Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rozmaitości

Świat, 26.08.2009, h. 23:54, dodał: Promant
35

VFC: zapowiedź M4 GBB. BrassGuardEquip: maski do airsoftu. RA Tech: video review SRC MP40.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Vega Force Company pojawiła się, w opcji coming soon, zapowiedź repliki M4 systemu gas blow back.

 

 

Na rynku pojawiła się kolejna firma oferująca maski do airsoftu oraz podobnych gier symulacyjnych: BrassGuardEquip.

 

 

Firma ma siedzibę w Moskwie, a jej produkty testowano podczas gier airsoftowych w Rosji oraz na Ukrainie i Białorusi. Obecnie firma posiada dealerów w Moskwie i w Kijowie.

 

 

Firma RA Tech zaprezentowała video review repliki AEG EBB firmy SRC: MP40.

 


 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jackall37 27.08.2009, h. 00:09 Jackall37
Ja tam juz dawno mam VFC Gas Blow Back - ale kałacha

Ale serio, to się ciekawie zapowiada.


Maski jak dla mnie straszne - te manekiny wyglądają w tym, jak jakieś zombie


ejemem boł bori boj reko ejszyn
sebin 27.08.2009, h. 00:10 sebin
Czyżby M4 typu MAGNA?
AlamoHT 27.08.2009, h. 01:20 AlamoHT
Ciekawe kiedy te maski będą w u nas.. ;( Muszę ją mieć.
bancarz 27.08.2009, h. 01:53 bancarz
manekiny sa podobne do Scorpiona z Mortal Combat
Lineusz 27.08.2009, h. 04:36 Lineusz
95$ za pełna maskę to nie taka tania sprawa do tego koszta wysyłki. I dodatkowy minus do tej pełnej maski typu Pretorian nie da się założyć gogli czy okularów a siatce nie ufam tak w pełni.
goren 27.08.2009, h. 06:40 goren
Te maski to moim zdaniem pierwsze rozwiązanie, które ma szanse jakoś funkcjonować i przy tym nie wygląda tragicznie. Chętnie zamówiłbym gdyby znalazło się kilka innych osób co by koszta przesyłki nie były dwa razy wyższe od samej maski.
wysokist 27.08.2009, h. 07:46 wysokist
Maska dobra rzecz - jak na razie jej brak kosztował mnie 800 zł - rdzeń stalowy i korona na 2
wija99 27.08.2009, h. 09:11 wija99
a ja mam maskę od krakmana pod którą noszę najtańsze uvexy i wystarcza.
Ale jeśli cena tej maski będzie u nas znośna to kupię.
Germ 27.08.2009, h. 09:17 Germ
How to use BGE PMs:
1. THE BUYER USES THIS PRODUCT AT HIS OWN RISK.
2. DO NOT use this mask for protection if munitions another then bbs cal. 6 mm weight 0.12 - 0.28 g and velocity above 150 m/s is used. 2. Minimum safe firing range is 5 meters.
3. DO NOT use this mask in hardball-type games when metallic munitions is used.
4. KEEP THIS PRODUCT AWAY from water and harmful substances. DO NOT keep it wet more then 2 hours.
5. DO NOT warm it up above 40C (70F)
6. DO NOT shoot in mask from AEGs above 150 fps tuning.

Ze strony sklepu.
Dzwonek 27.08.2009, h. 10:15 Dzwonek
W 6. punkcie chyba chodzilo o 150 m/s.
Ogólnie to jakieś restrykcyjne te zasady używania maski, ja bym się bał, bo nigdy nie wiadomo czy nie dostaniesz z 5 cm, albo czy ktoś nie ma więcej fps. Wolałbym stare, sprawdzone okulary - dla własnego świętego spokoju.
goren 27.08.2009, h. 10:17 goren
Są dwa rodzaje maski: na całą twarz i tylko na dolną część twarzy. Ta druga opcja jest znacznie bardziej interesująca (m. in. ze względów bezpieczeństwa właśnie)
Quarc 27.08.2009, h. 10:18 Quarc
Osobiście z chęcią bym obmacał tą mniejszą maskę (stalker). Ciekawe czy któryś sklep podejmie się importu tych masek...
sjzmisiek 27.08.2009, h. 10:19 sjzmisiek
hehe o tych maskach na forum było głośno juz kilka miechów temu
$3 filmik z testami
(widać na nim że pod pełną maske można dodatkowo okularki wcisnąć)
Promant 27.08.2009, h. 10:29 Promant
Było, tylko wtedy sklep działal wyłącznie w Rosji.
Gogin 27.08.2009, h. 10:55 Gogin
A ja sobie taką maskę zrobiłem sam już dawno - wejdźcie na profil zdjęcie mam z nią .
yzardil 27.08.2009, h. 11:19 yzardil
Fajne te maseczki czekam aż będą w polsce w jakimś sklepie i szkoda że nie ma innych wzorków moro- chyba kupie sobie chustę flektarn i sam sobie taką zrobię
Gogin 27.08.2009, h. 11:24 Gogin
Jest odpowiedni temat na forum, zapodałem info jak takową zrobić.
slizdar92 27.08.2009, h. 11:39 slizdar92
100 dolary za taką maskę?? To są bardzo magiczne ceny
xasistis 27.08.2009, h. 12:27 xasistis
Zauważcie, że na filmach promocyjnych cz z testów, osoby noszą pod maską okulary ochronne.
Garam 27.08.2009, h. 12:50 Garam
Mam nadzieję, że maska pojawi się w Polsce. Już RSOV miał maski (plastikowe) ale niestety u nas nigdzie nie ma ;( .
berylpl 27.08.2009, h. 13:36 berylpl
"Ogólnie to jakieś restrykcyjne te zasady używania maski, ja bym się bał, bo nigdy nie wiadomo czy nie dostaniesz z 5 cm, albo czy ktoś nie ma więcej fps"

