Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 17.08.2009, h. 23:19, dodał: Promant
18

AATV: USP Match vs. FiveSeven. RA Tech: nowy magazynek CO2. RedWolf Airsoft: GBB SMG battle part2Airsoft GI TV: nowe video.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

AATV zaprezentowała porównanie dwóch replik pistoletów: USP Match vs. FiveSeven.

 

 

 
 

Firma RA Tech przedstawiła nowy magazynek CO2.

 

 
 
 

RedWolf Airsoft wyemitował drugą część filmu GBB SMG battle

 

 
 

Airsoft GI TV zamieściła nowe filmy video. OE TECH Interceptor Plate Carrier:

 

 
 
 

Micro Galil firmy King Arms:

 

 
 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Rhaza 18.08.2009, h. 00:00 Rhaza
he he ale usp dawało z 5 metrów a Fiveseven po tych talerzach
Konrad_BW 18.08.2009, h. 00:01 Konrad_BW
Panowie z AATV i RedWolf'a robią robotę ich filmiki są świetne
Poli Tukasi 18.08.2009, h. 07:01 Poli Tukasi
fajny motor
marcin p 18.08.2009, h. 09:23 marcin p
heh niezłe
Prezes_____ 18.08.2009, h. 09:39 Prezes_____
Ale prezenter GI jest w tej kamizelce napakowany, a bary jakie szerokie, nie no ale tak serio, może i nie ogranicza taka kamizelka ruchów, ale ciepło w niej jak diabli, dziwie się, że jeszcze nie ma jakiś urządzeń chłodzących, takie chłodzenie cieczą byłoby fajne
uzi43 18.08.2009, h. 09:50 uzi43
A myślałem, że Five- seveN z TMa ma tylkop stylizowane logo na znak FN... No chyba, że coś źle zrozumiałem
noah 18.08.2009, h. 11:29 noah
A już myślałem że CO2 do Magmy.
QbasH 18.08.2009, h. 12:10 QbasH
Prezes, są systemy chłodzenia pod kamizelki.
Tony Halik 18.08.2009, h. 14:24 Tony Halik
Jeeeezuuu, kiedy Ci goście z AATV nauczą się normalnie, wyraźnie i płynnie wypowiadać, nie stwarzając przy okazji wrażenia "sztuczności" wypowiadanych kwestii?
Co się zaś tyczy drugiej części testu SMG - za mało wypimpowana jak na mój gust, "jedynka" była lepsza
Prezes_____ 18.08.2009, h. 15:35 Prezes_____
QbasH, wiesz może więcej na ten temat? Jak to działa?
HateMe 18.08.2009, h. 18:13 HateMe
Coraz debilniejsze te filmiki.
gryncek1 18.08.2009, h. 20:04 gryncek1
3 filmik 1:07 min -Rozwaliło mnie O_O to jest dopiero choinka, nawet chwyt transportowy od emki jest xD
zordrak 18.08.2009, h. 20:38 zordrak
Chcę ściągnąć tego USP z WGC , w grę wchodzi jeszcze USP TM AEG, nie mam dużego doświadczenia z gazowymi klamkami. Czy słabości gazika powinny mnie od niego odciągnąć czy może iść za głosem serca ?
Promant 18.08.2009, h. 21:47 Promant
A odkąd tutaj jest kącik pytań DO TERAPEUTY? Masz problemy techniczne pisz w odpowiednim dziale na forum.
Od problemów sercowych są inne portale.
zordrak 19.08.2009, h. 03:19 zordrak
Ale błyskotliwa riposta. Często pod newsami pojawiają się komentarze, które nie dość, że nie są na temat to jeszcze nic nie wnoszą, albo są odczuciami użytkowników " heh fajne " , Ale ty musisz zawsze przyczepić się do mnie. Panowie z AATV przeprowadzili test jednego produktu, którym jestem zainteresowany. Moja wypowiedz zahacza o te twoje newsy. Wiem że do twoich zadań należy pilnować by był tu porządek, a nie dogryzanie użytkownikom, wrzuć na luz.
Promant 19.08.2009, h. 08:38 Promant
Z luzem, kolego, nie mam problemów. A Ty zrozum wreszcie od czego są komentarze.
Od porównywania modeli jest forum. I są na nim już teraz tony przydatnych informacji. Gdy ich nie ma - można założyć nowy wątek. Chyba, że jest się leniem z rodzaju "weźcie mi napiszcie, bo nie wiem".

Natomiast decyzji nikt nie podejmie za Ciebie.
Sam zaryzykuj albo sam zrezygnuj.
zordrak 21.08.2009, h. 00:21 zordrak
Nie prosiłem o podjęcie decyzji za mnie, jak już to o jej ułatwienie. W newsach zdarzyło mi się natrafić na rady innych użytkowników i jest ok, tylko jak ja coś napiszę(w 1/2 nawiązując do tego USP z recki) to zaraz walisz, że to nie poradnia. Dobra nie będę z siebie ofiary robił bo z tego co słyszałem nie jestem jedynym na celowniku. Może trochę zmienisz podejście do komentarzy i zaczniesz się przyczepiać do tych w stylu " o super." I z czytania tych naszych wypocin będzie większy pożytek. I zauważyłem jeszcze, że jak jest ze strony użytkowników jakiś lament, że np. "replika biedna", czy że coś źle producent zrobił, to zaraz wrzucasz swoje 5 groszy i wszystkich krytykujesz, - "specjaliści się znaleźli". Wszystko musi być podyktowane pod twój styl bycia.
KneciK 28.08.2009, h. 10:05 KneciK
ale głupie te filmiki