Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości na stronach polskich sklepów

Polska, 12.08.2009, h. 22:17, dodał: Promant
26

SpecShop: repliki ASG TM FN5-7 i Socom Gear Barrett, kopie latarki taktycznej HL1 i zestawów ComtacII. AEG TAR21 w ofercie ZBROJOWNI.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SpecShop włączył do swojej oferty kolejne nowości, w tym repliki ASG: pistolet TM FN5-7 i karabin snajperski Socom Gear Barrett. Replika gas blow back, produkcji Tokyo Marui, pistoletu FN Herstal FN5-7 kosztuje 689PLN.

 

 

Waga: 744g. Długość: 209mm. Zasilanie: gaz HFC134A. Prędkość początkowa: 290fps. Pojemność magazynka: 26BB. Replikę wykonano z ABSu.

 

 

Replika AEG, produkcji firmy Socom Gear, karabinu snajperskiego Barrett M82A1 oferowana jest w cenie: 3999PLN. Materiał: stal i aluminium.

 

 

Waga: 9970g. Długość: 1450mm. Lufa wewnętrzna: precyzyjna 650mm / 6.03mm, produkcji MadBull. Gearbox V.2 z łożyskowaniem 7mm. Prędkość początkowa: 400-420fps. Magazynek o pojemności  190BB. Pasujące akumulatory: mini NiMh, LiPo, specjalne.

 

 

Replika wykonana na licencji producenta oryginału. Konstrukcja składa się z dwóch części: dolnej - korpusu połączonego z kolbą, oraz górnej - lufy połączonej z zamkiem i górną pokrywą. Złożenie dwóch części w całość zajmuje kilka sekund. Metalowy magazynek oparty został na konstrukcji magazynka M4/M16. W obudowie umieszczony został krótki mag HiCap. Selektor ognia, tak jak w oryginale posiada oznaczenia safe oraz fire, po przekręceniu selektora w puste pole, replika strzela także ogniem ciągłym.

 

 

W ofercie sklepu dostępne są także kopie latarki taktycznej HL1, produkcji BFT, do hełmu MICH. Dostępne kolory: dark earth oraz zielony. Materiał: tworzywo o matowej fakturze.

 

 

W zestawie znajdują się dwa typy montażu: na hełm oraz na szynę RIS 20mm. Źródło światła: dwie czerwone oraz trzy białe diody LED. Zasilanie: jedna bateria CR123 [nie ma w komplecie]. Cena: 122PLN.

 

 

SpecShop oferuje również kopie zestawów słuchawkowych ComtacII, producent: Element. Zestawy pasują do hełmów: MICH, PASGT oraz ACH. Dostępne są wersje: z wtykiem typu Kenwood [micro Jack] oraz z wtykiem typu Motorolla [podwójny Jack]. Cena: 269PLN.

 

 

Kolejny sklep w Polsce oferuje AEG TAR21. Replika znalazła się w ofercie ZBROJOWNI. Producent: ARES. Magazynek mid cap, o pojemności: 120BB. Długość: 725mm. Długość lufy: 400mm. Waga: 3500g. Materiał: ABS + metal. Prędkość początkowa: 350-380fps. Cena: 1965PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.specshop.pl

www.zbrojownia.com.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ocet 12.08.2009, h. 22:18 ocet
Mrrau Tyle nowości na raz? A skąd brać kase?
Foka 12.08.2009, h. 22:20 Foka
Nawet niedrogi ten Barrett, ale ogień ciągły?
Promant 12.08.2009, h. 22:22 Promant
A kto Ci każe przestawiać selektor w puste miejsce?

Poza tym zablokowanie nastawy full auto we własnym zakresie nie jest wielkim problemem.
aciepk 12.08.2009, h. 22:29 aciepk
Szkoda tylko, że ten Barret jest zrobiony na bazie tego co oferuje producent oryginału na rynek cywilny, a nie któregoś modelu (Starszego lub nowszego) używanego przez wojsko.
lemonzawodowiec 12.08.2009, h. 22:32 lemonzawodowiec
"single oraz fire"

A nie czasem safe oraz fire, specshopie?
Ari 12.08.2009, h. 22:37 Ari
Promant, zapomniałeś dodać, że w kolroze czarnym też jest dostępny ten HL1
ZeeMike 12.08.2009, h. 22:40 ZeeMike
Barrett, Barrett...

