Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości producenckie

Świat, 24.08.2009, h. 15:32, dodał: Promant
17

Classic Army: AEG EBB CA36C. King Arms: nowe akcesoria. G&P: AEG Sentry.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapowiadana niedawno, o czym pisaliśmy w newsach, replika G36 firmy Classic Army jest już dostępna w ofercie producenta. 

 

 

 

Nowy AEG posiada system EBB. CA36C ma również działający bolt catch, metalową rączkę przeładowania oraz gearbox z 8mm łożyskowaniem.

 

 

 

Replikę wyposażono we wzmocniony tłok, z metalowymi zębami. Nowego typu, metalowa, komora HU. W komplecie z repliką nabywca otrzyma magazynek typu hi cap, o pojemności 470BB.

 

 

 

Firma King Arms dołączyła do oferty, na swojej stronie, nowe akcesoria. Jest wśród nich zestaw bloku gazowego z imitacją rury gazowej, dedykowany do replik M4/M16.

 

 

 

Zestaw wykonano ze stali. Blok gazowy posiada 4 różne ustawienia do wyboru. Produkt pasuje zarówno do replik AEG jak i do replik M4 GBB.

 

 

 

W ofercie znalazły się także lekkie tłumiki dźwięku, w kolorze dark earth, o średnicy 30mm oraz długości 110mm. Dostępne w wersji gwintu 14mm"-" oraz 14mm"+", z różnymi oznaczeniami. 

 

 

 

 

 

 

Firma G&P włączyła do oferty kolejną replikę z rodziny M4: AEG Sentry. Karabinek w wersji kolorystycznej piaskowej. W komplecie magazynek typu mid cap, o pojemności 130BB. Prędkość początkowa w zakresie: 265-295fps (0.8-1J) na 0.25g BB. 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

army.com/">www.classicarmy.com

www.kingarms.com

www.gp-web.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Filipoo23 24.08.2009, h. 15:50 Filipoo23
Czemu ilość FPSów w eMce G&P podano na kulkach 0.25g?
Moses 24.08.2009, h. 15:59 Moses
bo na takich mierzyli ?
Devito 24.08.2009, h. 16:10 Devito
Może chcieli być innowacyjni pokazując kolejną emkę
kabel123 24.08.2009, h. 16:31 kabel123
O co chco z tymi czterema ustawieniami bloku gazowego?
Drakiva 24.08.2009, h. 17:31 Drakiva
Filipio bo na mniejszych był jeszcze większy rozrzut fps? xD
Promant 24.08.2009, h. 17:35 Promant
G&P zawsze podaje fps na 0.25g BB. Może to takie obejście na rynkach, gdzie są ograniczenia fps i podanie na 0.2g dałoby zbyt dużą wartość.

Nie podano o co chodzi z ustawieniami bloku gazowego. Być może ma to związek z dostosowaniem do długości lufy zewnętrznej repliki.
Makaveli_89 24.08.2009, h. 17:36 Makaveli_89
Jestem ciekaw kiedy CA wprowadzi g36 i g36k EBB,moze sie chinczyki wezma za kopiowanie gietki, a najlepiej w ogole to niech zrobia g36 GBB
Jackall37 24.08.2009, h. 18:02 Jackall37
Miałem replikę EBB przez 3 tygonie i skończyło się na tym, ze mam teraz GBB

Jak dla mnie, to EBB musiałby być jeszcze 100x bardziej dopracowany, żeby dzialał - w moim VFC po 500 strzałach musiałe sprawić sobie nowy drucik łączący GB z suwadełkiem, a to i tak nie zmeniło faktu, że bateria siadala mi po 300 strzałach (a zwykle po 900). No i ten rozwalony tłok - nieee, zdecydowanie tego miło nie wspominam
lemonzawodowiec 24.08.2009, h. 20:03 lemonzawodowiec
Może ten "bajer" z blokiem gazowym jest tylko dla picu. Tzn. "O, będę strzelał amunicją poddźwiękową, muszę wyregulować zawór gazowy"
noah 24.08.2009, h. 20:14 noah
No chyba tak. W L85 ICSa jest dokładnie tak samo. Miły smaczek.
Sledzikmaster 24.08.2009, h. 20:40 Sledzikmaster
A jak jest z oznaczeniami HK w tym ca ? Są czy ich nie ma ?
Azur 24.08.2009, h. 20:40 Azur
Zaciekawiło mnie okienko wyrzutnika w tej Gietce. Czyżby metalowa komora HU, czy tylko pokrętło ??
Promant 24.08.2009, h. 22:22 Promant
Tak, pisałem już o tym poprzednio. Ale skoro wtedy umknęło to jest edit tego newsa.
Azur 24.08.2009, h. 22:29 Azur
Podziękować Promant, faktycznie mi umknęło
Ciekawe jak ze sposobem umiejscowienia tego w body, czy podobnie jak to zrobiło TM, wtedy może dałoby radę cały przedni korpus wraz z komorą przenieść do TM'a czy JG.
Damissimo 25.08.2009, h. 10:53 Damissimo
Może się nie znam, ale blok gazowy w M4 to chyba wygląda inaczej... To mi wygląda bardzo podobnie do HK416/7.
Promant 25.08.2009, h. 12:30 Promant
W M czwórkach i pochodnych M16 są stosowane różne bloki gazowe.
Prezes_____ 26.08.2009, h. 11:57 Prezes_____
A czy wiadomo czy będzie nowa wersja g36 bez blowbacku ale z bolt catchem, metalową rączkę przeładowania oraz gearbox z 8mm łożyskowaniem?