Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji

Świat, 29.08.2009, h. 14:08, dodał: Promant
34

Cop9Gun: przedsprzedaż MG42 AGM oraz chińskiego M4 TW. Inokatsu: M4A1 SOPMOD wersja 2009. RedWolf Airsoft: RWC M4 S-System REVOLUTION. Rhino Airsoft: Bomber Speed Bolt. AATV: DG Opforce AK-105.




 

 

 

 

 

 

 

 

Azjatycki sklep Cop9Gun rozpoczął przedsprzedaż repliki MG42 firmy AGM. Brak na razie szczegółowych informacji, nie podano także ceny. W sprawie detali należy kontaktować się mailowo ze sklepem, który już przyjmuje zamówienia w opcji preorder.

 

 

 

Cop9Gun rozpoczął także przedsprzedaż chińskiego M4 Training Weapon Fast Detaching Spring System. Jest to najprawdopodobniej, zapowiadany wcześniej w newsach, produkt firmy A&K

 

 

Firma Inokatsu wprowadziła na rynek replikę GBB M4A1 SOPMOD w wersji 2009. Replika jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie RedWolf Airsoft. Prędkość początkowa: 448fps. Cena: 890USD.

 

 

RedWolf Airsoft oferuje także customową replikę RWC: M4 S-System REVOLUTION, mającą zainstalowany gearbox Revolution firmy Systema. Prędkość początkowa: 340fps. Cena: 993USD.

 

 

Rhino Airsoft zaprezentował film przedstawiający poprawę ROF dzięki instalacji produktu marki Bomber: Speed Bolt w replice GBB SCAR firmy WE.

 


 
 

AATV zamieściła na swojej stronie kolejny film video. Tym razem jest to prezentacja DG Opforce AK-105.

 

 
 
 
 
 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
noah 29.08.2009, h. 14:18 noah
Ciekaw ile A&K zaśpiewa za to "PTW"...
poldeck 29.08.2009, h. 14:23 poldeck
Podszkoliliby się w angielskim . Ale kałaszek fajnie się miota...
Frontal 29.08.2009, h. 14:23 Frontal
Kaskaderskie to MG42. Ciekawe jak z jakością.
ASGKebab 29.08.2009, h. 14:24 ASGKebab
Aaaa! Mg nareszcie!!!
Jeśli cena będzie ok 1k zł, to biorę od razu
stig666 29.08.2009, h. 15:10 stig666
Ciekawe jak to bedzię A&K to może Krakman przejmie go jako P&J
swirekster lol 29.08.2009, h. 15:37 swirekster lol
panowie z aatv to jednak duże dzieci
Tony Halik 29.08.2009, h. 16:07 Tony Halik
AAAAAAAAaaaaaaaaaaagggggghhhhhhh! MG, MG, MG, MG, MG, MG42!!!!!
(w przypływie euforii zabrakło mi jakichkolwiek innych stwierdzeń - coś jak komentator na meczu, gdy jego ulubiona drużyna w meczu o wszystko nagle wygrywa)
Splot 29.08.2009, h. 18:41 Splot
Chce tego MG 42 :D
Sil43 29.08.2009, h. 18:46 Sil43
Jak mg mniej niż 1200zł to od razu kupie *yatzy!!!!!*
Dawidzik1 29.08.2009, h. 18:48 Dawidzik1
W końcu MG Święto trza ogłosić !
choisen 29.08.2009, h. 18:52 choisen
O kurde, o kurde, o kurde... JA TO CHCĘ! MG42 moja miłości!
No,m to teraz jeszcze tylko jakiś zestawik konwersji do MG3 i można się pokazać na dzielni XD

Jurgen, szykuj kasę
przemek10 29.08.2009, h. 19:52 przemek10
Jest MG jakiejś porządnej firmy na której AGM może się wzorować ?
ocet 29.08.2009, h. 20:05 ocet
I za rok 3/4 maniaków będzie miało mg42.
WolfHeart 29.08.2009, h. 20:28 WolfHeart
przemek10 - było chyba Shoei, ale to gazówka, o ile mnie pamięć nie myli... więc to raczej autorski projekt AGM
Dawidzik1 29.08.2009, h. 20:34 Dawidzik1
Haha no i bardzo dobrze bo więcej ludzi może zacznie się bawić a WW2 airsoft
wysokist 29.08.2009, h. 21:00 wysokist
MG - super, czyli z karabinami maszynowymi można liczyć na to co z PM.
Najpierw był MP40, STG44 (wiem na nabój pośredni) - niemieckie i sten aliancki. ( niemieckie są pierwsze bo ich broń jest znana wszędzie, a potem alianci z lokalnymi markami jak sten. Ciekawe kiedy wyjdzie M3A1 - "smarownica", Thompsona nie liczę bo wył wcześniej TM)

Teraz czekamy na Browninga 1919

I nikt z tym nie będzie latał - co z tego że minimi były po 500 zł i w tej cenie poszło kilkaset sztuk. Jest to ciężkie, nieporęczne, a moc ma taką ja byle karabinek.