Duszę sprzedam - 3999 zł.
Ravenkan 12.08.2009, h. 22:44 Ravenkan
Ech, teraz będzie dyskusja czym się różni M82 cywilne od wojskowego i wyjdzie że to wcale nie M82, tylko np. KLOP123.
Swoją drogą, taka krowa a tylko batka mini?
I ogólnie mi się nie podoba Barrett na CO2 z butlą w kolbie, to by było coś.
Devito 12.08.2009, h. 23:03 Devito
700 PLN za klamkę? W cenie chromowanego Deserta? wybór jest oczywisty!
Kondor220V 12.08.2009, h. 23:05 Kondor220V
Bez względu kto jak to coś nazwie jest to replika bardziej M107 o czym świadczy kształt spodu kolby oraz długa szyna pod optykę. Ravenkan- koniec dyskusji
Kaszub 12.08.2009, h. 23:21 Kaszub
ten barret to jakis zarcik 420fps i cytuje" po przekręceniu selektora w puste pole, replika strzela także ogniem ciągłym." oraz hi cap do duszy za taka cene 3x Nie.



Sushi.50 12.08.2009, h. 23:26 Sushi.50
Haha... kto wam mówi, że trzeba używać ognia ciągłego i kto wam mówi, że korzystać z hi-capa?

Najgorsze tylko, że zostawili emkową komorę, nie świeci to piękną powtarzalnością strzałów. A zamiast stockowego gearboxa wstawić BFT, do tego najmocniejsze zębatki, stalowy tłok i jazda
AdiBrody_B-52 12.08.2009, h. 23:51 AdiBrody_B-52
barrett... dobrze, że cena znośna
filo16 13.08.2009, h. 00:01 filo16
Widzac człowieka z chromowanym desertem zaczyna mi sie robic smutno... a five-seven to bym nawet poogladał.
noah 13.08.2009, h. 00:43 noah
Ciekawe ile te HL1 jest warte?
Andrzej25 13.08.2009, h. 07:01 Andrzej25
Five-seven bez szyny jest ładniejszy, ale to tylko moje zdanie
rambo0072 13.08.2009, h. 08:16 rambo0072
Mi się wydawało, że wtyk Kenwooda to podwójny jack , a nie micro.
Looc 13.08.2009, h. 09:48 Looc
nie kenwood to mini jack + micro jack
Burner 13.08.2009, h. 10:39 Burner
Ogień ciągły w Barett'cie :/
Dziadek71 13.08.2009, h. 11:01 Dziadek71
Barret gazowy... Na to czekam. Jakby był w takiej cenie, to nawet bym się nie zastanawiał.
mastah 13.08.2009, h. 12:54 mastah
Full auto w barecie- aegi mają tendencję do zacinania się na singlu i czasem treba to odblokować moje miśki, szkoda, że cena taka a nie inna, ale no cóż, to barrett.
rostal 13.08.2009, h. 14:59 rostal
Tyle mają przestrzeni, mogli bynajmniej v3 zamontować w tym barrecttcie, albo specjalny z minimi czy cos, v2 błyskawicznie siada przy mocniejszych upg...
Seba13 13.08.2009, h. 15:26 Seba13
ehhh... nie b yło barretta na polskim rynku i było źle... teraz specshop zadbał o to i tez jest źle... ludzie troche zrozumienia

@
Jak ktos nie chce nie musi uzywać auto duzy plus dla producenta że nie umiescił napisu "auto" na body

@
ja już tak myslalem... przecież można wnetrze tego maga zamienić na wnetrze jakiegoś krotkiego mida/lowa/reala od emki piszą że konstrukcja jest podobna troche finezji i po sprawie
Dread 13.08.2009, h. 18:34 Dread
Gdyby nie było auto, to by zaraz wszyscy marudzili "AEG i bez auto?"

Zablokować jest łatwiej, niż odblokować.
Neskey 13.08.2009, h. 19:29 Neskey
Na ebaybanned kopie peltorów tej samej firmy kosztują 55$ (darmowa wysyłka) a oni sprzedają je za 269zł. Jednym słowem okazja!
warrock 13.08.2009, h. 20:27 warrock
odnośnie Barretta to też poczekam na gazowego ale nie wiem ile wytrzymam;)