Daj cynk
Reklama

Aktualności

G&G wciąż na różowo

Świat, 04.04.2013, h. 14:01, dodał: Promant
38

Firma G&G rozwija gamę swoich różowych produktów, tym razem wprowadzając do oferty szereg akcesoriów.



Niedawno pisaliśmy w newsach o kontynuacji serii różowych replik AEG, produkowanych przez firmę Guay Guay.

Firma G&G nadal rozwija gamę swoich różowych produktów, tym razem wprowadzając do oferty szereg akcesoriów. Podstawę zestawu akcesoriów stanowią dwa modele tłumików dźwięku.

 

 t.jpg

t1.jpg

t2.jpg

t3.jpgt4.jpg

 

 

Oprócz, dostępnych już wcześniej, magazynków M4 - w osobnej sprzedaży oferowane będą także chwyty i kolby. A jeśli komuś jeszcze mało będzie koloru różowego - może się zaopatrzyć także w najnowsze gogle G&G.

 

 mag.jpg

kolba.jpg

chwyt.jpg

gogle.jpg

 

 

Różowe repliki, prezentowane na targach, wzbudzały spore zainteresowanie.

 

 

v17.jpg

v16.jpg

v09.jpg

v10.jpg

v11.jpg

v12.jpg

v13.jpg

v14.jpg

v15.jpg

 

 

 

Źródło:

www.guay2.com

Ocena wszystkich (3.78, głosów: 9)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Maza94 04.04.2013, h. 14:23 Maza94
Czy tylko mi miniaturka skojażyła się z jakąś reklamą kolejnego zboczonego pomysłu Japończyków?
Nie tylko Tobie :D
dr Ziolo 04.04.2013, h. 14:41 dr Ziolo
Mnie akurat się nie skojażyła. Ale możliwe, że mi się skojarzyła. :)
Promant 04.04.2013, h. 17:13 Promant
Ahh nie wylecze się z tego błędu ;)
Maza94 04.04.2013, h. 20:45 Maza94
W sumie krąży w necie takie powiedzenie: "Japończyków nie da się i nie warto próbować zrozumieć".
SirHawk 04.04.2013, h. 21:36 SirHawk
HeeL 04.04.2013, h. 14:44 HeeL
Ja rozumiem zrobić kilka/kilkanaście takich replik dla jaj, ale żeby dalej to ciągnąć?
Skoro rozwijają linie różowych replik, to znaczy że się takowe sprzedają. A jak się coś sprzedaje, to dlaczego firma miałaby porzucić źródełko $$?
slepy 04.04.2013, h. 15:10 slepy
Też o tym myślałem. O ile postawa G&G jest zrozumiała, o tyle postawa ludzi którzy kupują różowe repliki już nie(przynajmniej dla mnie).
HeeL 04.04.2013, h. 15:16 HeeL
szpiegh 04.04.2013, h. 14:52 szpiegh
jak widać niektórych ludzi cieszy zabawka w PINKI COLOR :D
Shanti992 04.04.2013, h. 15:10 Shanti992
Powoli zaczyna to się robić nudne -.-" Ile można? G&G chyba za bardzo wzięli do siebie słowa: "widzieć świat w różowych kolorach". W pewnych działach życia raczej ten kolor powinien być z deka ograniczony lub nie powinien pojawiać się wcale...
WszystkoZajęte 04.04.2013, h. 15:19 WszystkoZajęte
Azjaci trochę inaczej podchodzą do airsoftu, a dokładniej, na luzie :) U nas nie widuje się kolorowych replik (no chyba, że pustynne kolory, kamuflaże, ale nie róż), a u nich jest to właśnie normalne zjawisko, nie kładą takiego nacisku na odwzorowanie.
wrona001 04.04.2013, h. 16:42 wrona001
Właściwy kolor dla właściwej repliki ;]
Zgadzam się, nareszcie eMka doczekała się odpowiedniej kolorystyki. Rzekłbym nawet, że pozostali producenci powinni iść za przykładem i kompletnie przerzucić się na ten kolor dla wszelkiej maści eMkopodobnych replik i osprzętu. :D
Dopełnieniem mógłby być pink-woodland, albo multipinkcamo. :P
HunterKiller 04.04.2013, h. 17:48 HunterKiller
Operatorzy już Cię szukają.
korobov 05.04.2013, h. 18:41 korobov
yuri629 04.04.2013, h. 17:33 yuri629
HERESY!!
Perzan_LBN 04.04.2013, h. 18:45 Perzan_LBN
Jakby sprzedawali za połowę normalnej ceny i dawali zniżkę na water transfer albo farby maskujące....
Jakby sprzedawali czarny w kolorze różowym a na dodatek dodawali zestaw do zmiany na zielony....

