Daj cynk
Reklama

Aktualności

SOREDi M1919A4 kit

Świat, 30.08.2009, h. 22:47, dodał: Promant
23

Francuska firma SOREDi wprowadza do sprzedaży pierwszą serię zestawów ASG, do samodzielnego montażu, karabinu maszynowego M1919A4.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

O przygotowywanym, przez francuską firmę SOREDi, zestawie do samodzielnego montażu: KIT M1919A4 - pisaliśmy już w newsach dwukrotnie. Obecnie firma wprowadza do sprzedaży pierwszą serię 50 zestawów, których produkcja zajmie w granicach 45 dni. Ich kupno możliwe jest poprzez bezpośrednie zamówienie, w przedsprzedaży, kontaktując się z producentem.

 

 

Zestaw zawiera karabin maszynowy wraz z podstawą wczesnego typu. Całość obejmuje 83 części wykonane głównie ze stali oraz z aluminium. Elementy wykonano metodą wycinania laserowego z płyt stalowych grubości 4mm. Zewnętrzna, perforowana, część lufy wykonana została z aluminium, a główna lufa ze stali. Części wykonano z dokładnością +/- 0,2mm.

 

 

KIT nie zawiera części mechanicznych. Przystosowany jest do montażu gearbox'a V.6. Producent podaje, ze zestaw zawiera "elementy potrzebne do montażu lufy airsoftowej w lufie zewnętrznej". Nie podano jednak, że chodzi o komorę HU, może to oznaczać jedynie bazę do posadowienia komory HU z lufą wewnętrzną. Podstawa składa się z 26 elementów o łącznej wadze 4,7kg. Potrzebne do montażu wkręty są w zestawie.

 

 

 

Sama replika karabinu stanowi 50 elementów stalowych i aluminiowych, a także PVC. Łączna waga: 8,6kg.

 

 

Drewniany chwyt pistoletowy, według opisu, nie znajduje się w komplecie. Pokrywa składa się z siedmiu stalowych elementów.

 

 

Moduł blokowania pokrywy ma kształt prostokątnej platformy. Replikę przystosowano do montażu przyrządów celowniczych z M60 firmy STAR [nie ma w komplecie].

 

 

Hamulec wylotowy.

 

 

Zestaw dostarczany jest bez finalnego wykończenia, czyli części nie są pomalowane. Producent "pozostawia klientowi decyzję czy chce części oksydować czy pomalować".

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.soredi.com

www.airsoftnews.fr

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
92marcin 30.08.2009, h. 22:56 92marcin
chwyt pistoletowy. "a zrób se pan sam" ;d
Splot 30.08.2009, h. 23:00 Splot
tu jest wszystko zrób se sam
Splot 30.08.2009, h. 23:00 Splot
dobrze ze całego ckm-u nie trzeba zrobic se samemu
Promant 30.08.2009, h. 23:00 Promant
Od tego, co jest na zdjęciu, to bym sam lepszy wystrugał.

A poza tym rozumiecie pojęcie "kit do samodzielnego montażu"? To nie jest replika.
To jest zestaw dla ludzi, którzy lubią dłubać, a nie dla kolesi co biorą pieniążki od taty i idą do sklepu.
Psycho_Mantis 30.08.2009, h. 23:02 Psycho_Mantis
Mnie rozwalił ten "wybór" co do malowania lub oksydacji.
Promant 30.08.2009, h. 23:03 Promant
hehe, mnie też rozwalił, ale tak już jest, minimalizują sobie koszty.

A nie mają konkurencji jeśli chodzi o tę replikę.
KWIA_TEK 30.08.2009, h. 23:10 KWIA_TEK
Kupując taki KIT jego właściciel pewnie z czasem i tak wymieniłby drewnianą kopię chwytu na "ostry" odpowiednik. Może dlatego nie ma go w zestawie Cóż za zapobiegliwość Biorąc pod uwagę, że niektórzy koledzy wymienili w swoich replikach większość części w sprzedaży powinien pojawić się "Zestaw Startowy do dalszego Tuningu" składający się z... osłony spustu, jako bazy wyjściowej do dalszych przeróbek.
Jackall37 31.08.2009, h. 00:38 Jackall37
A mnie się podoba

Ja tam bym wybrał wersję "oksydowaną", nie ma to jak siedzenie godzinami w oparach ługu i podglądanie, jak się wszystko pięknie oksyduje
Regdorn 31.08.2009, h. 00:47 Regdorn
@Jackall37: zamiłowań niektórych nigdy nie zrozumiem
figo79 31.08.2009, h. 06:22 figo79
no chyba że ktoś sobie kupi plany z airsharpa i sam pomajsterkuje heh ale generalnie pewnie znajdą się maniacy którzy to kupią
Terry 31.08.2009, h. 06:33 Terry
@ Promat

