Daj cynk
Reklama

Aktualności

Adapter do chwytu M4

Świat, 19.04.2013, h. 20:24, dodał: Promant
67

Myślicie, że nie można już bardziej upodobnić kałacha do emki? No to się mylicie.



Były już wszelkie możliwe kolby M4 montowane do AK za pomocą adapterów lub na prowadnicach osadzonych wprost w korpusie. Były szyny typu M4, a od niedawna nawet całe fronty M4/M16.

Myślicie, że nie można już bardziej upodobnić kałacha do emki? No to się mylicie. Został jeszcze chwyt pistoletowy. Ale nie na długo, gdyż firma Bunny Workshop zaprezentowała właśnie, na swojej stronie FB, prototyp adaptera do chwytów M4 przeznaczonego do replik AK.

Ten konkretny adapter może być montowany w replikach AK systemu GBB.  

 

 

0022.png

ss.png

0022s.png 

 

 

Źródło:

Bunny Workshop

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Oleander 19.04.2013, h. 20:37 Oleander
Nie jestem jakimś szczególnym fanem ak, ale to już przesada.
B3Lf öÖö (LastSniper) 19.04.2013, h. 20:53 B3Lf öÖö (LastSniper)
ŁAAAAAAAAAAAAAT?!!?!?! po co ja się pytam! może jeszcze front i kolba do tego! a przy okazji może jeszcze magi.
kolby juz sa
Obi-Wan 20.04.2013, h. 18:10 Obi-Wan
Axus 19.04.2013, h. 20:54 Axus
Konwersję kolby jeszcze dodać, risy, tłumik, zamiast blaszki ochrony spustu dać prostą albo zakrzywioną a la magpul, eotecha i biegamy z emkokałachem.
slepy 19.04.2013, h. 21:01 slepy
"Od nadmiaru głowa nie boli"?
nie bym był tego taki pewien
kjujiczek 21.04.2013, h. 22:42 kjujiczek
HunterKiller 19.04.2013, h. 21:03 HunterKiller
To może niech dorobią jeszcze "adapter" korpusu na ten z eMki, to będzie już "full wypas". :/

Osobiście jestem zdania, że o ile jakieś chwyty z szynami na przód mają racje bytu, o tyle rączki, kolby, itp. to już czysta przesada. Jak ktoś chce mnie eMke, to niech sobie kupi eMke, a nie AK. Przerabianie na siłę to idiotyzm, czemu np. nie ma adaptera kolby od AK do eMki, albo chwytu przedniego?
Niestety, chcesz mieć oszynowaną replikę z masą niepotrzebnych "puszek", albo wymieniać sobie kolbę/chwyt co tydzień by szpanować na strzelankach, wybierz eMke.
Chcesz mieć sprzęt lekko przestarzały, niemal nieergonomiczny, ale z tym "czymś" co nie mają inne repliki, bierzesz AK.

Tyle, bo te ciągłe upychanie części z eMki we wszystko co jest na rynku, robi się już niesmaczne.
Nikt Ci nie każe nic upychać. Naprawdę :).
I nie wiem czym się tak emocjonujesz ? Gdybyś zastanowił się chociaż pięć sekund, zanim napisałeś to, co powyżej, szybko zorientowałbyś się, że forsujesz swój gust jako jedyny słuszny i właściwy. Co wybacz dość mocne słowo, ale jest lekko... dziecinne.
Co to znaczy "szpanować na strzelankach" ? No litości stary :).
Nie każdy traktuje ASG super poważnie, nie każdy ma odchył w kierunku milsimu, "koszerności" itp. Za to z pewnością, każdy kupuje to co chce i to co mu się podoba. Ty lubisz drewienka i chwyt z bakelitu. Ktoś inny "niepotrzebne puszki" i chwyt od emki. Bo np. jest do jego kształtu i ergonomii przyzwyczajony...

