Daj cynk
Reklama

Aktualności

VFC 2009 Taipei Hooha Show

Świat, 01.09.2009, h. 18:59, dodał: Promant
20

Firma VFC opublikowała sprawozdanie, w formie fotoreportażu, prezentujące jej asortyment na tegorocznych targach Taipei Hooha Show.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Vega Force Company przedstawiła sprawozdanie ze swojej ekspozycji na Taipei Hooha Show.

 

 

Na tegorocznych, siódmych już, targach militarnych Taipei Hooha Show 2009, które odbyły się w sierpniu, VFC zaprezentowało swoje najnowsze, znane już produkty: M4 serii E, serię SCAR oraz granatniki EGLM. Najważniejsza dla firmy VFC była jednak prezentacja nowych produktów systemu GBB.

 

 

Zaprezentowano repliki gas blow back z rodziny M4/M16:

 

 

 

GBB HK 416

 

 

GBB SCAR L:

 

 

Przedstawiono także nowe akcesoria: Extreme Tactical Bipod oraz AN/PEQ 15 z laserem i oświetleniem LED.

 

 

 

Film video z prezentacji nowych produktów systemu gas blow back niestety nie posiada tłumaczenia na angielski, ale zawsze można popatrzeć na ładne... repliki.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

tech.com.tw/">www.gb-tech.com.tw

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Majin_Spider 01.09.2009, h. 19:02 Majin_Spider
na ładne repliki i dziewczyny
Dzwonek 01.09.2009, h. 19:20 Dzwonek
Extremalnie taktyczny ... oł jee! No, VFC i GBB to bardzo ładne połączenie.
Kaszub 01.09.2009, h. 19:21 Kaszub
Wciskają chinszczyzne na kobiety : ) całkiem całkiem te.... repliki a jakże xd
Morn 01.09.2009, h. 19:25 Morn
zaraz, zaraz to na tym filmiku są repliki? nie zwróciłem uwagi
HellCat 01.09.2009, h. 19:28 HellCat
Morn - patrz na wysokości klatki piersiowej...
cassius 01.09.2009, h. 19:32 cassius
Jakby to ujął Johny Bravo - Haba, haba, haba...
Mati13k 01.09.2009, h. 19:36 Mati13k
Zaczyna się.....
volf13 01.09.2009, h. 19:39 volf13
haha magazynki się im wysypały
Stalker69 01.09.2009, h. 19:42 Stalker69
Oddam ICSa za którąś z tych dalekowschodnich Piękności. Tylko poważne oferty :]
rafal7557 01.09.2009, h. 19:46 rafal7557
0.58 - 1.02 =]
evan 01.09.2009, h. 20:01 evan
Wie ktoś jak to jest z tym GBB od VFC, to będzie nowy system? Myślałem, że to będzie coś w stylu WOC(na magnie) ale by musieli jakoś to zmodyfikować pod SCAR'a.
Radomir91 01.09.2009, h. 21:06 Radomir91
Jak ktoś chce to link z napisami do filmiku:

http:/www.napisy.com.pl/cos/dla/frajerow/i/tych/co/nie/sa/zbyt/rozgarnieci/

Znacznie lepiej się ogląda ;D
Jackall37 01.09.2009, h. 23:06 Jackall37
Ufff, chociaż od tego gościa lepiej wyglądam w mundurze

Ale serio, to rzeczywiście ciekawi mnie ten SCAR, system WA to chyba nie jest, a WE o ile się orietuję opatentowane.
Rann 02.09.2009, h. 09:51 Rann
Rzucam to wszystko. Jadę do Azji.

Koooochaaaaaaaaaneeeee, naaaaadchoooooodzę...!

Nie, poważnie, panowie... ktoś tu zwrócił uwagę na repliki? Jeśli patrzyliście częściej na te nogi niż na giwerki, to jesteście zdrowi. No, przynajmniej większość z Was

Jeśli zaś oglądając ten film zastanawialiście się, jak rozbiera się body w giwerce... to jesteście ZBOCZENI.
~FOX~ 02.09.2009, h. 12:51 ~FOX~
hehe...
dokąłdnie.. ja wpierw obsewowałem osobe a potem co trzyma..
Hipis 03.09.2009, h. 20:40 Hipis
Wolę jedną z tych Pań zamiast magazynka !!! xD
scynek 04.09.2009, h. 14:05 scynek
Ta skala dotyczy mężczyzn:
Widzisz tylko repliki - jesteś kobietą (jeśli myślisz że jesteś mężczyzną, idź do lekarza)
Widzisz najpierw repliki a potem kobiety - jesteś lekko zniewieściałym mężczyzną
Widzisz zarówno kobiety jak i repliki - jesteś cywilizowany
Najpierw kobiety, potem repliki - cywilizowanie ustępuje instynktowi
Tylko kobiety - jesteś w pełni zdrowy (jeśli myślisz że jesteś kobietą, idź do lekarza)

Taka moja refleksja
jbone 04.09.2009, h. 20:46 jbone
zaraz bym dokladnie przetestowal jezyk spustowy na prezentowanych obiektach-jestem zdrowy:)
Piasek89 11.09.2009, h. 10:19 Piasek89
Wszedłem w tego njusa tylko po to aby panienki pooglądać... reszta średnia, i te dykciarskie vesty na panach skośnookich xD
Fear Factor 11.09.2009, h. 12:18 Fear Factor
Wolałbym Polki obmacujące Beryle, ale te i tak te łanie są naprawde piękne. No i piękne te repliki.