Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 24.08.2009, h. 14:47, dodał: Promant
17

RedWolf Airsoft: nowe produkty. CRW Airsoft: GBB M4 JG. Airsoft GI: prezentacje replik ASG: Thompson 1928, UTG M3L Multi Shot Shotgun oraz KWA MK36c.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft wyemitował video prezentujące nowe produkty, dostępne w drugiej połowie sierpnia.

 


 
 

CRW Airsoft przedstawiło replikę GBB M4 JG.

 

 
 
 

Airsoft GI TV zamieściła krótkie prezentacje replik ASG. Pierwsza z nich to AEG full metal Thompson 1928 produkcji chińskiej firmy Cyma.


 
 
 

Kolejna replika: UTG M3L Multi Shot Shotgun.

 


 
 

Na koniec AEG firmy KWA: MK36c.

 


 
 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 www.airsoftgi.com 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Radomir91 24.08.2009, h. 14:53 Radomir91
Niezła ta kamizelka , i tommy gun też niczego sobie chociaż dziwnie się błyszczy. taka torba to chyba każdemu by się przydała , mi na pewno
lemonzawodowiec 24.08.2009, h. 15:23 lemonzawodowiec
To jak jest w końcu z tym H&K? Ponoć tylko Umarex ma prawo do robienia (taa...) replik ich broni, a tu KWA wyskakuje.
Karol_K 24.08.2009, h. 15:23 Karol_K
hmm jak na china made to zadziwiająco powtarzalny mechanizm...
Filipoo23 24.08.2009, h. 15:51 Filipoo23
Gr... Plastik w kolejnej eMce JG...
MARINE GRUNT 24.08.2009, h. 15:59 MARINE GRUNT
Domyśla się ktoś może czy można będzie dostać takie m4 w Polsce? Jakieś plotki/pogłoski/ceny?
grzesio93 24.08.2009, h. 16:08 grzesio93
lol najlepsze w 1 filmiku jest WIN THIS M82
lol xD
PiotrKa 24.08.2009, h. 16:24 PiotrKa
JG jak widać skopiowało (podobnie jak wcześniej AGM) rozwiązania gazowe systemu WA. Plotki i wstępne informacje sugerowały że będzie to kopia WE. Zapewne wygrała chęć zysku i wejścia na rynek USA (jak wiemy produkty WE są tam zakazane w sprzedaży i dystrybucji na wniosek ATF - federalnej agencji ds. alkoholu, tytoniu i broni palnej - sic! - z uwagi na możliwość oddania strzału ostrą amunicją 5,56 - co oczywiście niszczy mechanizmy wewnętrzne repliki ale jest jednak możliwe). JG jako producent reprezentuje wg. mnie wyższy poziom kultury technicznej niż AGM - być może będzie to replika działająca w stopniu umożliwiającym zabranie jej na strzelankę (co w przypadku AGM 061/062 nie za bardzo było możliwe bez inwestycji przekraczających wartośc samej repliki). Zapewne cena będzie podobna i u nas wyniesie ok. 700-800 PLN.
MARINE GRUNT 24.08.2009, h. 17:07 MARINE GRUNT
Właśnie podobnie pomyślałem, że może będzie to GBB dla ubogich "nietragicznej" jakości, bo AGMy pozostawię bez komentarza. A masz może PiotrKa jakieś info kiedy się do nas dostanie i czy w ogóle?
lemonzawodowiec 24.08.2009, h. 17:35 lemonzawodowiec
"produkty WE są tam zakazane (...) z uwagi namożliwość oddania strzału ostrą amunicją 5,56"

Nie. Są zakazane dlatego, że lower receiver pasuje do prawdziwka.
Jackall37 24.08.2009, h. 17:56 Jackall37
Kopiowanie WE jest według mnie trochę nieopłacalne - mechanizmy WE są już w stocku nie do zajechania, a cena jest na poziomie niejednego stockowego AEG'a, więc nie bardzo jest na czym zaoszczędzić - no i jeszcze na dodatek nie sprzeda się w USA, a to ogromny rynek.
zordrak 24.08.2009, h. 20:02 zordrak
ciekawe od czego ma tak wyrobioną rękę
fuko 24.08.2009, h. 20:09 fuko
Umarex jest właścicielem praw do oznaczeń HK, ale to nie znaczy że inne firmy nie mogą produkować replik broni HK. Muszą tylko zapłacić Umarexowi za udzielenie im licencji. Proste. Do tej pory firmy przecież i tak musiały, by być w zgodzie z prawem, płacić za licencję.
Oczywiście tyle teoria - a wiadomo jak z praktyką - szczególnie w Chinach
Azur 24.08.2009, h. 20:36 Azur
Gietka jak Gietka, fajnie, że w stocku jest powiększony chwyt. Odbijacz dziwnie się świeci na tym filmie... poza tym czy ten film nie traktuje po prostu o G36 KWA które od dawna można nabyć na specshopie ??
gryncek1 24.08.2009, h. 21:32 gryncek1
Ta emka JG TO COŚ PIĘKNEGO, ciekaw jestem ceny.
PiotrKa 24.08.2009, h. 22:12 PiotrKa
Co do dystrybucji M4 GBB z JG to trudno rozpoznać kto to zaoferuje na naszym rynku...Krakman będzie miał kolejną dostawę M4 WE w paźdzerniku - więc myślę że nie zrobi im konkurencji produktem JG (o ile na poważnie WE może mieć w krakmanskiej cenie jakąkolwiek konkurencję wśród GBB . Gunfire.pl trochę sparzył się na AGM 061 (przez jego fatalną jakość mieli dużo zwrotów...)- ale obstawiam ze to oni sprowadzą M4 JG na nasz rynek. Kiedy? Przez analogię od pierwszych, potwierdzonych informacji o StG43 z AGMa i AGM061 do ich premiery u nas zapewne za 2-3 miesiące (więc pażdzernik/listopad. Co do ceny - mimo korpusu z tworzywa stawiam na ok. 700 PLN na naszym rynku. Oczywiście to tylko wydedukowane hipotezy - czas je potwierdzi (oraz jakość M4 GBB z JG). Póki co zainteresowanym polecam odkładać kasę by dołączyć do klubu śczęśliwych posiadaczy M4 WE...
Pawcio522TM 25.08.2009, h. 00:32 Pawcio522TM
Ten Thompson to raczej miks wersji gangsterskiej i tej militarnej. Złe przyrządy celownicze, niewłaściwa lokalizacja rękojeści no i ta kolba jakoś taka śmieszna. Fakt, jest kompensator, prążkowana lufa i przedni chwyt taki jak w oryginale, ale i tak imitacja drewna ssie kulki. Sam posiadam replikę M14 od Cyberguna, ale nie jestem z niej do końca zadowolony. Nie potrafię nawet jej rozłożyć, bo większość śrubek to imitacja tylko Ogólnie to nie jestem wielkim fanem tej firmy.
A co do Tommy-Guna to szkoda, że tak skiepścili robotę : (
Prezes_____ 25.08.2009, h. 13:06 Prezes_____
Nie ma się co tak czepiać, sądze że cyma się rozkręca, bedzie kilka wersji tomiego.