Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Capri ASG

Polska, 14.08.2009, h. 15:37, dodał: Promant
23

Sklep Capri ASG włączył do swojej oferty kolejne produkty Specops, w tym oporządzenie z serii "kaliber 93". Do oferty wprowadzono również customową replikę C.A.C. G&G: AEG GR300 long 480fps.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie sklepu Capri ASG pojawiły się nowe produkty Specops, w tym oporządzenie, systemu MOLLE, z serii "kaliber 93". Produkty z serii "kaliber 93" dedykowane są dla polskich żołnierzy. Wszystkie produkty tej serii są wykonane z Cordury DuPont 1000D wz. 93 "Pantera" IRR, czyli nie "świecącej" w podczerwieni/noktowizji. Ładownica, w systemie modułowym MOLLE, na dwa magazynki M4/M16. Wymiary: 200x90mm. Cena: 55PLN.

 

 

 

Ładownica na dwa magazynki AK47/74. Wymiary: 250x90mm. Cena: 55PLN.

 

 

 

Ładownica na granat ręczny typu F1 lub dymny GD-10. Wymiary: 140x80mm. Cena: 45PLN.

 

 

 

Kieszeń uniwersalna Cargo. Wymiary: 190x150mm. Cena: 59PLN.

 

 

 

Pokrowiec na wkład hydracyjny camelback. Wymiary: 440x210mm. Cena: 99PLN.

 

 

Kieszeń na małe radio. Wymiary: 130x80mm. Cena: 39PLN.

 

 

 

Lekka modułowa kamizelka taktyczna w systemie MOLLE. Rozmiar uniwersalny, regulacja w pionie i poziomie. Cena: 250PLN.

 

 

W ofercie, obok serii "kaliber 93", znalazła się także kamizelka taktyczna v4, systemu MOLLE, wykonana z Cordury 1000D, od strony wewnętrznej wyłożona siatką. Kamizelka posiada pełną regulację w pionie i poziomie.

 

 

Dwie kieszenie wewnętrzne, dostępne bez konieczności rozpinania kamizelki. Zamykana centralnym zamkiem 10mm typu kostka, dodatkowo zabezpieczona dwoma klamrami 25mm. Kamizelka wyposażona w system identyfikacji swój obcy na podstawie opcjonalnych odblasków - pionowych z przodu oraz poziomych z tyłu kamizelki. Ramiona zostały wykończone materiałem antypoślizgowym, który stabilizuję kolbę broni długiej podczas prowadzenia ognia. Dodatkowo kamizelka wyposażona w opcjonalny uchwyt na latarkę, umożliwiający oświetlenie miejsca pracy bez konieczności trzymania latarki rękoma. Podwijane szlufki umożliwiają noszenie kamizelki z pasem taktycznym. Dostępna wersja czarna oraz multicam. Cena: 490PLN. 

 

 

Do oferty dodano również replikę produkcji firmy G&G: AEG GR300 long, w wersji C.A.C. generującej prędkość początkową 480fps. Cena: 3290PLN.

 

 

C.A.C. to repliki wykonywane przez Capri ASG (Capri ASG Custom) na bazie najlepszych dostępnych replik i części. Zewnętrznie wyposażono replikę w: lunetę typu ACOG G&G (x3,5) oraz tłumik dźwięku OPS G&P.

 

 

Wewnętrznie zamontowano: lufę precyzyjną Prometheus 6.03x509mm, zębatki Hyper Torque G&G, tłok POM Modify, sprężynę M140 G&G, łożyskowaną głowicę tłoka G&G oraz metalową głowicę cylindra G&G.

