Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 12.08.2009, h. 10:54, dodał: Promant
20

RA Tech: ASG GBB KSC MP7 video review. RedWolf Airsoft: battle of the GBB SMG. AirSoft GI: porównanie replik pistoletu 1911.



  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma RA Tech zaprezentowała video review repliki gas blow back produkcji KSC pistoletu maszynowego MP7.

 

 

 
 

GBB KSC MP7 możemy również zobaczyć w najnowszym filmie RedWolf Airsoft: battle of the GBB SMG, w którym porównano repliki, pistoletów maszynowych, systemu gas blow back

 

 
 
 

AirSoft GI wyemitował porównanie replik pistoletu 1911: 1911 Comparison Western Arms MARSOC vs. SOCOM Gear MEUSOC

 

 
 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
lopez 12.08.2009, h. 11:06 lopez
RedWolf Gangsta
I do tego Pimp my Rifle.
LiuKas 12.08.2009, h. 11:28 LiuKas
"test vedio"... na szczęście panowie z KSC repliki robią bez takich "niedoróbek"
Patrick Bateman 12.08.2009, h. 12:49 Patrick Bateman
Pajace z RedWolf odbieraja takimi filmikami ochote do zabawy...
To MP7 ze wszystkimi mozliwymi dodtkami na RISach wyglada jak mutant z Czarnobyla.
Mormaeglin 12.08.2009, h. 12:51 Mormaeglin
Czasem jak spoglądam na ersoftówców przedstawionych na filmikach/zdjęciach takich jak powyższe, ręce mi opadają, nawet jeśli wiem iż są robione pół żartem, pół serio.
johny13 12.08.2009, h. 12:53 johny13
"Accuracy test"jest wg mnie nierzetelny. Na celnosc nie tylko wplywa jakosc repliki , ale takze czynniki zewnetrzene tj: wiatr, kat padania swiatla, paralaksa, sposob trzymania repliki itp,itd.... Powinni zrobic test na skupienie !! a nie na celnosc.. Skupieie jest wazniejsze, bo instrumenty celownicze zawsze mozna wykalibrowac..
hasfa 12.08.2009, h. 13:00 hasfa
kolimatorek gangsta wymiata ^^.
PiotrKa 12.08.2009, h. 13:05 PiotrKa
Rzeczywiście wszelkie testy celności i rozrzutu są w ASG mocno dyskusyjne i umowne. Niestety są to "bronie" czysto rekreacyjne więc jak we wszystkich ASg dowolnego typu ich celnośc jest też "rekreacyjna". Każdy kto strzelał na strzelnicy z broni sportowej czy np. myśliwskiej - kulowej wie że niestety dysonans w celności między repliką a bronią palną jest niesamowity...i tak juz będzie zawsze bo nie ma szans by w tak niskich wartościach energii kinetycznej utrzymac sensowny rozrzut.
Devito 12.08.2009, h. 13:16 Devito
Robią sobie jaja na całego . Ten review jest tylko z nazwy! Chociaż sepleniący powiedział wszystko o MAC 11. Podoba mi się za to bardzo porównanie pistoletów. Rzetelne i konkretne. Aha jeszcze jedno... MP7 rulez! No i "You never would know what`s gonna go down... Let`s be prepared..."
lemonzawodowiec 12.08.2009, h. 13:29 lemonzawodowiec
Joł ziomy, nie bulwersujcie się tak tym filmikiem, yo. That's just totally pimped out, man. For teh lulz. Peace ya man. Yo.
grzechotnik 12.08.2009, h. 13:30 grzechotnik
Gagxta Devasta
Cortes_ 12.08.2009, h. 14:24 Cortes_
Mam wrażenie, że większość z wpisanych tu osób odbiera to na poważnie. Ten test nie jest nawet pół żartem-pół serio. Ten test to po prostu dowcip , do którego włożono repliki. Tak jak reszta filmów redwolfa, które są bardzo wesołe i zabawnie zrobione, pod warunkiem, że traktuje się airsoft jak zabawę, a z tego co widzę niektórzy mają tu podejście prawie religijne....
johny13 12.08.2009, h. 14:40 johny13
@ cortez - i wszyscy razem jak jeden maz, krzykneli - ersoft akbar ! za rodinu i sabaku
HellCat 12.08.2009, h. 20:10 HellCat
johny13: nie za dużo starych warsów?
lopez 12.08.2009, h. 20:13 lopez
@Cortez_ bo nie każdy zna angielski i wie co oni mówią, później są takie komentarze.
Jackall37 12.08.2009, h. 20:15 Jackall37
Yeah, this MP7 f##k s##t up !

It only need some nightvision and good 16x scope...

Punka$$ gang$ta beware !
Ravenkan 12.08.2009, h. 21:52 Ravenkan
MP7 od KSC to raczej 'gas non-blowback gun'
lemonzawodowiec 12.08.2009, h. 22:01 lemonzawodowiec
Nie "gas non-blowback", a raczej "gas blowback non-recoil". Bo jaki odrzut może zrobić takie małe suwadełko? Ono w ogóle waży?
Jackall37 12.08.2009, h. 23:03 Jackall37
"Bo jaki odrzut może zrobić takie małe suwadełko?"

Pewnie ze dwa, albo trzy razy taki jak przeciętny AEG - może i jest małe, ale za to w KSC jest ze stali i waży swoje.
lemonzawodowiec 13.08.2009, h. 17:34 lemonzawodowiec
I co z tego? Co ma do tego aeg? Zwykłem pistolety gbb z metalowym zamkiem dają dużo większy odrzut niż to.
Tony Halik 13.08.2009, h. 19:19 Tony Halik
Mogę powiedzieć tylko jedno PIMP! Brakowało mi tam jeszcze tylko "Nigga Moment'a"