Zaraz to ja piszę głupoty czy ty?
l_isek 05.04.2013, h. 12:57 l_isek
Chodziło mi o to, że jakby różowy karabin kosztował mniej niż normalny z takimi samymi bebechami to sam bym kupił i przemalował
Perzan_LBN 05.04.2013, h. 15:20 Perzan_LBN
cyp 04.04.2013, h. 19:00 cyp
Te tłumiki dziwnie wyglądają...
Też tak czułem :p
Lafayette 05.04.2013, h. 22:50 Lafayette
infrashock 04.04.2013, h. 20:10 infrashock
Coś czuję, że niedługo skośnoocy zmienią kolor umundurowania XD
jozek2345 04.04.2013, h. 21:20 jozek2345
O.. znowu widze, że niektórzy użytkownicy po przeczytaniu kolejnego raportu o różowych emkach o mało nie popuszczą w gacie z podniecenia.... tacy wielcy oburzeni... Po prostu ktoś postanowił zrobić karabin w takim kolorze i kropka. Sprzedaje się? Dobrze.. wspaniale... Nie? Można zrobić coś innego. Inna mentalność, inna kultura. Troche więcej dystansu, i chęci akceptacji zmian, bowiem gdyby nie te zmiany dalej siedzielibyście na drzewach i jedli banany.
shamoth 05.04.2013, h. 08:50 shamoth
Zastanawiam się tylko kiedy wprowadzą wersję z takimi "kocimi uszkami" jak w etui telefonów azjatyckich kobitek ;]
charlieland 05.04.2013, h. 09:46 charlieland
Wie ktoś może co to za kolba na pierwszym zdjęciu przy karabinku z lewej oraz na zdjęciu 7,
i gdzie można ją dostać, oczywiście w czarnej wersji kolorystycznej :)
Kolba to CTR. Dostępna jest na taiwangunie oraz gunfire.
Bato 05.04.2013, h. 10:38 Bato
aleksandra09 05.04.2013, h. 11:56 aleksandra09
A7 x 05.04.2013, h. 16:31 A7 x
Zapewne te dłuższe... tłumiki będą się lepiej sprzedawały... :]
Promant 05.04.2013, h. 20:47 Promant
Nowy rekord - 19 komentarzy skasowanych pod jednym newsem. Poza dwoma wulgarnymi i trzema obraźliwymi dla gejów - reszta komentujących skupiła się na jakże merytorycznym porównaniu tłumików do dildo i różnych formach obraźliwych sugestii pod adresem kobiet.

Gratulacje panowie. Wystawiliście wspaniałą wizytówkę swojego poziomu.
Jednocześnie informuję, że każdy z autorów tych kulturalnych wpisów może stracić możliwość komentowania, jeśli kolejne jego popisy będą miały podobny charakter. :)
Promant, to po kiego wrzucasz tego typu newsy skoro pewnie z doswiadczenia wiesz jak sie sytuacja zakonczy? Robisz sobie robote i przy okazji komenty pokazuja prawdziwe oblicze srodowiska (onet). Jakas forma masochizmu?
Michu 06.04.2013, h. 10:08 Michu
@Michu
Aha, czyli skoro 30% forum nie potrafi z kulturą przekazać swoich opinii, to pozbawimy normalne 70% informacji (nieistotne na jaki temat) ?
Ciekawe myślenie :]
A7 x 06.04.2013, h. 12:06 A7 x
@Michu, obawiam się, że idąc Twoim tokiem rozumowania trzeba by było, w końcu, w ogóle zaprzestać zamieszczania jakichkolwiek newsów.
Promant 06.04.2013, h. 15:33 Promant
Czyli komentarze ze słowem oznaczającym przedmiot potrzebny kobietom podczas comiesięcznych problemów też kwalifikują się do usunięcia? Bo taki właśnie zniknął, a nikogo nie obrażał...
HaryWalker 06.04.2013, h. 20:12 HaryWalker
Masz na myśli merytoryczną wypowiedź, czy uważasz, że komentarze są od pitolenia bez sensu?
Promant 06.04.2013, h. 21:21 Promant
No, jeżeli każdy komentarz o niskiej wartości merytorycznej albo zupełnie bez sensu miałby zostać usunięty, to naprawdę niewiele by ich zostawało pod większością newsów :)

Komentarz ma wyrazić subiektywne spostrzeżenie komentującego, a każdy wyraża to w inny sposób.. Oczywiście, komentarze wulgarne i obrażające mniejszości seksualne są od tego, żeby jak najszybciej zniknąć, ale humorystyczne spostrzeżenia moim zdaniem mają prawo bytu. Co kto uważa za "humorystyczne" to już nie jest kwestia do dyskusji przez internet.
HaryWalker 06.04.2013, h. 22:45 HaryWalker
Oczywiście - kwestia gustu i poziomu. Niektórzy są poniżej pewnego poziomu i im to nie przeszkadza. Ale to jeszcze nie powód żeby narzucali to innym. I kończymy OT.
Promant 07.04.2013, h. 12:43 Promant