kosztuje 272PLN, za sztukę.

 

 

 

ASG Shop oferuje także kolimator King Arms M4 Red Dot Sight czyli kopię celownika CompM4 firmy Aimpoint. Cena: 288PLN.

 

 

ZBROJOWNIA, jako kolejny z polskich sklepów, od pewnego czasu poszerza ofertę oporządzenia firmy SPECOPS. 

 

 

 

Dostępne są elementy oporządzenia K93 [wz.93 Pantera]. Ceny ładownic, zależnie od typu, w zakresie od 29PLN do 59PLN.

 

 

 

 

Coyote ASG proponuje repliki AEG Coyote Custom. W replikach zastosowano części najwyższej jakości, produkcji firm: King Arms, Modify i Prometheus. M4A1 Vltor, na bazie repliki KA, posiada prędkość początkową 440-460fps. Cena: 3100PLN.

 

 

Replika snajperska XM15E2S, również na bazie repliki KA, ma prędkość początkową 550fps. Silnik Systema Magnum. Cena: 3500PLN.

 

 

Sklep wprowadził też do oferty metalowe magazynki VFC do repliki AEG SCAR H. Pojemność: 160BB. Kolor: Flat Dark Earth. Cena: 80PLN.  

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asg.com.pl

www.asgshop.pl

www.zbrojownia.com.pl

www.casg.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
rucznoi 05.09.2009, h. 14:21 rucznoi
Akurat uchwyt do m203 musi być najdroższy z tych wszystkich obrobionych kawałków aluinium. Widzę, że będzie trzeba ściągać z drugiego końca globu...Albo normalnego sklepu w Polsce.
ZuBeR 05.09.2009, h. 14:32 ZuBeR
Ten custom snajperski nawet ciekawy, ale niewiadomo jak z bebechami i jaka lufa...
boruciarz 05.09.2009, h. 14:33 boruciarz
kolimator ciekawy:D
Filip92 05.09.2009, h. 14:43 Filip92
@ZuBeR
Kłopoty ze wzrokiem? Przecież napisane że modify i promyk.
Odsyłam:http://www.casg.pl/product-pol-518-Coyote-Custom-XM15E2S-M3-Sniper-20-.html [casg.pl]
_majster_ 05.09.2009, h. 14:50 _majster_
272zł? sie chłopaki cenią... trzeba poczekać aż chińczyki zrobią to samo za 50zł
kat_ek 05.09.2009, h. 15:02 kat_ek
Ciekawe ceny. Pogratulować wyobraźni właścicielom sklepu Capri
Ownage 05.09.2009, h. 15:27 Ownage
Boze zloty... niech sie tymi cenami w glowe stukna...
lopez 05.09.2009, h. 15:30 lopez
@rucznoi

ASGshop nie jest normalnym sklepem?
Ale cena kosmos jak za takie "coś" xF
rucznoi 05.09.2009, h. 16:07 rucznoi
Miałem na myśli z normalniejszą ceną Albo poczekać, z pół roku, aż nie będzie to nowością.
Denton 05.09.2009, h. 16:28 Denton
JP-15 9,8" na 100%~!

Czemu dodali do tej M4A1 tłumik dźwięku :/ takie trochę to CSowe
ZuBeR 05.09.2009, h. 16:30 ZuBeR
@Filip92
Po prostu nie przeczytałem opisu na stronie .
Sushi.50 05.09.2009, h. 17:06 Sushi.50
Ciekawe czy magi podejdą do SR25, przydało by się, lepsza alternatywa dla G&P i CA
sisi 05.09.2009, h. 18:40 sisi
Przestańcie marudzić z tymi cenami. Są jakie są. NIE MUSICIE KUPOWAĆ, Boże...
Ten kto zechce pewnie zakupi...
Leo_111 05.09.2009, h. 22:06 Leo_111
zainspirowała mnie ta casv . Pozytywny news .
Konrad_BW 05.09.2009, h. 22:35 Konrad_BW
To wszystko już było :/
Dalej 05.09.2009, h. 22:43 Dalej
Boże ale pokemonów.
Z każdym newsem coraz więcej.

