Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 01.09.2009, h. 19:42, dodał: Promant
17

VFC: granatniki ASG EGLM. EBairSoft: zestawy konwersyjne AK74 GBB. KSC: replika HK USP AFSOC. WGC: nowe wcielenie strony sklepu.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Długo oczekiwane produkty firmy Vega Force Company: granatniki ASG EGLM są już dostępne w ofercie WGC. Granatniki dostępne są w wersji kolorystycznej czarnej oraz piaskowej. Na stronie sklepu oferowana jest wersja stand alone oraz podlufowa. Granatnik w wersji stand alone to jednocześnie full package, gdyż zawiera moduły spustowe do wszelkich możliwych wersji SCARa poza SSR.

 

 

W komplecie znajdują się zatem zespoły spustowe do SCAR L i SCAR H oraz moduł stand alone z rozkładaną kolbą, chwytem pistoletowym, szynami RIS i celownikiem mechanicznym. Cena: 205USD.

 

 

Wersja podlufowa posiada w komplecie zespoły spustowe do SCAR L i SCAR H. Cena: 126USD.

 

 

 

W ofercie EBairSoft dostępne są zestawy konwersyjne do replik AK74 przekształcające AEG w GBB. Zestaw BF wykonany jest ze stali i pasuje do wszystkich AEG AK74 firmy DBoy. Zastępuje również słabsze części replik gas blow back AKS74U firmy GHK. W przypadku replik AEG AK74 firmy Cyma konieczne są modyfikacje. Cena: 143USD.

 

 

Japońska firma KSC wprowadza do oferty replikę GBB HK USP, w wersji AFSOC. Wersja US Air Force Special Operations Group wyposażona jest w tłumik Knights.

 

 

 

Na koniec ciekawostka: sklep WGC "zmienia wystrój". Czy nowa forma strony internetowej jest ciekawsza i bardziej funkcjonalna? Trudno powiedzieć. Stonowana kolorystyka i poprzedni układ wielu osobom bardziej przypada do gustu. Póki co: strona nadal funkcjonuje równolegle w wersji starszej.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.wgcshop.com

www.ebairsoft.com

www.ksc-guns.co.jp 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Filip92 01.09.2009, h. 19:58 Filip92
No to pozostaje czekać na pojawienie się EGLM'ów w polskich sklepach
kamuli9 01.09.2009, h. 20:01 kamuli9
Konwersja do kalasha kusi, ale niestety sezon na gaziaki się powoli kończy
Joker_007 01.09.2009, h. 20:03 Joker_007
Jezeli masz magi na Co2 to nigdy się nie skończy...
Johann 01.09.2009, h. 20:20 Johann
Piękne USP.
kolczykk0 01.09.2009, h. 21:09 kolczykk0
Czy ten EGLM pasowałby do eMki z ICSa po dodaniu jakiegoś risa?
grzesio93 01.09.2009, h. 21:25 grzesio93
ach ta lufa gwintowana w granatniku
Karol_K 01.09.2009, h. 21:48 Karol_K
Ciekawe czy ten zestaw będzie dostępny w PL ...
sjzmisiek 01.09.2009, h. 22:28 sjzmisiek
lol mini socom
Frontal 01.09.2009, h. 22:44 Frontal
O, to do tego granatnika można przyczepić SCARa? xD nie mniej, fajne te granatniki, a USP też nie gorsze.
MatriX482 01.09.2009, h. 22:50 MatriX482
Filip92

"""No to pozostaje czekać na pojawienie się EGLM'ów w polskich sklepach """

Ta, tylko ta cena.

Dajmy na to, że EGLM kosztuje :220$+ kurs dolara ( 3zł+/-10gr)+ opłaty i inne zdzierające kasę i bezpieczeństwo, zabierające mnóstwo zdrowia i czasu duperele+marża sklepu itd=1000zł?

Za pr0 granatnik, który będzie służył do lansu ( no, może pod SCAR'A ujdzie )...

Podobnie było z m203...

@edit@

Długo oczekiwane USP od KSC... piękne...
Dudek Javny 01.09.2009, h. 23:20 Dudek Javny
No i co z tego ile bedzie kosztować. Kto chce ten kupi, proste.
rucznoi 02.09.2009, h. 15:26 rucznoi
@MatriX482
Problemy z czytaniem ze zrozumieniem? W newsie jak byk jest napisane, że wersja podlufowa będzie za 126$ Co na polskie sklepowe jest ok. 500 - czyli o połowe mniej niż ty mówiłeś...
Germ 02.09.2009, h. 17:11 Germ
No to zaczynam odkładać pieniądze na konwersję AK do GBB.
Żeby tylko się w Polsce pojawiło...
ParQ 02.09.2009, h. 21:07 ParQ
Konwersje tylko do Dboys/Boyi?
Azur 03.09.2009, h. 07:18 Azur
Ojojoj,oby tylko ta konwersja pojawiła się w Polsce, kupię używanego Dboya i zamontuje to cudeńko, ahhh.

Ponadto, strona WGC może i ładna, ale czy nie straci na funkcjonalności? Osobiście denerwuje mnie kiedy strona jest dopracowana na maksa, coś tam lata, fruwa, skacze... po tym jak Capri zmieniło stronę internetową na obecną... to ja jestem przeciwnikiem zmieniania wyglądu stron
Filip92 03.09.2009, h. 18:17 Filip92
@Matrix482:
Ta, tylko ta cena.

"Dajmy na to, że EGLM kosztuje :220$+ kurs dolara ( 3zł+/-10gr)+ opłaty i inne zdzierające kasę i bezpieczeństwo, zabierające mnóstwo zdrowia i czasu duperele+marża sklepu itd=1000zł?

Za pr0 granatnik, który będzie służył do lansu"

A ile ty chciałeś za stand alone'a? Normalna cena...

@rucznoi
"Co na polskie sklepowe jest ok. 500"
Dolicz cło, podatek, transport i marżę sklepów i masz jak nic 700-800 zeta.
Co nie zmienia faktu że i tak będzie to normalna cena za takie cacuszko(Dla porównania m203 CA kosztuje 600 stów).
Palermoon 04.09.2009, h. 18:39 Palermoon
Kiedy to cacko bedzie u nas;d Czekam od dawna xD +100 pkt do lansu z granatnikiem hehe a tak naprawde przydatna rzecz;)