Po wstępnym zachwycie będzie ozdobą kolekcji i tyle. I aż tyle.
Mike75 29.08.2009, h. 21:09 Mike75
M3A1 od dłuższego czasu robi Hudson.
Promant 29.08.2009, h. 21:28 Promant
I co z tego skoro nie nadaje się do gier.
Mike75 29.08.2009, h. 21:46 Mike75
A niby dlaczego ? Replika jest wykonana całkiem sensownie. Fakt,że system GBB nie wszystkim musi odpowiadać ale "grease gun" jest.
Ahmed 29.08.2009, h. 22:34 Ahmed
No i to się nazywa miły akcent na dzień przed Market Garden, upragnione MG wreszcie nadchodzi - Będzie się działo panowie. ASH rozkwita a dzięki takim cudom nabierze jeszcze większych kolorów i radości z rozgrywek czego życzę wam zacni przyjaciele jak i sobie
pozdrawiam Ahmed
przemek10 29.08.2009, h. 22:41 przemek10
"więc to raczej autorski projekt AGM"

I to właśnie ostudza mój zapał , już JG pokazało inwencję przy elektrycznym SWD
Ahmed 29.08.2009, h. 23:05 Ahmed
M3a1 Hudsona niestety nadaje się tylko na ścianę lub do rekonstrukcji
Promant 29.08.2009, h. 23:10 Promant
Dlaczego olejarka Hudsona się nie nadaje?
Dlatego, że się nie nadaje. To jest replika z kategorii model gun.
Polscy sprzedawcy też o tym wiedzą.
$3
Ahmed 29.08.2009, h. 23:56 Ahmed
Niestety takowy urok Hudsona
WolfHeart 30.08.2009, h. 02:51 WolfHeart
Przemek10 - to ideał zapewne nie będzie. MP44 i MP40 miały pewne niedociągnięcia, ale to właściwie jedyne osiągalne na polskim rynku repliki tego typu, więc jak się nie ma co się lubi...
t0m3k 30.08.2009, h. 15:38 t0m3k
ciekawe czy powtórzy sukces mp 40 AGM'u
wysokist 30.08.2009, h. 17:28 wysokist
Ja uważam że to dobrze że Chińczycy wymyślają coś sami. Dzięki temu zaczyna być ciekawie. Kiedyś Japonia a potem Tajwan były synonimem tandety. Robili kopie, tanio i zalewali rynek. Jak zalali tym co znane to muszą wymyślać nowe bo nie zarobią.

A wracając do oftopu o M3A1 - replika Hudsona jest jedną z najbliższych oryginałowi - zacina się i psuje tak samo często jak prawdziwy
Tony Halik 30.08.2009, h. 18:01 Tony Halik
W czasach, gdy to niezgorszego AEG'a można było dorwać za 200 zł a wielbiciel dużych giwer mógł bez problemu nabyć nowe M249 za 600 zł lub nawet mniej, wtedy to obiecałem sobie, że jak tylko zapowiadane MG wyjdzie to je sobie kupię.
Ale teraz, gdy to M249 ceni się za 1000zł, M60 za półtora kafla, a chińskie StG44 kosztuje bez mała 900 zł, teraz zaczynam uważać, że kupno wymarzonego karabinu jest poza moim zasięgiem.
A inni niech się przygotują na wydatek rzędu ponad 1600 zł...
Ahmed 30.08.2009, h. 20:46 Ahmed
Tony Halik więcej optymizmu
ASGKebab 30.08.2009, h. 21:40 ASGKebab
Niestety Tony ma chyba rację ...
Cena mojego kochanego MG na pewno nie będzie mała

Czemu tak sądzę?
A no temu, że jest to replika z IIWŚ, w dodatku nie byle jaka, bo MG.
Jest to dopiero pierwsza chińska kopia, wówczas dostępne było tylko drogie Shoei ... ;(
I pewnie full metal

Przeczuwam, że cena będzie oscylować od 1, kafla do coś poniżej 2000 zł

Zostało czekać na wysyp innych chińskich wymysłów, może będzie taniej
obcy 30.08.2009, h. 23:06 obcy
nieważne ile Mgieta będzie kosztować, sprzedam nerke by go mieć
Wawix 31.08.2009, h. 09:36 Wawix
MG42 AGM hmmm =) Bardzo duża moc i cena około 1500 zł zobaczycie sami hehe

W zasadzie czekam tylko na szczegóły tej repliki i ją zamówie xD
MrHK 31.08.2009, h. 16:57 MrHK
No to ja czekam na FG42.
Fritz92 19.03.2011, h. 16:57 Fritz92
No cóż mamy rok 2011 i nadal nic nowego nie wiem. Może ktoś tutaj ma
jakieś newsy odnośnie MG 42 ? Jak wiadomo StG 44 już dawno zostało
wypuszczone na rynek polski, a co z MG ???