Ile razy musicie się przejechać żeby zrozumieć że jakość kosztuje?
Nie stać was, szkoda wam kasy - w porządku.
Ale są ludzie którzy umieją liczyć, i wolą raz zapłacić 200zł za coś co starczy im na 5lat, niż co pół roku kupować nowy bubel za 50zł. Tabliczka mnożenia się kłania.

Więc wbijcie sobie do tych swoich gimnazjalnych głów,
że NIE znacie się lepiej na prowadzeniu biznesu od właścicieli firmy Capri ASG, ASG Shop czy innych firm.
To jedne z najstarszych sklepów, prowadzonych przez aktywnych maniaków Airsoftu, którzy aktywnie wspierają nasz sport, zwłaszcza Capri, i na przestrzeni lat wypracowali sobie szeroką grupę wiernych klientów,
którzy wolą zapłacić trochę więcej i mieć gwarancje że nie będzie problemów na przykład, z naprawami czy wymianami w ramach gwarancji, a często nawet po.
Nox 06.09.2009, h. 00:47 Nox
@ Dalej:
jak to mówią, chytry dwa razy traci
szymon 06.09.2009, h. 01:01 szymon
No jasne, najlepiej mówić, że ceny są adekwatne do produktu i kto nie chce ten nie kupi. Te ceny są SZALONE i nie będę sobie tego z głowy wybijał. Prawie wszystko jest ze stali w dzisiejszych czasach, a wersje full steel to w airsofcie to drogi rarytas. Zastanówcie się trochę jak coś piszecie, bo posiadanie pieniędzy nie zwalnia z myślenia choć zdecydowanie je spłyca co widać po opiniach w tym newsie. Dobrze, że Capri nie ma monopolu na samochody bo ja bym chyba jeździł taczką. Chwyt do M203 skręcę sobie z druta i też będzie na lata użytkowania o ile taki gadget jest w ogóle komuś potrzebny jak połowa z tych prezentowanych w newsach. Zastanówcie się drodzy koledzy bo to takie snobowanie trochę jest.
Nox 06.09.2009, h. 02:08 Nox
Jasne! Po co kupować replikę? Wezmę rurkę, parę kulek i po miesiącach treningu będę pluł z prędkością wylotową 350fps! Też działa.
Devito 06.09.2009, h. 02:40 Devito
Moi drodzy. Zanim się cokolwiek kupi to robi się rekonesans, co? gdzie? za ile? Potem wybieramy co naszym zdaniem odpowiada nam najbardziej. Kupowanie najtańszego to pieniądze wyrzucone w błoto. Kupowanie najdroższego to marnotrawstwo.

Dlaczego? Ponieważ droższe nie znaczy lepsze. Każda rzecz może się zepsuć dlatego moim zdaniem warto kupować patrząc przez pryzmat cena/jakość.

Owszem, zaprezentowane tutaj akcesoria bez których można się obyć są wykonane bardzo dobrze, ale wierzcie mi, że nie są warte swej ceny. Kto chce niech kupuję, mi nic do tego, ale ironią będzie jak komuś to się zepsuje szybciej niż przypuszczał, a o takie wypadki nietrudno.

dominafc 06.09.2009, h. 03:01 dominafc
$3
$3

czym to sie rozni procz ceny??
Wint 06.09.2009, h. 07:26 Wint
prawie 300 PLN za głupi chwyt do granatnika ... no nieźle ;/
Horblower 06.09.2009, h. 09:14 Horblower
A ja jestem ciwkawy kiedy ktoś powie sobie eureka i zacznie szyć i sprzedawać ładownice do magazynków do m14? Zrobi na tym na pewno niezły biznes
Dalej 06.09.2009, h. 10:03 Dalej
$1

Będziesz pluł z prędkością 130FPS, czyli w sam raz do CQB
Zrobiliśmy kiedyś taki $3