 

 

Materiał: stal, magnez, aluminium, cynk, tworzywa sztuczne. Długość: 790/1020mm. Waga: 3740g (bez amunicji i baterii). Długość lufy: 509mm. Pojemność magazynka: 450BB. Indywidualny numer seryjny. Zalecane zasilanie: akumulator twins 9,6V lub Li-Po 11,1V.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.asg.com.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
housenka 14.08.2009, h. 16:32 housenka
Brzydka ta eMka. Fu.
Bodzio90 14.08.2009, h. 16:39 Bodzio90
LR300 :*
Miło popatrzeć, ale mnie nie stać
Sil43 14.08.2009, h. 16:40 Sil43
Mi tam się podoba, choć dla mnie każda Emka poza m1 i m14 jest FE i Fuj ^^
kozaq 14.08.2009, h. 16:41 kozaq
kopia P&J?
hasfa 14.08.2009, h. 16:43 hasfa
lr300 <3 juz sie zakochałem
Maza94 14.08.2009, h. 16:47 Maza94
Wspaniały ten LR300 przywołuje ducha STALKERA!
Gekon_1 14.08.2009, h. 16:49 Gekon_1
Nie, p&j to jest kopia tego ; )
Promant 14.08.2009, h. 17:06 Promant
Tak. P&J czy innej chińszczyźnie tak do tego customa jak szybowcowi do F18.
Komentowanie powinno być dozwolone po zaliczeniu testu na IQ.
Quarc 14.08.2009, h. 19:09 Quarc
Pokrowiec SPECOPSa na Camela widziałem też na zbrojowni, cena identyczna

LRka piękna, szkoda tylko że sporo sobie liczą jak na polskie realia. Można zakupić tego customa bez lunety?
Ravenkan 14.08.2009, h. 19:19 Ravenkan
Haha, mam 485fps na M130 =D
Tak jak czyste LR300 mi się podoba, tak to mnie odpycha ;|
capri 14.08.2009, h. 19:27 capri
@Quarc:
Oczywiście, można zakupić bez lunety (cena do uzgodnienia z naszym dz. handlowym).

@Ravenkan
A my robiliśmy i 520fps na M130...
Pytanie: jakiego producenta sprężyna, jaki AEG oraz jakie pozostałe graty...
WolfHeart 14.08.2009, h. 21:04 WolfHeart
Brak102 - pamiętam już jedną osobę, która w ten sam sposób się wypowiadała... Czyżby kolejne wcielenie ramseza?
Btw. obserwuję sobie całą tę Twoją składnię zdania i tylko jeden wniosek się nasuwa... W gimnazjach poziom kształcenia jest naprawdę nienajlepszy.
KamilM 14.08.2009, h. 21:15 KamilM
Hehe kolego brak102, mam wrażenie że bardzo krótko obserwujesz to środowisko, stąd pewnie nadzwyczj błędny wniosek że ludzie piszący tutaj to banda dzieciaków, zazwyczaj z nadwagą z całą masą niespełnionych marzeń o byciu, żołnierzem, agentem, strażakiem, kim kolwiek.

Cóż wielu z nas to właśnie żołnierze, agenci, policjanci (o nich zapomniałeś wspomnieć i koledzy pewnie poczuli się pominięci więc uzupełniam za Ciebie), strażacy i inni którzy znaleźli w tym hobby coś dla siebie zależnie od indywidualnych potrzeb.

W sumie to żal mi Ciebie. Popisać się publicznie tak płytką oceną to żenada.

Pozdrawiam, życząc na przyszłość bardziej wnikliwego rozpoznania nurtującego Cię problemu.
Dogtag 14.08.2009, h. 21:16 Dogtag
Dla mnie to jest nieporozumienie. Jak coś jest w wz. 93 to nie powinno być w molle tylko w systemie 20mm. Tylko proszę na mnie nie wjeżdżać że to światowy standard czy coś, bo 20mm też jest standardem i do tego pewniejszym jeśli chodzi o zamocowanie na kamizelce.
Vintersky 14.08.2009, h. 21:22 Vintersky
Kurczę, zazwyczaj siedzę cicho, ale w tym konkretnym przypadku po prostu naprawdę się zbierałem spod krzesła po przeczytaniu pewnego komentarza.

