Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 07.04.2013, h. 16:42, dodał: Promant
11

Filmy autorstwa: SRC, Evike.com, Shoei oraz Airsoft GI TV.



SRC: Zombie Hunter oraz replika pistoletu TT.

 

 

 

 

 

Evike.com: testowanie masek siatkowych oraz prezentacja repliki Echo1 RedStar Operator Combat Weapon.

 

 

 

 

 

Shoei: instalacja zestawu konwersyjnego do MG42 (angielska wersja napisów).

 

 

 

 

 

Airsoft GI TV: PTT Block 7 VFC SCAR VLTOR CAS-V AEG

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CerberBP 07.04.2013, h. 17:09 CerberBP
Me so zombie, me hunt you long time...
Żeby ją jeszcze można było dostać za fifteen dolla... znaczy tę MP5...
Hoovercraft 07.04.2013, h. 23:07 Hoovercraft
poldeck 07.04.2013, h. 17:14 poldeck
Ale w filmiku o tetce, tekst "I was a fan of world war two" jest troche nie na miejscu. Jak można być fanem wojny? Bije się brawo kiedy wrogie czołgi przejeżdżają przez wieś a żołnierze gwałcą i palą wszystko na swojej drodze, niekoniecznie w tej kolejności?
Myślę że autor wypowiedzi miał namyśli że jest fanem tego okresu w sensie czysto sprzętowym. Ja na przykład jestem fascynatem ery Vietnamskiej, a niekoniecznie pochwalam to co wyprawiały obie strony konfliktu. W zasadzie to gardzę tym jak zachowywał się Vietcong i US Army. Ja jedynie jarczę się sprzętem i klimatem.
Oleander 07.04.2013, h. 20:24 Oleander
Niemniej określenie użyte to "fan drugiej wojny światowej". Jest mocno niefortunne.I dalej twierdzę, że "prezentacje" replik niektórych firm idą w zdecydowanie złym, niemerytorycznym kierunku.
poldeck 07.04.2013, h. 20:59 poldeck
MoreLike 07.04.2013, h. 17:50 MoreLike
We Francji to normalne przecież... ^
babski 07.04.2013, h. 17:59 babski
Fajny ten test masek...Faktycznie sama maska czasem nie wystarczy jak ktoś z markera ram walnie kulką 0.4 przy 600 fps (oczywiscie przez przypadek) :D
Perzan_LBN 07.04.2013, h. 19:07 Perzan_LBN
A filmik dowodzi, ze tetetka na zombiaki się nie nadaje :-P
Oleander 07.04.2013, h. 20:25 Oleander
Maski fajne. To mógłby być nawet tani odpowiednik masek do szermierki :D I szyny do SCAR'a też mniam :)
Wojtasasg 07.04.2013, h. 21:46 Wojtasasg
Bardzo ładna Pani w pierwszym filmiku ^^
Wiewioor 10.04.2013, h. 10:07 Wiewioor
I w końcu mit obalony jakoby markowe kulki nie rozpryskiwały się na siatce. Tym samym udowodniono, że siatkowa ochrona oczu, nie zapewnia żadnej ochrony przed BB.