A co do cen - narzekają te same osoby którym żal wydać 10 - 20zł za wstęp na legalnie załatwiony teren.
Są to niepracujące, utrzymywane przez troskliwych rodziców dzieci które nie mają pojęcia o wartości pieniądza, ponieważ same nie pracują.
Nie ma co z nimi polemizować, osobiście wolę gdy trzymają się od nas z daleka.
Dalej 06.09.2009, h. 10:56 Dalej
dominafc:

Nie wiem, może taka że właśnie użeram się ze Specshopem, który sprzedał mi jako nowy, karabinek ze zwrotu, a teraz nie chce w ramach gwarancji wymienić uszkodzonej części.
cassius 06.09.2009, h. 11:04 cassius
Dalej weź ogarnij to swoje nabzdyczone ego i nie przy...czepiaj sę gimnazjalistów dlatego bo jesteś w I LO bo to nieco żałosne ;]. Twoje nieuzasadnione myślenie nie zmienia faktu, że Capri ma ceny wyższe od innych zaufanych sklepów jak np. Specshop. ASG to nie jest tanie hobby, jednak trzeba mieć umiar ze wszystkim. Niestety polityka cenowa wyglada tak, że gdy dolar skoczył w górę, analogicznie i ceny poszybowały, lecz przy najbliższej dostawie po $ prawie o złotówkę tańszym ceny się nie zmienią i zostaną tak wysokie jak były. Płacisz tu więc po części za chęć "nachapania się", a nie jakość odzwierciedloną w cenie + koszty poboczne. Capri od lat niezmiennie cieszy się dobrą opinią, ale tego typu praktyki uznaję za niezdrowe
Promant 06.09.2009, h. 11:48 Promant
Niezależnie od tego co jest w newsach - ZAWSZE zaczyna sie pitolenie o cenach. I praktycznie zawsze zaczynają ludzie, których po prostu nie stać; a bardzo często właśnie z racji wieku i bycia utrzymankiem u rodziców. I to jest fakt, a nie nabzdyczone ego.

Guzik mnie obchodzi kto ile i na co wydaje, i guzik mnie obchodzą ceny w danym sklepie. Dlaczego? Dlatego, że człowiek inteligentny sam decyduje o swoich wydatkach; potrafi czytać informacje rynkowe ze zrozumieniem i analizować, dokonywać wyborów i kupować, a nie płakać.

Chcę: kupię droższe, nie stać mnie: wybiorę tańsze, ale nie będę żałośnie płakał, że nie wszystko jest w cenie chińczyka. Albo, że sklepy za drogie.

Sklepy są różne i nie tylko w Polsce, po to jest wolny rynek i konkurencja żeby wybierać. Sklep to biznes, nie działalność dobroczynna dla dzieci i młodzieży.
Dlatego takie komentarze są żenujące i głupie.

Nie stać mnie na BMW, zaraz chyba rozpętam dyskusję jakie to drogie te samochody w salonach, że chyba się zapłaczę.

Jest rynek, jest podaż, jest wybór. A jeśli komuś nie podoba się sklep to od dyskusji o sklepach są wątki na forum - dalsze nakręcanie tutaj tekstów w tym kierunku - będzie uznane za złośliwe OT.

Jeden użytkownik na kilkunastu zastanowił się co jest użyte w replice, albo wyraził opinię o jej wyglądzie. Reszta widzi tylko ceny.
cassius 06.09.2009, h. 12:12 cassius
Promant się nie czepia dopóki są przychylne opinie dla sklepu - typowe . Dyskusja jest raczej na temat produktów u Capriego. Ceny u Coyota akurat mnie nie dziwią i do nich też za bardzo uwag innych się nie doszukałem
Promant 06.09.2009, h. 13:06 Promant
Rozumiem, że skoro pełnię tutaj jakąś funkcję to już nie mam prawa do wypowiadania własnych opinii jeśli nie są w smak koledze? Bo od razu się "czepiam". To jest dopiero "typowa" reakcja przeciętnego usera, który reaguje na każdego moderatora czy redaktora jak byk na czerwoną płachtę.
No cóż, może musisz jeszcze trochę dojrzeć żeby zrozumieć, że to nie jest Twoja prywatna mównica.

