Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 03.09.2009, h. 16:56, dodał: Promant
19

ICS: replika ASG AEG L86A2. RedWolf Airsoft: Tokyo Marui Desert Warrior 4.3. AirSoft Global: Tokyo Marui L96 AWS. RA Tech: video review Custom Inokatsu 2009 M4A1 GBB oraz VFC EGLM.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ICS zapowiedziała na swojej stronie, w opcji coming soon, replikę AEG L86A2.

 

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft jest już dostępna replika produkcji Tokyo Marui, o której zapowiedzi pisaliśmy w newsach: pistolet GBB Desert Warrior 4.3. Prędkość początkowa: 280fps na HFC 134a. Cena: 136USD. 

 

 

AirSoft Global włączył do swojej oferty, niedawno zapowiadaną replikę sprężynową, firmy Tokyo Marui, karabinu L96 AWS.

 

 

Dostępne wersje kolorystyczne: czarna i oliwkowa. Cena: 261USD.

 

 

Firma RA Tech opublikowała video review repliki Custom Inokatsu 2009 M4A1 GBB. 

 


 
 

Firma RA Tech zamieściła również krótkie video review granatnika firmy Vega Force Company: EGLM.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kozaq 03.09.2009, h. 17:36 kozaq
A co to były za kulki w ostatnim teście na ostatnim filmiku?
Fedajkin 03.09.2009, h. 18:02 Fedajkin
Spoko kaem, tylko po co mu rączką na samym końcu? Ma służyć jako podstawka? Dwójnóg z przodu nie wystarczy? Dziwne.
miodzislav 03.09.2009, h. 18:07 miodzislav
no na takie newsy warto czekać L96 od Tm wreszcie wypełni lukę cenową miedzy wellem a maruzenem no mam nadzieje że jakoś body bedzie leprze niż w well-u no i wejdą do tego części PDI bo bez tego z czym do ludu tylko czekać aż pojawi się w polskich sklepach.
Tony Halik 03.09.2009, h. 18:10 Tony Halik
To jest bullpup. Takie konstrukcje mają dość daleko oddalony chwyt pistoletowy. W wypadku giwery stojącej na dwójnogu jest to poważny problem, gdyż nie celuje się manewrując przednią częścią (lufą), a jedynie tylną - w takim wypadku rączka jest bardzo przydatna.
Mati13k 03.09.2009, h. 18:10 Mati13k
Fedajkin: Dowiedz się jak się strzela z kaema z pozycji leżącej to zrozumiesz po co ta rączka...
rucznoi 03.09.2009, h. 18:43 rucznoi
Też mi "review" nawet jednego pełnego zdania nie powiedzieli... Granat też badziewny, nawet na 10 metrów nie poleciało - mogli dać jakiś na co2. A poza tym, to bardzo fajny ten EGLM.
Morn 03.09.2009, h. 20:21 Morn
kozaq, parę newsów temu było o nich to te co 1$ za sztukę kosztują chyba
Bat_Sirius 03.09.2009, h. 21:24 Bat_Sirius
Tyle, że to nie jest kaem.
Fedajkin 03.09.2009, h. 21:37 Fedajkin
Aha, już rozumiem. Dzięki za wyjaśnienie, jakoś nie wpadło mi to od razu do głowy, że jednak może być przydatne
cassius 03.09.2009, h. 22:30 cassius
L96 zapewne z plasticzaną lufą? Jak na sprężynkę to ma dramatycznie malo fps, chyba nawet osławiony hop siup nie zrobi z tego czegoś użytecznego w stocku
Guest (ID:6452) 03.09.2009, h. 22:42 Guest (ID:6452)
Co do TMa: bebechy z tego co widziałem są z VSR lub bardzo zbliżone czyli flaki do wymiany. Ale w każdej snajperce tak jest więc...
ZeeMike 03.09.2009, h. 23:18 ZeeMike
Te kuleczki z farbą spoko... Pytanie tylko jakiej są marki. No i czy paskudzą lufę.
Jacek Sidi 04.09.2009, h. 06:12 Jacek Sidi
Mam nadzieję że ICS wreszcie dotrzyma słowa. Najpierw mieli problem z L85, a teraz LSW....
Jakbym oglądał program TV w święta:

"Kevin sam w domu"

z tym że film niestety puszczają...
radzio2k 04.09.2009, h. 14:15 radzio2k
Ajjjć...ciekawki mnie to L96 TM
Filip von Izabelin 04.09.2009, h. 15:24 Filip von Izabelin
Bat_Sirius
03-09-2009, 21:24

Tyle, że to nie jest kaem.


A LSW to niby czym jest? Zgadza się, to nie 7,62mm m240b, z 200 nabojową taśmą, ale też broń wsparcia, i po to ma ten chwyt, jak i dwójnóg.
edhunter 04.09.2009, h. 15:34 edhunter
to miał być domyślnie kaem, ale nie wyszło i zastąpiło go minimi a teraz robi za broń dla marksmana
Filip92 04.09.2009, h. 16:41 Filip92
@ZeeMike:
"Te kuleczki z farbą spoko... Pytanie tylko jakiej są marki. No i czy paskudzą lufę."

A czy to jest news o kulkach? Poszukaj, kiedyś już o nich było.

Co do L96 to całkiem przyjemna replika. I nie wydaje mi się by miała "plasticzaną"
lufę. Co prawda to TM ale już udowodnili że wiedzą o istnieniu metalu(przykład m4 sopmod)
cassius 04.09.2009, h. 18:27 cassius
I to przy okazji jedyny taki przykład. M1A1 sie nie liczy ;p
Bat_Sirius 05.09.2009, h. 11:22 Bat_Sirius
Tak broń wsparcia, ale zasilana zwykłymi magazynkami i raczej przystosowana do strzelania na większe odległości niż L85A2. Racja w nazwie też występuje kaem, sorry mój błąd. Lecz to i tak dosyć osobliwy przedstawiciel tego segmentu broni.