Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawe repliki

Świat, 21.08.2009, h. 23:34, dodał: Promant
35

Evike.com: pistolet WE CQB Master GBB ASG Silver Sword Cutlass. Customy RedWolf Airsoft. Airsoft GI: customowe repliki PWS Diablo.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie Evike.com rozpoczęto przedsprzedaż pistoletu z nowej serii produktów firmy WE: gas blow back CQB Master. Replika jest inspirowana bronią z anime Black Lagoon. Pistolet Silver Sword Cutlass kosztuje 135USD. Pasują magazynki M9 marek: Tokyo Marui, WE, KJW. Prędkość początkowa: 280-320fps.

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft pojawiły się, w opcji preorder, dwie kolejne ciekawe repliki RW Custom, złożone z markowych części. Obie repliki akceptują akumulator 7.4V LiPo. RWC Defender waży 3488g. Długość: 810/890mm. Prędkość początkowa: 380fps. Pojemność magazynka: 120BB. Cena: 375USD.

 

 

RWC Sentry waży 3018g. Długość: 670/770mm. Prędkość początkowa: 380fps. Pojemność magazynka: 120BB. Cena: 330USD.

 

 

Airsoft GI włączył do oferty dwie customowe repliki PWS Diablo. Replika full metal na bazie M4 G&G kosztuje 360USD. 

 

 

Replika full metal na bazie M4 AGM kosztuje 260USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła: 

www.airsoftpost.com

www.redwolfairsoft.com

www.airsoftgi.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ravenkan 22.08.2009, h. 00:00 Ravenkan
W życiu nie widziałem czegoś bardziej obleśnego od tego PWS Diablo, nawet kałach z kolbą od M4 się przy tym chowa ^^

A korpusy i akcesoria VLTOR piękne.
Kantek 22.08.2009, h. 00:00 Kantek
Czemu chińczycy do tego śrubokręta (diablo) dodają tylko szczerbinkę bez muszki?
Noxagon 22.08.2009, h. 00:08 Noxagon
Ten m4 Diablo jest tak cholernie dziwny i obleśny, że ja nie wiem gdzie znajdą na ten wybryk natury klijentów.
zombie_snake 22.08.2009, h. 00:31 zombie_snake
O ŻESZ W MORDE JEŻA! Silver Sword Cutlass?! MUSZE TO MIEĆ!! PO PROSTU MUSZE! BL 4EVAH!
bender 22.08.2009, h. 01:00 bender
@zombie_snake
Oczywiście dwie sztuki.
Pomyślałem dokładnie to samo.
Ookami 22.08.2009, h. 06:36 Ookami
Tyle czekałem na tego Cutlass'a. Mam nadzieję, że któryś ze sklepów będzie go miał w swojej oferce za rozsądną cenę... Teraz czekam, aż jakas firma wpadnie na zrobienie repliki Jackalla 13mm, albo Casull'a 454 z Hellsing'a xD

P.S. Nie ma ktoś na sprzedaż starego rosyjskiego torpedowca?
_Arczi_ 22.08.2009, h. 10:31 _Arczi_
Jak sie gdzieś pojawi w PL ten Silver Sword Cutlass to zaraz kupuje 2. W końcu trzeba jakoś wyglądać Ale tak na prawdę to by sobie musiała to kupić jakaś asg'owa Levi.
Dread 22.08.2009, h. 10:47 Dread
Nie ma arabskich napisów na zamku, nie liczy się
Ookami 22.08.2009, h. 10:50 Ookami
Heh.. Widzię, że nie tylko ja tu lubię Black Lagoon xD Można by powołać ludzi posługujących się kałaszami do uformowania "Hotelu Moskwa", tylko że też byłby problem ze znalezieniam Balalajki

$3 - dla tych co nie wiedzą o czym mowa

_Lisek_ 22.08.2009, h. 11:54 _Lisek_
Uroczy cutlass, nawet bez napisow (tajskich, nie arabskich)
Ookami 22.08.2009, h. 13:55 Ookami
Nie sniło się to Tobie, bo sam kiedy szukałem tego pistoletu w wersji ASG ukazywała mi się replika firmy KSC Cutlass, a było to bite pół roku temu...

Zwróć uwagę na datę dodania tego filmu :
$3
bender 22.08.2009, h. 15:42 bender
Na wersji KSC są te napisy, co do WE nie widziałem zdjęć z drugą stroną pistoletu.

Tak poza tym to jest na redwolfie Cutlass by KSC: $3
oraz jakiś sklep w Indonezji w którym nadal jest: $3
zombie_snake 22.08.2009, h. 16:07 zombie_snake
Tyle, ze KSC to wersja ABSowa

W oryginale jest Revy bo jej prawdziwe imię zaczyna się na R, dla tych co nie wiedzą nie chce spoilować Goście od subtitlów przekombinowali.