Twoje uwagi kolego są nie na miejscu. Nie wiem co sugerujesz, ale lepiej uważaj z takimi wypowiedziami, bo nie życzę sobie insynuacji.
Moja wypowiedź była jasna i dotyczyła wszystkich sklepów na rynku. Więc jeśli ktoś tu jest stronniczy to raczej Ty ograniczasz się do komentowania jednego i tego samego.

Być może nie rozumiesz co napisałem. Nie podoba Ci się sklep - pisz w odpowiednim wątku.
A jeśli nadal będziesz uparcie nawiązywał do tematyki sklepu zamiast do przedmiotu newsa - kolejny taki komentarz skończy się blokadą możliwości komentowania.
Devito 06.09.2009, h. 13:09 Devito
Moja inteligencja podpowiada mi, że za 272 PLN mogę złapać za coś ciekawszego niż chwyt do granatnika... I tym akcentem proponuje zmienić temat na bezkompromisowe repliki dostępne u kojotów
Promant 06.09.2009, h. 13:12 Promant
Devito:

chyba właśnie to napisałem, prawda? Co innego stwierdzić, że cena Ci nie odpowiada i znaleźć sobie coś innego, a co innego mendzić w kółko jakie to wszystko drogie.
I proszę już nie wracać do kwestii cen. Więcej ostrzeżeń nie będzie.
Marcinek83 06.09.2009, h. 14:26 Marcinek83
Jak eMek nie lubię zbytnio, tak XM15E2S to chyba najpiękniejsza eMka jaką wdziałem. Moc odpowiednia i cena jednak zbyt wysoka, 2500zł było by idealnie.
Foka 06.09.2009, h. 17:08 Foka
> $3
> $3

> czym to sie rozni procz ceny??

Może datą ściągnięcia do kraju, przy różnych kursach walut... Bo na to, że oba są niedostępna, a co za tym idzie ceny najprawdopodobniej nieaktualne to pewnie nie zwróciłeś uwagi.

> Capri ma ceny wyższe od innych zaufanych sklepów jak np. Specshop

Zgadza się. A próbowałeś kiedyś w Specshopie wyegzekwować warunki gwarancji? W Capri nie miałem najmniejszych problemów. ZA TO TEŻ SIĘ PŁACI - odpowiednia obsługa klientów. Ktoś woli "pakiet zerowy", a ktoś inny dopłaci 10-15% "ubezpieczenia" na to, że jak coś pójdzie nie tak, to sklep to bierze na klatę a nie gra w kotka i myszkę z klientem.
Dalej 06.09.2009, h. 18:18 Dalej
$1

Dokładnie to próbuję wam wytłumaczyć.
Widać że najbardziej czepiają się chłopcy którzy przygodę z ASG zaczęli niedawno.
Wszystkie krytyczne uwagi są od osób które konta założyły najwcześniej w 2008.
Nie chcecie słuchać ludzi którzy grają 5 czy10 lat?
Wasza sprawa. Mądry polak po szkodzie.
Vintersky 06.09.2009, h. 20:54 Vintersky
$1

@Horblower:
$3
Ponadto większość typowych podwójnych ładownic różnych producentów (w tym Flyye, G&P, Condor etc.) dedykowanych na dwa magi M4/M16 przyjmie jeden magazynek M14 i będzie funkcjonalnie.
Ponadto dla chcącego nic trudnego: można sprowadzić oryginał np Eagle, można zamówić u polskich producentów (Miwo, Curahee etc.).

Co do newsa: chwyt wspaniały niegdyś szukałem oryginału do M16@M203 - www.m203grip.com i nie chcę was martwić ale replika G&P jest sporo tańsza