Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 10.04.2013, h. 22:43, dodał: Promant
11

Filmy autorstwa: Airsoft Evike.com, Airsoft GI TV, WGC, Airsplat oraz RedWolf Airsoft.



Poniżej zamieszczamy najnowsze video prezentacje: Airsoft Evike.com - KWA KM4 Commando, Airsoft GI TV - transformacja KWA KM4 Commando do wersji Mk18, WGC - LONEX M4 AEG, Airsplat - KWA Magpul PTS LM4 oraz RedWolf Airsoft - RWL Nighthawk Custom Recon Co2 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MoreLike 11.04.2013, h. 00:14 MoreLike
Nie oglądałem filmików, ale myślę że lepiej by je i tak prezentowali jacyś uber retire SFODevGruPJangers niż kobiety ; /
Nie pasuje tutaj powiedzenie o pięknych samochodach i szybkich kobietach niestety ;-)
Za pewne chodzi ci o Airsplat. Polecam najpierw obejżeć, a dopiero później się wypowiadać.
Aiven 11.04.2013, h. 08:22 Aiven
No, komentowanie tego czego się nawet nie obejrzało. W sumie typowe tutaj - nie mam pojęcia, ale się wypowiadam. Przynajmniej uczciwie przyznane.
Promant 11.04.2013, h. 12:03 Promant
a co tu tu komentować... chciałem użyć delikatnych słów, żeby nie powiedzieć ze baba w 97% z giwera wygląda jak pokraka. koniec
MoreLike 11.04.2013, h. 13:13 MoreLike
Do komentowania jest to, że ty komentujesz film nie oglądając go. I pewnie nawet nie wiesz, że w filmikach Airsplat z reguły zawsze występuje para: ona - prawie zawsze fajna babka i on - gość, który to właśnie trzyma repliki, a wygląda "uber retire SFODevGruPJangers". To co robisz nazywa się LAMERSTWO i należy to komentować.
Aiven 11.04.2013, h. 13:27 Aiven
Eh jak z dziećmi, zresztą hu kers. Nie musze się przed Wami tłumaczyć :-)
MoreLike 11.04.2013, h. 13:48 MoreLike
akakak 11.04.2013, h. 11:13 akakak
Zawsze jak kobiety cos prezentuja (zwiazanego z asg) to mam takie uczucie ze maja ulozony scenariusz od poczatku, sa tak sztuczne i spiete ze az sie nie chce ogladac. Nie to samo co faceci, jak cos mowia to z jajem! Jedyna kobieta ktorej jako tako prezentowanie wychodzi to Tazz :P
To nie oglądaj. I po problemie.
Promant 11.04.2013, h. 12:01 Promant
Prawdę mówiąc coś w tym jest, wole męskich prezenterów, przy oglądaniu wydaje się bardziej, że chociaż trochę znają się na rzeczy. Panienki bardziej pasują do ładnych fotek z militarnych kalendarzy :P