O gustach się nie dyskutuje, a z tego co tu widać, większość z komentujących sprawia wrażenie, jakby o tej starej jak świat zasadzie nie wiedziała...
koho 21.04.2013, h. 23:11 koho
yuri629 19.04.2013, h. 21:07 yuri629
HERESY
lisudml1991 19.04.2013, h. 21:10 lisudml1991
ale i tak beznadziejnie
lisudml1991 19.04.2013, h. 21:22 lisudml1991
Jakie to ma bebechy? Kałachowe czy M-kowe?
lisudml1991 19.04.2013, h. 22:41 lisudml1991
Paintowe. Pięć minut w programie graficznym :)

Ale jak chcesz, to Ci takiego zrobię, wtedy będzie mieć bebech od kałacha.
Dread 19.04.2013, h. 23:05 Dread
Taki trochę AK-5 z RISami :D
hindus 19.04.2013, h. 23:18 hindus
Moim zdaniem nie powinno łączyć się emek i kałachów.
Artur76 20.04.2013, h. 00:00 Artur76
To jest airsoft, tu wszystko można.
Dread 20.04.2013, h. 00:26 Dread
Cinek_AK-47 19.04.2013, h. 21:23 Cinek_AK-47
Czy nie lepiej zamiast upodabniać kałaszka do tego kapitalistycznego m4, po prostu kupić to m4 ?
Nie da rady. Emek nie robią z GB v3 ;)
Dale 19.04.2013, h. 21:33 Dale
Może i emek z V3 nie ma, ale są z 2GX.
Winiacz 19.04.2013, h. 22:06 Winiacz
kałachów GBB z gb v.3 też na rynku jakoś nie widać :p
Poniatkys 20.04.2013, h. 18:50 Poniatkys
korobov 19.04.2013, h. 21:52 korobov
http://i45.photobucket.com/albums/f98/spdr8cer/AK69.png

