Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 18.08.2009, h. 22:30, dodał: Promant
23

Chińczycy znów "kopiują Chińczyków": A.C.M. KAC PDW ASG AEG. EbairSoft: airsoftowy Panzerfaust. RedWolf Airsoft: Tokyo Marui P226R.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu RSOV można nabyć wszystkie chińskie wersje repliki AEG KAC PDW. Replika KAC PDW firmy DBoys, w wersji bez oznaczeń. Cena: 138.49USD.

 

 

Replika KAC PDW firmy DBoys, w wersji z oznaczeniami. Cena: 143.99USD...

 

 

...oraz replika A.C.M. KAC PDW, z oznaczeniami. Tak więc po raz kolejny Chińczycy "skopiowali Chińczyków".

 

 

W komplecie większa puszka na akumulator niż w zestawach DBoys, peq-2, a także osłony na RIS. Cena: 100.79USD.  

 

 

 

 

 

Replika Panzerfausta była już dawno zapowiadana na stronie Ebaybanned, o czym pisaliśmy w newsach. Dostępny w ofercie EbairSoft: airsoftowy Panzerfaust wykonany jest z ABSu i metalu. Wykorzystuje granaty asg 40mm dowolnego typu. Waga: 2600g. Cena: 256.90USD.  

 

 

W ofercie RedWolf Airsoft można nabyć replikę gas blow back produkcji Tokyo Marui pistoletu P226R. Waga: 804g. Długość: 196mm. Pojemność magazynka: 25BB. Prędkość początkowa: 275fps na HFC134a. Cena: 143USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.rsov.com

www.ebairsoft.com

www.redwolfairsoft.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
noah 18.08.2009, h. 22:36 noah
Brak słów gdy Chińczycy kopiują samych siebie...
kozaq 18.08.2009, h. 22:39 kozaq
Szkoda że nie zrobili złotego slida do tej 226'tki
Dziadek71 18.08.2009, h. 22:43 Dziadek71
Ale trzeba przyznać, że ten stainless prawie jak steel wygląda. Dobra farba, ciekawe jak z trwałością na plasticzanych elementach.
kamuli9 18.08.2009, h. 23:26 kamuli9
Niby skopiowany ale fajny taki KACyk, pisze ze niby ok.100 m/s wiec do cqb jak znalazł, tylko pozostaje jedna kwestia, ile będzie kosztować u nas ;p
KWIA_TEK 18.08.2009, h. 23:28 KWIA_TEK
Okazuje się, że można zarabiać na kopiach i kopiach własnych kopii... genialne w swojej prostocie. Chińczycy są w 100%-ach samowystarczalni Powinni się jeszcze sami zdekomunizować i zlustrować... a no i poddać samokrytyce
soszkin 18.08.2009, h. 23:48 soszkin
mi sie tam Panzerfaust podoba. Gratka dla rekonstruktorow
filo16 19.08.2009, h. 00:07 filo16
Ciekawi mnie na czym ACM zaoszczędził te 40$. Bebechy? Bo dodatkowa lufa wew. zajechała mi coolturką. Turbo miły gest, choć symboliczny z racji jakości;]
MyN3 19.08.2009, h. 00:30 MyN3
KAC PDW mmm :*
Konrad_BW 19.08.2009, h. 08:51 Konrad_BW
coś drogi ten panzerfaust
Mati13k 19.08.2009, h. 09:08 Mati13k
@Konrad_BW - a ile Ty byś chciał? 100 zł? Jak ktoś się bawi w reko II WŚ to na pewno będzie miał na niego kasę.
lemonzawodowiec 19.08.2009, h. 09:13 lemonzawodowiec
Zszokował mnie dizajn pudełka dibojsów.
Moses 19.08.2009, h. 10:21 Moses
Zaoszczedzili pewnie na bebechach, i na pierdolach jak AN/PEQ itd
Ciekaw jestem tylko czy bedzie opcja zamontowania jakiejs teleskopowej kolby, gnacik swietny do CQB, tylko brak regulacji kolby jest przy takim zastosowaniu jest wielkim minusem
Hammer HQ 19.08.2009, h. 11:32 Hammer HQ
Panzerfaust hmm ciekawe :]
Karol_K 19.08.2009, h. 12:04 Karol_K
hmm pancerfaust w zadziwiająco wysokiej cenie...jak za tak prostą konstrukcję - w końcu to oryginalne paznerfausty chodzą po 100-150zl ... za te 256 dolce można mieć oryginalnego , ale panzerschrecka...
KWIA_TEK 19.08.2009, h. 12:19 KWIA_TEK
Panzerfaust drogi? Ci którzy tak piszą powinni sami zaprojektować i wykonać przynajmniej prototyp jakiejś repliki Oczywiście potem cena rynkowa takiej rzeczy nie powinna przekroczyć 49,99 zł - co i tak niektórym wyda się za drogo Ale po co ja to piszę skoro zostało to powiedziane już 1000 razy podobnie jak po raz tysięczny ktoś napisał "Za drogo"
Hudler 19.08.2009, h. 12:25 Hudler
To jest Polska, i tu się narzeka.

Panzerfaust ciekawy, ale raczej tylko na reko i dla klimatu na strzelankach historycznych.
KWIA_TEK 19.08.2009, h. 12:33 KWIA_TEK
Karol_k - napisał - "hmm pancerfaust w zadziwiająco wysokiej cenie...jak za tak prostą konstrukcję - w końcu to oryginalne paznerfausty chodzą po 100-150zl ... za te 256 dolce można mieć oryginalnego , ale panzerschrecka..."

Zważywszy, że prawdziwe Panzerfausty były robione w obozach pracy przymusowej gdzie ludzie pracowali za kromkę chleba uważam, że dzisiejsza ich cena jest i tak wygórowana... (proszę to potraktować jako bardzo czarny humor)
Adi.K 19.08.2009, h. 16:14 Adi.K
Piękny ten Panzerfaust. Nie ma co... Ciekawe jak z działaniem.
scynek 19.08.2009, h. 19:09 scynek
Ciekawa rzecz: na zdjęciach przedstawiających chińskie repliki które są nota bene podróbkami, napisane jest "All Rights Reserved"...
Taka tylko moja refleksja
Promant 19.08.2009, h. 21:07 Promant
Ten napis dotyczy zdjęć, które wykonał sklep i to jest jego prawo własności do fotografii.
Karol_K 19.08.2009, h. 22:39 Karol_K
No tak , wszystko niby w porządku tylko trochę jak dla mnie to dziwne A&K SWD stoi po ok 100 dolców a jest z deczka bardziej skomplikowaną konstrukcją - a tu rurka plus 3 wytłoczki z blachy kosztuje prawie 300 ... gdzie tu logika ... no i tak jak mówiłem taniej nam przyjdzie przerobić oryginalnego panzera ...
Promant 19.08.2009, h. 23:04 Promant
A próbowałeś zbudować replikę jakiejkolwiek wyrzutni tego typu? Panzerfaust? Panzerschreck?
Jeśli nie, to spróbuj i wtedy pogadamy. A A&K SWD nie jest skomplikowaną konstrukcją.
Generalnie koszta produkcji wszystkich zabawek są zawsze zadziwiająco niskie w porównaniu do ich cen detalicznych. Ciekawe czemu...
Mati13k 19.08.2009, h. 23:07 Mati13k
Kasa, kasa