Daj cynk
Reklama

Aktualności

PTS M4 GBB selektor

Świat, 22.04.2013, h. 22:19, dodał: Promant
9

Firma Magpul PTS wprowadziła do oferty selektory ognia PTS SSG do replik M4 GBB.



Firma Magpul PTS wprowadziła do oferty selektory ognia drop-in PTS SSG do replik M4 GBB

Selektory posiadają części metalowe wykonane w technologii CNC, ze stali. W ofercie znalazły się modele dwustronne do replik GBB produkcji firm WA, G&P (WOC) oraz KWA i KSC, a także model jednostronny do replik Systema PTW

 

 

 xPTS.jpg

 

 

 

Źródło:

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Terry 22.04.2013, h. 22:35 Terry
"GBB Systema PTW" ? Coś mi tu nie pasuje.
I dobrze Ci nie pasuje. Poprawione.
Promant 22.04.2013, h. 22:40 Promant
Kelly 23.04.2013, h. 10:12 Kelly
Czekam teraz na piny oraz imitacje pinów z logiem PTS. A i koniecznie bolt catch z napisem PTS i logiem. ;)
Wojtasasg 23.04.2013, h. 21:07 Wojtasasg
Magpul jest dla nas trochę jak Apple dla hipsterów.
Każdy chce mieć iphone-a żeby być oryginalnym i fajnym, nie dostrzegając faktu że reszta hipsterów też ma iphone żeby się wyróżniać ....
Ale w sumie, jak tak patrze na swój karabin, to moja wypowiedź wydaje mi się pełna obłudy : P
Muszę mieć ten selektor *.*
Oryginalnym poprzez posiadania części Magpula, to można było być parę lat temu ;).
A niechęć do tej firmy, czy produktów asg na jej licencji, bierze się u nas z tego, że są jak na przeciętną polską kieszeń wciąż ciut za drogie.
A jak coś jest za drogie, no to... trzeba sobie to jakoś obrzydzić ;). Żeby człowiekowi nie było żal ;).
koho 23.04.2013, h. 21:42 koho
Istotny jest też chyba fakt że Magpulowe części z plastiku kosztują często więcej niż frezowane na CNC z duralu odpowiedniki innych firm ;)
Ale nikt im nie odbierze dużej ilości fajnych realizacji(nie pomysłów! bo to zwykle kopie).
Pritcher 25.04.2013, h. 01:29 Pritcher
Jest jeszcze druga sprawa. Nawet nie chodzi o to, czy jakieś części MP są na polską kieszeń czy nie. Bardziej zastanawia mnie fakt, po kiego wała taki fikuśny selektor? Lepiej się nim zmienia tryb ognia?. Tak samo rozbawiły mnie te gumowe, kwadratowe naklejane uchwyty do Pmagów (te, którymi wypełnia się otwory na ich skorupie). Przecież kupowanie czegoś takiego, nawet gdyby kosztowało 1,50zł za komplet, jest po prostu BEZ SENSU, jak niektóre z akcesoriów od MagPula.
kajtoo5 30.04.2013, h. 20:33 kajtoo5
Hm. A po kiego komu iphone za chore pieniądze, skoro może kupić inny telefon ?
Albo po co komu Beatsy, jak może kupić lepsze słuchawki za tą samą cenę ?
A airsofcie jest podobna analogia- po co komu części magpula ? Do lansu ! : P
Poza tym niektóre z ich produktów są bardzo udane- na przykład kolba CTR, czy chwyt MOE.
Wojtasasg 30.04.2013, h. 20:53 Wojtasasg