Dla ostrych wersji dostępne od dawna i jak wyżej widać żle to nie wygląda o ile sam chwyt wygląda ok.
Powiem szczerze, że egzemplarz ze zdjęcia wygląda nawet schludnie ;)
kajtoo5 30.04.2013, h. 20:37 kajtoo5
Dziećka 19.04.2013, h. 21:55 Dziećka
Nawet zabawny pomysł ;)
sebenicz 19.04.2013, h. 21:55 sebenicz
za niedługo zrobią zestaw zamień swoje AK na m4
w komplecie body, lufa magazynek chwyt i kolba -.-
MolodoY 19.04.2013, h. 22:00 MolodoY
Rozumiem jeszcze kolba od eMki do AK, ale chwyt ?? O.o To już moim zdaniem przesada.
Nie do końca, chwytów do emek jest mnóstwo, od klasycznych, po najbardziej wymyślne. Ten adapter umożliwia stosowanie różnorakich kombinacji, które z chwytami dedykowanymi do AK byłyby niemożliwe do wykonania.
Dread 19.04.2013, h. 22:04 Dread
Dla mnie właśnie chwyty są mało wygodne;)
korobov 19.04.2013, h. 22:10 korobov
SirHawk 19.04.2013, h. 22:12 SirHawk
Nie żeby coś, ale dla mnie standardowe chwyty od M4 są mniej wygodne od kałaszowych.
Są też takie nie standardowe ;)
korobov 19.04.2013, h. 22:15 korobov
Wiem, G27 jedynie jako tako mi leży.
SirHawk 19.04.2013, h. 22:16 SirHawk
Ja mam lr300 i chwyt bardzo sobie chwalę, mimo że kanciasty.
lisudml1991 19.04.2013, h. 22:58 lisudml1991
Piotro 20.04.2013, h. 00:23 Piotro
Żadna nowość, na zagranicznych forach o ostrej broni były kałachy z chwytami od emek już kilka lat temu.
No i? A my tu zajmujemy się ostrą? W wersjach palnych wszelkich broni są jeszcze tysiące innych rozwiązań, które do asg jeszcze nie zawitały i nie wiadomo czy w ogóle zawitają.
Promant 20.04.2013, h. 00:48 Promant
KaXardas 20.04.2013, h. 00:29 KaXardas
Jakby było do aeg-a to bym brał... ale tylko chwyt nic więcej.
Uważam że chwyty od m4 są o wiele, wiele wygodniejsze. ..
P.s. nie jestem za upodabnianiem ak do m4 ale takie części/adaptery uważam za świetne pomysły
Czabi 20.04.2013, h. 00:56 Czabi
To jak skrzyżować płeć męską z damską ;/
Nie ważna płeć, ważne jest uczucie ;)
luis 20.04.2013, h. 01:52 luis
Z takiej krzyżówki każdy z nas pochodzi, więc jak widać nie jest to głupi pomysł :)
Dale 20.04.2013, h. 13:08 Dale
Krzysiek666 20.04.2013, h. 07:58 Krzysiek666
BURN THE HERETIC !!!
KILL THE MUTANT!
Milekh 22.04.2013, h. 15:53 Milekh
koho 20.04.2013, h. 09:44 koho
Uh. Oh. Emkowy chwyt w AK. W czym tu problem, jeśli wolno spytać ? Poza tym, że razi purystów zakochanych w klasycznym wizerunku Kałacha ? (do czego mają prawo rzecz jasna )
;)
Oleander 20.04.2013, h. 10:43 Oleander
A w ogóle, wy się tak spinacie o to że wygodniejsze itd. że emka nie ma v3. A to przesz do GBB jest. Do AEG'a nie ma możliwości zamontować takiego bajeru.
Matison 20.04.2013, h. 10:46 Matison
Ja nie wiem czemu wszyscy marudzą. Może i wam nie podobają się takie zabiegi na AK ale to nie oznacza że wszyscy tak uważają.
To wszystko nie jest tworzone tylko z myślą o ASG ale to wszystko wywodzi się z broni palnych a te jak wiadomo są używane również we wojsku a tam jak wiadomo każdy ma możliwość zmodyfikować sobie uzbrojenie.
Jak Amerykanie mogą zmieniać chwyty w M4/M16/SR-25 to czemu Rosjanie by nie mogli w swoich zmieniać chwytów z AK na jakiś emkowy który uważają że jest dla nich wygodniejszy.
Ja na pewno jakbym zmieniał to nie z myślą o Lansie a z myślą o ergonomii.
masz plusa u jezusa :D

jak dla mnie 100% racji
KaXardas 20.04.2013, h. 10:54 KaXardas
Przywracasz mi wiarę w ludzkość Matison.
Nath 20.04.2013, h. 13:08 Nath
Byleś Ty kiedykolwiek w wojsku?
Tam nie ma zmieniania sobie chwytów, rączek, "a bo ja wolę kolor niebieski". W wojsku dostajesz broń z przydziału, taką jaka się trafi. Masz każdą część oznaczoną numerem i musisz się z tego rozliczać. Jak wymienisz sobie sam cokolwiek to w najlepszym razie dostaniesz tydzień ścisłego...

To co pokazują w filmach, że żołnierze sobie noszą giwery jakie chcą to pic na wodę, fotomontaż. Jedynie jednostki specjalne mogą sobie pozwolić na większą swobodę. A i tam nie wygląda to tak, że jak krzykną o jakiś model, to za tydzień dostają skrzynkę karabinów.
HunterKiller 20.04.2013, h. 13:10 HunterKiller
HunterKiller - bojownik walczący o nic, płaczący niczym wierzba. Oczywiście, że plebs z najniższych jednostek nie dostaje modyfikacji, nie o nim się mówi przy modyfikacjach. Wystarczy spojrzeć na PMC i jednostki specjalne, żeby twoje bzdurne beczenie o czystość kałacha wobec modyfikacji było jeszcze bardziej jałowe.
I3ongo 20.04.2013, h. 13:25 I3ongo
HunterKiller, zobacz sobie focie z Rosji z czym biegają żołnierze, to zmienisz zdanie.
Dread 20.04.2013, h. 17:49 Dread
Jaki bojownik? Wyraziłem swoje zdanie i tyle, to czy będzie ktoś biegał czy nie to nie moja w tym głowa, anie nie moje ręce, mam to w...głębokim poważaniu. Osobiście uważam, że jak ktoś chce emke to sobie kupi emke, jak ktoś chce AK, kupi AK.

