Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 13.08.2009, h. 17:48, dodał: Promant
14

RedWolf Airsoft: nowe produkty w sierpniowej ofercie. UNCompany: rewolwery WinGun Sport 7 Full Metal CO2. AirSoft GI: Cybergun Sig Sauer 556 oraz porównanie replik P90.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

RedWolf Airsoft zaprezentował nowe produkty, dostępne w sierpniowej ofercie.

 


 
 

Firma UNCompany zamieściła video prezentujące repliki rewolwerów produkcji WinGun, z serii Sport 7 Full Metal CO2.

 

 
 
 

AirSoft GI TV wyemitowała dwa nowe filmy. Pierwszy przedstawia replikę AEG, firmy Cybergun, karabinu Sig Sauer 556

 

 
 
 

Drugi film produkcji AirSoft GI to porównanie replik P90. Przedstawiono produkty firm: Echo1 oraz Classic Army.

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Marcinek83 13.08.2009, h. 18:53 Marcinek83
Ciekawi mnie cena tego WinGuna.
Prezes_____ 13.08.2009, h. 21:14 Prezes_____
Z tego filmiku o p90 nadal nie można wywnioskować co lepsze, pozostaje dylemat, ca bo to ca i gearbox starndardowy v6, echo1 czy jakolwiek chińskie p90- dużo metalu no ale to zawsze chińczyk
Tuksiak 13.08.2009, h. 21:56 Tuksiak
Ja wiem? Ja tam wybrałem chińskie i nie żałuję, powtarzalność miałem lepszą po wyjęciu z pudełka niż oni zmierzyli . Co do niestandardów, silnik i silnikowa standard, zmieniałem silnik i nie chciało mi się zębatki ruszać i wsio się ładnie spasowało.

A tak patrząc na filmik, to każdy stanie przed dylematem "co wziąć?".

A no i chciałbym przypomnieć, że takie miejsce na Ziemi: Hong Kong - to aktualnie terytorium Chińskiej Republiki Ludowej .

EDYTA: zapomniałem o Najważniejszej rzeczy jaką usłyszałem - "four hundred fps, it`s too much for CQB" . Dziwne wiedzą o tym wszędzie, tylko nie w Polsce .
Guest (ID:6452) 13.08.2009, h. 22:07 Guest (ID:6452)
Ej zawsze się zastanawiałem czemu kompensator do H&K ma nacięcia od dołu?! Wie ktoś?
vip3r 13.08.2009, h. 22:18 vip3r
jak to nie wiadomo które p90 wybrać? - tylko MARUI

jak cię nie stać to bierz chińskie, CA to też chińszczyzna - a to p90 ca to wersja szrotline - ja bym omijał z daleka. zresztą posłuchaj jak strzela... aż uszy bolą...
Cortes_ 14.08.2009, h. 00:06 Cortes_
To nie kompensator tylko ciężarek. Nie zmienia kierunku gazów wylotowych. I nie mówię tylko o replice. Oryginał tak ma.
Maku 14.08.2009, h. 00:56 Maku
Te "nacięcia" poprostu zmniejszają masę ciężarka.

A żeby zmienić kierunek gazów wylotowych to nacięcia musiałyby być na lufie od góry a nie od dołu.
OFF 14.08.2009, h. 03:13 OFF
Piękne te rewolwery już wiem na co zbierać
grzesio93 14.08.2009, h. 11:40 grzesio93
Miałem kiedyś p90 marujca ale sprzedałem bo popszedni właściciel coś namieszał i po pewnym czasie czułem że coś może walnąć

Teraz bym wybrał to z echo1 i do 350 uszczuplił
dust in the wind 14.08.2009, h. 15:25 dust in the wind
No i pojawia się smycz z logo WMAsg.pl
Promant 14.08.2009, h. 16:20 Promant
Hehe, spostrzegawczy kolega. A ja nie zwróciłem uwagi.
Miło, że używają gadżetów, które im daliśmy w prezencie podczas IWA.
dust in the wind 14.08.2009, h. 17:45 dust in the wind
A dziękuję
MoniT 16.08.2009, h. 14:24 MoniT
Świetny ten SCAR
ireabe 17.08.2009, h. 13:19 ireabe
No to Wmasg.pl zyskuje wymiar światowy, gratuluję!