Daj cynk
Reklama

Aktualności

Adrenalina 2009 - Konkurs

Aktualności, 29.08.2009, h. 15:41, dodał: Cappuccio
17

Wraz z organizatorami Adrenalina 2009 zapraszamy wszystkich Maniaków do udziału w konkursie dotyczącym imprezy. Do wygrania 10 specjalnych zaproszeń.



 

 


Co zrobić aby wygrać ?

  • konkurs przebiegnie w trzech etapach z trzema pulami pytań i zaproszeń (I pula z 4 zaproszeniami,II i III z 3)
  • należy odpowiedzieć na wszystkie pytania w danej puli wysyłając maila na adres konkurs@wmasg.pl, koniecznie z tematem "Adrenalina 2009"
  • w treści maila należy podać imię,nazwisko i numer telefonu
  • wygrywają osoby które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na wszystkie pytania z danej puli.


Gdzie i kiedy będą się pojawiać pytania ?

  • pule z pytaniami będą się pojawiać w tym newsie lub w wątku poświęconym imprezie do niedzieli (30.08.2009) łącznie


Co zawiera specjalne zaproszenie ?

  • opłatę startową w zawodach i niespodziankę


I pula pytań:

  1. Jakie kategorie zawodnicze przewidziano podczas Zawodów ?
  2. Czy na Dynamicznych Zawodach ASG - Adrenalina2009 będzie można używać broni długiej ?
  3. Ilu osobowe mogą być drużyny podczas Dynamicznych Zawodów ASG ?

I etap za nami, najszybsze osoby które odpowiedziały prawidłowo otrzymały maile z informacją o wygranej.

--------------------------------------
II pula pytań:

  1. Jakie ograniczenia wiekowe wprowadzono na Zawody?
  2. Jak brzmi pełna nazwa grupy, która jest głównym organizatorem Dynamicznych Zawodów ASG ?
  3. Co oznacza skrót IPSC ?

III pula pytań:

 --------------------------------------

  1. Jaki zespół muzyczny zagra koncert na zakończenie Adrenaliny2009 ?
  2. Jakie klasy sprzętowe dopuszczono do startów w czasie Dynamicznych Zawodów ASG? 
  3. W którym roku powstała Witryna Maniaków ASG ? 

Na odpowiedzi czekamy maksymalnie do jutra godziny 12:00

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
eliasz 29.08.2009, h. 22:49 eliasz
Eeeee tam
Właśnie zrozumiałem, że wygrywają tylko osoby, które jako pierwsze odpowiedzą na pytania z puli...
A ja gupi o 23 wysyłam odpowiedź
dude1 30.08.2009, h. 16:56 dude1
life is brutal...

btw. gŁupi ^^
Mamlas 30.08.2009, h. 20:52 Mamlas
Spoko, jeszcze 2 pule
eliasz 30.08.2009, h. 20:55 eliasz
No niby tak, ale dzisiaj według opisu konkursu jest ostatni dzień
A pytań jak nie było tak nie ma
Cappuccio 30.08.2009, h. 21:01 Cappuccio
proszę bardzo, II pula
eliasz 30.08.2009, h. 21:10 eliasz
Haha - może teraz mi się uda

Cappuccio a kiedy wyniki?

No i trzecia pula pytań?
Bo źle wpisałem temat - zamiast roku 2009 wpisałem po ciemku 2008
Cappuccio 30.08.2009, h. 21:40 Cappuccio
cierpliwość jest cnotą

wyniki będą jak skompletuje się zwycięzców...

nie składaj broni
eliasz 30.08.2009, h. 21:41 eliasz
Łatwo Ci mówić

Ja o 5 wstaje do pracy jutro

A najgorsze jest to, że załapałem misje na wygranie tej wejściówki.

PS> Po wypowiedzi wnioskuje, że jeszcze nie wygrałem
Cappuccio 30.08.2009, h. 22:00 Cappuccio
Na pocieszenie dodam że ja też
eliasz 30.08.2009, h. 22:02 eliasz
Marna to pociecha...

A właśnie skojarzyłem, że Błonie to nie jest dzielnica Wa-wy.
Już sprawdziłem pociągi i będzie cinżko z dojazdem
Ale damy rady jak wygramy
Cappuccio 30.08.2009, h. 22:23 Cappuccio
i ostatnia pula powodzenia teraz i w samych zawodach.

Pozdrawiam Cappuccio

P.S. Maile do pozostałych zwycięzców zostaną wysłane jutro.
ecnal 30.08.2009, h. 22:28 ecnal
Poszłoooooooooooo
Major Kupricz 30.08.2009, h. 22:52 Major Kupricz
mam pytanie. te specjalne zaproszenia będą imienne?
skoro wygrałem jedną wejściówkę, a np. okazuje się że nie będę jednak mógł jechać, to czy kolega będzie mógł skorzystać z wygranej za mnie?
Xie 31.08.2009, h. 13:41 Xie
A ja mogę wziąć udział? Mogę? Mogę?
Dobra.... bez żartów: chciałam napisac tyle, że Błonie to zdecydowanie nie jest dzielnica Wa-wy, ale dojeżdża tam kolejka, więc raczej nie ma wielkich problemów z dojazdem. Dużo mniejsze niż do niektórych placówek airsoftowych.
Cappuccio 31.08.2009, h. 13:47 Cappuccio
Można przepisać wejściówkę na kogoś innego.

Szczegóły wkrótce na maila.

Do wszystkich nagrodzonych zostały wysłane maile
Yarlan 31.08.2009, h. 15:44 Yarlan
Błonie/Warszawa - zarówno w jedną jak i w drugą stronę to 30 minut jazdy PeKaPem. Jeżdzą też PeKaeSy. Kolej - średnio raz na godzinę od wczesno porannych godzin do 22.30 (w stronę Warszawy).

Problemu nie ma

Na stronie zawodów jest mapa - więc jak ktoś chce dojechać samochodem to też powinien trafić.

pzdr.
Mamlas 31.08.2009, h. 21:39 Mamlas
No pochwalcie się, kto wygrał!