Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 24.04.2013, h. 23:19, dodał: Promant
15

Filmy autorstwa: RedWolf Airsoft, Evike.com, Airsoft GI TV oraz Airsoft Taiwan



RedWolf Airsoft: airsoftowy program treningowy w szkołach. 

 

 

 

 

Evike.com: G&P Magpul Battle Rifle / MasterKey Shotgun.  

 

 

 

 

Airsoft GI TV: ECHO 1 Red Star AK74 VMG AEG.   

 

 

 

 

Airsoft Taiwan: test "odrzutu".

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Grim_Warrior 25.04.2013, h. 07:52 Grim_Warrior
Dlaczego takich szkoleń nie ma w Polsce.... :(
Bo to Polska ...
guzio29 25.04.2013, h. 09:21 guzio29
Podoba mi sie inicjatywa RedWolf'a, ale wszystko trzeba by było rozegrać na spokojnie i dobrze to przemyśleć, ale taki airsoft wielu młodych mógłby odciągnąć od dragów albo nawet hipsterstwa :D
wroobelchannel 25.04.2013, h. 11:10 wroobelchannel
Szczególnie od hipsterstwa :)
Landsil 25.04.2013, h. 11:58 Landsil
Winiacz 25.04.2013, h. 15:46 Winiacz
Szkolenia srolenia, MASTERKEY!!!
Masterkey z zerowym zastosowaniem. Szczerze to lepszy byłby Masterkey zasilany granatami 40mm i z magazynkiem cylindrowym (takie mały podlufowy China lake :D)
FajnyNick 25.04.2013, h. 17:00 FajnyNick
Pfff, zastosowanie.
Mixon 26.04.2013, h. 13:16 Mixon
Tokar 25.04.2013, h. 16:13 Tokar
Ciekawe czy któryś dzieciak trafił... pewnie nie bo to azjaci xD
Jeśli mowa o azjatach i ich zręczności to polecam obejrzeć pare turniej Starcrafta 2 lub Lol-a.
FajnyNick 25.04.2013, h. 17:00 FajnyNick
xasistis 25.04.2013, h. 17:57 xasistis
Ranger Masterkey
me gusta
Rammstein PL 25.04.2013, h. 19:02 Rammstein PL
Jeżeli szukają instruktorów na te treningi ASG w szkołach to ja się zgłaszam robiłem podobne rzeczy :)
Creepjack 26.04.2013, h. 20:59 Creepjack
Takie szkolenia to świetna rzecz. Mam nadzieję, że w Polsce zbierze się dostatecznie dużo ludzi z wystarczającą odwagą obywatelską by zacząć promować takie akcje u nas.

Co to sprzętu, ten GHK G5 kusi coraz bardziej...
A po co odwaga obywatelska? Wystarczy odpowiednie lobbowanie w ministerstwie oświaty.

Kiedyś był przedmiot "przysposobienie obronne". Ćwiczyło się rzuty atrapami granatów, ogólną sprawność fizyczną i strzelanie z kbks. Tyle, że wiele szkół miało w tym zakresie braki sprzętowe i wychodził szit.
Dziś każdy może sobie kupić replikę AEG, choćby używaną i atrapę granatu. Szkoła nie musiałaby nic płacić, nawet zatrudniać nowego nauczyciela, bo zwykle przedmiotem zajmowali się wuef-iści. Wystarczyłoby przywrócić sam przedmiot zajęć.

Tylko skoro dziś większość uczniów płacze nawet na myśl o zwykłym WFie, to czarno widzę odpowiedź ministerstwa :)
Promant 27.04.2013, h. 12:37 Promant
Odwaga jest potrzebna, bo wszystkie poglądy choć trochę związane z obronnością kraju są bardzo niepopularne i ogólnie nie "trendy".

Jest to też połączone z dość słabnącym poparciem "ludu" dla wojska. Nie jest rzadkością gdy osoby rzucają w naszą (zawodowych żołnierzy) teksty typu "najemnik". Było też kilka mniejszych pikiet przed naszą jednostką band typu "emo-homo-niewadomo" z plakacikami "mordercy".

Już ja sobie wyobrażam jakie poruszenie takie szkolne akcje wywołałyby wśród "rodziców". Na pewno nie zabrakłoby też tvnu który wiernie przekazałby jak to się szkoli u nas przyszłych terrorystów.
Creepjack 27.04.2013, h. 13:46 Creepjack
No, to akurat druga strona medalu.
Promant 27.04.2013, h. 16:00 Promant