A może założyć na wumasgu formacje Hotel Moskwa i niech Ci co wiedzą się zapiszą?

Hehe niech wypuszczą jeszcze złotego Deserta siostry przełozonej ^^
Ookami 22.08.2009, h. 16:45 Ookami
Revi od Rebecca, a siostrzyczka posługująca się Złotym Desert'em nazywała się Yolanda Ktoś ma jakieś pytanie o tą serię? xD xD
_Arczi_ 22.08.2009, h. 17:59 _Arczi_
Widzę, że dużo tu maniaków Black Lagoon Ja bym chciał to działko od tych dzieci z pierwszych dwóch odcinków Second Barage. Mogę się pochwalić że mam całą serie w oryginale
Ookami 22.08.2009, h. 18:37 Ookami
Mówiąc o "tym działku" masz na myśli tego BAR'a? A przyznam, że też mam całą serię, którą sobie od tygodnia odświeżam
Albert115 22.08.2009, h. 20:36 Albert115
Ja mam berette 93r od KSC w wersji plasticzanej i kazdy kto pomaca to mowi ze to metal. Jakosc tego ich plastiku jest naprawde bardzo wysoka i mimo ze lubie repliki full metal to nie ma sie czego przyczepic.
volf13 22.08.2009, h. 20:38 volf13
Ten Diablo wygląda jak z kosmosu i nawet ciekawie. Nie wiem co wy w tym cutlassie widzicie, taki nie ciekawy.
Ookami 22.08.2009, h. 21:14 Ookami
Infidel? xD Bo może ten cały Diablo da Ci +200 za ciekawie wyglądającą replikę, ale nie spowoduje "szczenopadu" w gronie Otakusów xD xD
lemonzawodowiec 22.08.2009, h. 23:37 lemonzawodowiec
Powiem tylko, że ten cały Cut(l)ass ma obleśny chwyt. I przestańcie się bulwersować frontem diablo do m4, są brzydsze rzeczy na świecie. $1PS Nie oglądam anime
Promant 23.08.2009, h. 08:59 Promant
$1

Lemonzawodowiec: masz już ostrzeżenie za głupoty w komentarzach.
Ookami 23.08.2009, h. 17:03 Ookami
Przydałoby się więcej takich raplik bazujących na grach lub filmach (nie tylko anime) Bo póki co ukazały się Thunder Maul JG, Cutlass, oraz cała seria pukawek z Resident Evil by Tokio Marui (Leon Custom Desert Eagle ^^)
Promant 23.08.2009, h. 20:47 Promant
A MaTeBa?

No, i jest też kilka replik z filmów SF. Beretta Robocopa, miotacz z Aliena, pistolety z Battlestar Galactica i Equilibrium.
Ookami 23.08.2009, h. 21:51 Ookami
Wybacz moją niewiedzę, ale siedzę głównie w Anime
zombie_snake 23.08.2009, h. 22:30 zombie_snake
Była też chyba jakaś konwersja z GunGrave czy jakoś tak. A TM zrobiło customowe beretty nie DE

Co więcej, cosplayowcy jak Cassula z Hellsinga używali starego AMT Hardballer'a z TM.
Promant 23.08.2009, h. 23:07 Promant
Zgadza się. Hardballer.

No a Mateba jest z Ghost in the Shell, o ile pamiętam.
zombie_snake 24.08.2009, h. 00:18 zombie_snake
Sprawa wygląda tak, że animce, gdzie "używane" są bronie rzeczywiste nie są, aż tak popularne jak te gdzie wszystko tnie się katanami czy niszczy mechami (może poza FMP).

Z grami jest inaczej więc łatwiej dorwać repliki, np. SOCOMA z LAMem, FAMASa i całą resztę złomu z CSa i CSopodobnych gier.

Wielu cosplayowców samemu robi sobie takie cuda tylko na konwenty.
Ookami 24.08.2009, h. 07:26 Ookami
Więc będę musiał wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zrobić sobie Jackall'a
_Arczi_ 24.08.2009, h. 13:28 _Arczi_
Z GITS'a był jeszcze Poseidon SEBURO MN-23. Szkoda że tej konwersji tez już od dawna nie można dostać
Ookami 24.08.2009, h. 22:10 Ookami
Rozwiązania widzę w tej sytuacji dwa:
1. Czekamy, aż firma G&H zainteresuje się gronem otaku'sów po tym jak zawalimy im pocztę prośbami o "Animcowe" repliki.
2.Sami bawimy się w pana Adama Słodowego i bierzemy sprawy w swoje ręce
zombie_snake 25.08.2009, h. 22:32 zombie_snake
Chyba na jakimś filipińskim forum były pokazane giwerki ASG z anime. Głównie pistolety. Bodajże Cassul i Jackal na podstawie DE. Chyba jeszcze Ebony i Ivory z DMC.