To, że jednostki specjalne mają dostęp do modyfikacji to raptem jakiś procent całego wojska. Rosjanie jakoś też nie mają zawrotnych ilości obcego sprzętu, nadal królują u nich rodzime konstrukcje. A że mają szynę z Holo...to pisałem że nie mam nic przeciw temu.

Po za tym PMC, to nie jest wojsko, nie porównuj Państwowego zakładu mleczarskiego, do prywatnej firmy nabiałowej.
HunterKiller 20.04.2013, h. 20:11 HunterKiller
Teraz faktycznie zacząłeś gadać po ludzku, ale sam popatrz jaki wydźwięk miały twoje poprzednie komentarze. Nie ma po co się tak emocjonować, jakby do emki wypuścili zestaw do konwersji na np galila, nikt nie kazał by mi się tym cieszyć. Tyle bzdur ludzie na świecie sprzedają że szkoda czasu.
I3ongo 20.04.2013, h. 23:49 I3ongo
Axel 20.04.2013, h. 12:23 Axel
Oboże moja zimnowojenna wizja kałacha legła w gruzach ! Co ja teraz biedny pocznę? :F
Mamy drugą dekadę XXI wieku,więc świat poszedł trochę na przód. Darujcie sobie, nikt wam nie każe tego pchać na kałacha.
A dla trollu macie ostrego SU lekko tuningowanego
http://i.imgur.com/WKTq3.jpg
Fajny ^^
Kellerhs 20.04.2013, h. 15:04 Kellerhs
A ta zdublowana muszka to dla strzelców z zezem, czy po co? ;)
Promant 20.04.2013, h. 17:53 Promant
rottix 20.04.2013, h. 15:50 rottix
Po co? Profanacja AK.
Uświadom mnie jak broń/replikę można sprofanować? d:
wegorz 21.04.2013, h. 13:57 wegorz
rottix 22.04.2013, h. 06:57 rottix
Profanacja (łac. profanatio = zbezczeszczenie, znieważenie) potraktowanie bez należytego szacunku rzeczy, wartości otoczonych powszechnie czcią. Kolego - słownik w rękę i świat stanie przed Tobą otworem :)
rottix 22.04.2013, h. 06:57 rottix
rottix 22.04.2013, h. 06:57 rottix
wiciu_AK 20.04.2013, h. 16:50 wiciu_AK
A czemu jakaś firma nie zrobi airsoftowych wersji części firmy ZENIT? Prezentuje się to bardzo ładnie a i wszystko funkcjonalne: http://www.zenitco.ru/files/set.jpg
Bo wjadą im BTRem na chatę :P
Tagan 20.04.2013, h. 16:55 Tagan
Obi-Wan 20.04.2013, h. 20:55 Obi-Wan
czekamy na adaptery magów
wroobelchannel 21.04.2013, h. 12:33 wroobelchannel
Oj problemy. Coraz bardziej upodabniają ak do emki, w końcu wypuszczą normalną emkę, tylko pod nazwą "Full customized AK" i tak ktoś to kupi. Ja zostanę przy klasycznych kałaszkach, mimo że nie jest to mój jakiś weapon of choice, to czasem brzydnie bieganie z emką i chciałoby się posmakować klimatów stalkera czy czegoś w tym stylu :P
wegorz 21.04.2013, h. 13:55 wegorz
E tam, brałbym. Dla mnie broń czy replika nie musi wyglądać, jakby miało zwiększyć ergonomię to może być i hybryda AK+M4+MP5+FAMAS+MSBS ;)
Ice Men 21.04.2013, h. 17:44 Ice Men