Tak już jest w Polsce - każdy po przeczytaniu dziesięciu zdań w inecie jest ekspertem w temacie. Imć Ramzes, tudzież brak102 zna przecież całe środowisko AS na wylot. Bywał na szkoleniach u Sylwka z KNJ'tami, ganiał u Majora Spencer'a z RU, strzelał na ostro w Tranining Squadzie, zaliczył każde Tomaszowo/Basrę, był na Berget od początku, widział OP:Irene na własne oczy... Rzeczywiście, banda dzieciaków (czyli średnia wieku poniżej 18 lat, tak?), wszyscy z nadwagą, zakompleksieni...

Bardzo podoba mi się określenie "soldier-wannabe". Też taki jestem - zbyt leniwy na pracę za marne pieniądze w armii. Wolę własną działalność gospodarczą, żywot jakiegoś dzieciaka z nadwagą i kompleksami w branży IT lub handlu... A zainteresowania militariami czynią ze mnie pożałowania godnego człowieka. Czyli straciłem dziesiątki weekendów na szlajanie się z pożałowania godnymi ludźmi, robiąc rzeczy bezsensowne (treningi, strzelanki, zloty)...

Fakt - nie mam odwagi (a także mam rodzinę i plany na dalsze życie już ułożone) na strzelanie się ostrą amunicją z szmatogłowymi w afganie. Zostają mi te nędzne plastikowe (?!?) zabawki o wartości samochodu średniej klasy lub bezpieczne treningi na strzelnicach pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Czuję się taki malutki, bezbronny...

Dziękuję Ramzesie/brak102 za wskazanie bezcelowości kontynuowania mojego hobby. Przerzucę się na szachy lub bierki korespondencyjne. Teraz już wiem, że źle robiłem. Kajam się, przepraszam za swoje błędy i nawołuję do wszystkich czytelników tego forum w imieniu Ramzesa/brak102:

OPAMIĘTAJCIE SIĘ !

(...)

ROTFL tygodnia, jeżeli nie miesiąca w komentarzach. "Złote Usta" dla autora. Tylko proszę dzieciaków-administratorów z nadwagą i kompleksami, bez bana dla tego pana, bo wiele uśmiechów jeszcze ten człowiek wywoła na naszych buziach.

---

Aby OT nie było: bardzo fajna inicjatywa ze strony Capri'ego z Custom'ami. Brak tego na naszym rynku (wystarczy rzucić okiem do RedWolf'a). Liczę na to iż Capri nas jeszcze zaskoczy kilkoma udanymi konstrukcjami!
oriasz 14.08.2009, h. 21:42 oriasz
Nie szkoda wam czasu na komentowanie postów dzieci neostrady? To tak jakby próbować dogadać się w komentarzach na onecie:)
Hoplita 14.08.2009, h. 21:52 Hoplita
@brak102
Bawcie się dobrze i dalej kupujcie sobie plastykowe gówienka po 3500zł.

Stać mnie.
Promant 14.08.2009, h. 22:24 Promant
No i kolega brak102 zniknął z WMasg.
Swoją drogą czegoś mu chyba brak

Zastanawiające jest po co w ogóle tacy ludzie piszą? Jaki jest cel obrażania innych i nadymania się.
Cholera, tyle biegam po lesie, na codzień nawet samochodem nie jeżdżę tylko na piechotę i rowerem. I nadal mam nadwagę. Nic tylko czas się pochlastać.
WolfHeart 14.08.2009, h. 22:50 WolfHeart
Promant, jak się skończysz strzelać, to wyrośniesz, pozbędziesz się kompleksów i przestaniesz mieć nadwagę To wszystko przez asg
Promant 14.08.2009, h. 23:26 Promant
cptjack 15.08.2009, h. 12:01 cptjack
Ta LR300 jest po prostu śliczna. Panowie z Capri zaproponowali naprawdę ciekawą ofertę.

Choć, jeśli bym zdecydował się kupić, to i tak zmienię kolbę:

$3

i będzie STALKER pełną gębą.
capri 15.08.2009, h. 12:35 capri
Możemy zrobić od razu z taką:
$3 (oryginał G&G )