"To nie jest replika. "

"...jeśli chodzi o tę replikę. "

Nie chcę wyjść na czepliwego ale troszkę się machnołeś

Blitz_IM 31.08.2009, h. 09:42 Blitz_IM
tey a gdzie magazynek jak to ma być zasilane, 190 Hicap M16 Vietnam czy jak?? ;]
Promant 31.08.2009, h. 10:03 Promant
@MariuszG

Po pierwsze: Proma$1t.
Po drugie: skoro "nie chcesz wyjść" to kiepsko Ci wychodzi, bo właśnie się czepiasz.

Produkt nie jest w pełni repliką w sensie airsoftowym, bo żeby był repliką asg musi mieć mechanizm i HU, i strzelać po wyjęciu z pudełka.

A pisząc "nie mają konkurencji jeśli chodzi o tę replikę" miałem na myśli jakąkolwiek replikę tego konkretnego karabinu, bo takowej nikt nie produkuje.

Jak nie dostrzegasz różnicy to czepiaj się dalej, najlepiej literek i przecinków, może to Ci trochę podniesie samoocenę.

BTW

pisze się: machn$1łeś, od machnąć, nie machnoć
Hammer HQ 31.08.2009, h. 10:51 Hammer HQ
Oj fajne cacuszko... już mi się marzy zbudować obóz i obstawić z dwa takie kmy na skrzydłach i teraz przejąć ten obóz
nocek123 31.08.2009, h. 11:59 nocek123
Nom, szczegulnie jak strzelać nie będą . Ale ja też sobie pomarzę jakby zrobili replikę ASG M1919A6... z blow backiem .
Pomarzyć każdy może .
t0m3k 31.08.2009, h. 12:18 t0m3k
Blitz_IM - teoretycznie ma bć zasilane z taśmy ale pewnie przeba samemy dorobić - byle tylko nie było wsypowego zagazynka

z tego newsa powiem że prawie nic nie rozumiem - łatwiej powiedzieć to czego nie ma w tym KIT'cie
scynek 31.08.2009, h. 15:00 scynek
Ciekawa... obudowa
Ale tak z drugiej strony... Jeśli mają dać byle jakie wnętrzności które i tak będzie trzeba wymienić, i to bardziej wcześniej niż później, to niech może rzeczywiście dadzą samą skorupę po niższej cenie, a wnętrzności właściciel dokupi takie jakie chce...

Chociaż w tym przypadku z "golizną" trochę przesadzili

No i mogliby dać wybór - albo KIT, albo wersja dla ludzi mniej utalentowanych manualnie, czy jak to Promant określił, dla tych co im tata da pieniądze i idą do sklepu
Promant 31.08.2009, h. 15:34 Promant
Może i taka wersja będzie, dopiero rozkręcają interes.
Ghost_pl 31.08.2009, h. 17:56 Ghost_pl
hmm
tak poczytałem sobie tego newsa i chyba jest wiele braków w informacji od producenta które by zachęcały do kupna.

Jaka jest cena tego cuda ???
Które elementy są ruchome??
Tak jak przedmówca w którym miejscu jakiś Mag czy nawet taśma ?? (którą na chwilę obecną trza by samemu zrobić).
hmm brak elementów celowniczych itp itd,

Tak po tym wszystkim wychodzi na to że łatwiej by było wyszukać Plany broni no i dać do jakiegoś zakładu ślusarskiego do zrobienia. Oczywiście wnętrze przystosować do włożenia bebechów.

Cóż trza czekać na produkt finalny ( zawsze coś może się zmienić )

Pozdrawiam

tomaszlo_666 31.08.2009, h. 18:42 tomaszlo_666
Jest już Browning...
Są już Thompson i M1...
Jest już Piła Hitlera...
Są już MP40 i MP44...
Są już różne granaty z tych samych czasów...
Nic tylko bawić się w IIWŚ
Promant 31.08.2009, h. 19:38 Promant
Co Ty powiesz?...
HellCat 01.09.2009, h. 07:43 HellCat
brak tego, tamtego, i jeszcze tych rzeczy... W mordę jeża, toż to tylko do postawienia na półce jest (MOCNEJ półce...)
tomkey 01.09.2009, h. 19:23 tomkey
Witam . Co prawda w ASG bawię się nie wiele ale postanowiłem coś wam wlepić a propos repliki trzydziestki u nas w kraju .
$3
Jak by co to właśnie druga powstaje .
Pozdrawiam .