Sądzę, że te zasady to przykrywka na wypadek gdyby komuś coś się stało - jeśli zastosujemy się do nich mamy 100% pewności, że nic nam się nie stanie, a producent 100% pewności, że gdyby ktoś go skarżył to się wykręci przed sądem. Pewnie wytrzymają znacznie wiecej, ale już na własne ryzyko.
werner 27.08.2009, h. 14:39 werner
Jak dla mnie ten model Preatorian nie jest zbyt udany. Wyglada ladnie, ale skoro trzeba pod nią nosić okulary to zapewne pojawią się też problemy z ich parowaniem. Widocznosc bedzie jeszcze bardziej ograniczona. Ciężko będzie je przetrzeć, bo konieczne bylo by zdjecie calej maski.
Karol_K 27.08.2009, h. 15:24 Karol_K
szkoda że nie pokazali dokładnie jak działa ten ebb w mp40...
Screamer17 27.08.2009, h. 16:33 Screamer17
Wow! Fajna maska ten STALKER (przypomina mi maskę Sub-Zero z Mortal Combat )
Ktoś wie jaka cena tego w przeliczeniu na PLN? Gdyby ten pretorian był czarny to można by zrobić strój kolesia z Crysisa ^^ +100 do Speeda +100 do Siły +100 do Maskowania +100 do Ulepszania broni i napewno +100 do Lansu
destos 27.08.2009, h. 17:27 destos
Ciekawe kiedy ten STALKER pojawi się u nas. Chętnie bym ją kupił bez względu na cenę. Lekki rykoszet np. w wargę i już ma się piękną opuchliznę, a takie cudo rozwiązywałoby ten problem raz na zawsze, bo na razie tylko półśrodki są - chusty albo neopreny i się człowiek w tym męczy niemiłosiernie:) Jak ktoś by to chciał zamawiać ja się chętnie dołączę.
Dombek 27.08.2009, h. 17:57 Dombek
Dokładnie, gdyby ktoś zamawiał takowe maski to też jestem chętny na STALKER'a albo na PRAETORIAN'a
Promant 27.08.2009, h. 18:12 Promant
@Karol_K

zapewne działa podobnie jak wszystkie ebb czyli przez połączenie suwadła z tłokiem;
wprawdzie nie pokazano bebechów ale w tym newsie masz film na którym widać jak chodzi dźwignia przeładowania i klapka wyrzutnika łusek:
$3
Sobieg 27.08.2009, h. 19:51 Sobieg
Jaka fajna maska stalker gdy wejdzie bedzie w Polsce na pewno ją kupię
KneciK 28.08.2009, h. 09:50 KneciK
mi sie podobaja jak by ktos kupywal to prosze dac znac ....
jason.jerusalem 28.08.2009, h. 12:50 jason.jerusalem
Jeśli ekipa jakiegoś sklepu czyta te komentarze to powinna wywnioskować że import tych masek byłby dobrym interesem!
Ja też mam dość obawiania się czy po weekendzie będę mógł się pokazać między ludźmi, bez dziur i innych ciekawostek na twarzy :/
Trzynasty 28.08.2009, h. 15:29 Trzynasty
Racja maska świetna! Niech sklepy się w to szybko zaopatrują a na pewno nie będą narzekać na brak klienta!
creone 29.08.2009, h. 09:27 creone
mniam no sam normalnie bym sobie taka maske w Marpat woodland zamówił...
Armand 29.08.2009, h. 21:29 Armand
jak pisze Germ to tem maski wogole sie nie nadaja do asg, dzieci moga strzelac do siebie z pistoletow na wode ale wedlog producenta to i tego nie wolno to po co one wogole sa beka z tego
Zarazza 31.08.2009, h. 18:05 Zarazza
PRICES
mask STALKER- 35 USD
mask Praetorian- 95 USD

+ przesyłka

ciekawy pomysł ale jednak trochę kosztuje
yzardil 09.09.2009, h. 20:18 yzardil
co do masek wylukałem coś podobnego.
$3