Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności c.d.

Świat, 08.08.2009, h. 22:49, dodał: Promant
21

AirSoft Global: replika gas blow back AG Custom S&W 10.5" MP15. Promocja granatów Tornado na stronie RWA. A.C.M. Eotech XPS holosightJD Airsoft: granat GR-20 Distraction Device. Airsoft Surgeon: nowy typ muszki do replik pistoletów produkcji Tokyo Marui.



 

 

 

 

 

 

 

 

Na stronie AirSoft Global dostępna jest customowa replika gas blow back AG Custom S&W 10.5" MP15. Waga: 3430g. Długość: 780mm/860mm. Magazynek o pojemności 50BB. Długość lufy wewnętrznej: 370mm. Zastosowane materiały: stal, aluminium, ABS, PA. Prędkość początkowa: 380-410fps. Replika posiada: metalowy korpus King Arms WA M4/M16 M&P 15, front RIS Noveske Rifleworks Free Float 10", muszka Vltor flip-up, kolba Vltor Style Enhanced Modstock, chwyt typu Tango Down, krótki tłumik dźwięku SCAR z tłumikiem płomienia (14mm-), Pivot Speed Pin, lekką lufę zewnętrzną z aluminium (10.5"), komorę hop up G&P, stalowy obustronny selektor. Cena: 590USD.

 

 

Trwa promocja granatów Tornado na stronie RedWolf Airsoft.

 

 

Do każdego zakupionego granatu, w cenie 99.50USD, dodawany jest nowy zestaw łyżki. 

 

 

 

Na stronie RSOV oferowana jest chińska kopia celownika Eotech XPS red/green holosight. Cena: 75.99USD.

 

 

 

 

Firma JD Airsoft promuje nowy granat hukowy GR-20 Distraction Device. Granat oferuje różne efekty dźwiękowe, do wyboru, od pojedynczego huku, przez gwizd i trzask, aż do serii efektów hukowych.

 

 

Airsoft Surgeon zapowiedział nowy typ stalowej muszki, do replik pistoletów produkcji Tokyo Marui: Hi-capa 5.1, 4.3 oraz M9 Tactical, o zwiększonej jasności świecenia.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoftglobal.com 

www.redwolfairsoft.com

www.rsov.com

www.airsoft-news.eu

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
cassius 08.08.2009, h. 23:00 cassius
Granaty łądne, jeśli nie do użycia to do podwieszenia pod kamizelkę. Muszki też niczego sobie, mam nadzieje ze zrobia taka do P226
Manyu 08.08.2009, h. 23:14 Manyu
Ta custom'owa Mka jest po prostu piękna ...
Guest (ID:6452) 08.08.2009, h. 23:17 Guest (ID:6452)
Muszki super a akurat p[owinienem kupić...
lemonzawodowiec 08.08.2009, h. 23:35 lemonzawodowiec
Szczęka mi opadła kiedy zobaczyłem emkę. Takiego cuda dawno nie widziałem.
Armand 08.08.2009, h. 23:47 Armand
Granaciki kuszą oj kusza mmm
rangerskh 09.08.2009, h. 00:09 rangerskh
Świetnie! Czekamy na GR-20 w Polsce!
Foka 09.08.2009, h. 00:43 Foka
Granat wygląda miodnie, ale już widzę te lamenty nad ceną sklepową w Polsce, więc z góry mówię: granat kosztuje 60 funtów, paczka 20 ładunków pirotechnicznych kosztuje 30 funtów (nie wiem czy cena jest zależna od efekty dźwiękowego, nic nie piszą o tym), więc z przesyłką jeden taki zestaw to 500 zł po cenie sklepowej w UK.

Jeśli Tornado, którego ponowne naładowanie nić nie kosztuje, przyjęło się z tak "chłodnym' przyjęciem, to już widzę "zainteresowanie" tym.
SHOGUN_YAMATO 09.08.2009, h. 08:43 SHOGUN_YAMATO
Nie no, ja może sobie tornado kupię ale jak najpierw się dowiem gdzie dostać butle z propanem
Foka 09.08.2009, h. 09:57 Foka
Przecież Ci mówiłem, że były w markecie na Grunwaldzkiej, vis a vie Abrahama.
cardamon 09.08.2009, h. 10:08 cardamon
granat JT jest boski obojetnie za jaką cene
Frontal 09.08.2009, h. 11:36 Frontal
Ta eMka to chyba jeden z najładniejszych customów jakie wyszły ostatnimi czasy.
newbie 09.08.2009, h. 16:09 newbie
ha, pierwsza myśl po obejrzeniu zdjęcia: fajna emka;) tylko nie wiem czy tłumik pasuje...
Filq 09.08.2009, h. 17:50 Filq
O M'ka. Wyscig zbrojen przerodzil sie w wyscig zdobien. Na szczescie w dobie wojen na kulki dostepne mamy 30 wariantow muszek, 80 roznie oznakowanych body i 15 front setow. No, to niedobrze. Juz zaczynalem sie cieszyc, ze wygramy ta wojne z naszymi zwyklymi replikami zwyklych karabinow.
newbie 09.08.2009, h. 18:28 newbie
Filq, a co w tym złego?
Bardos 09.08.2009, h. 18:33 Bardos
Następny który nie rozumie co to prawo popytu i podaży, jak producenci to robią, znaczy się że ludzie to chcą, a jeśli to chcą, to co się czepiasz?
Dread 09.08.2009, h. 18:59 Dread
"zwyklymi replikami zwyklych karabinow. "

Zwykłe karabiny mają się o wiele lepiej, niż ich repliki. Tylko wśród airsoftowców szyny na kałachu są "herezją i profanacją", tylko airsoftowcy narzekają, jak emka ma "nie taki" tłumik, czy kolbę. Normalni posiadacze broni robią wszystko co mogą, żeby swój sprzęt uczynić jak najwygodniejszym, jak najsprawniejszym i jak najpewniejszym w użyciu. Niektórzy airsoftowcy zachowują się gorzej od panów generałów, dla których wymyślenie, że spust jest za ciężki zabiera dwadzieścia lat, a wszelkie usprawnienia traktują jako zagrożenie dla obronności państwa.

Ludzie, to jest airsoft, a nie 10 Jednostka Wojskowa w Psiwujach Dolnych, gdzie rządzi kapral Maciąga, a karabin służy do czyszczenia, a nie strzelania.

Co do Emki - bardzo mi się podoba. Czekam, aż ktoś zrobi customa Colta SCW.
Hudler 09.08.2009, h. 20:31 Hudler
Dread, ludzie tak robią bo lubią repliki broni "czystej", przydziałowej, klasycznej. Dla mnie np. AK to tylko z drewnem, bez risów, czy innego balastu. Ale to moje zdanie, mam je dla siebie. A inni lubią modyfikacje, modernizacje itp. Dlatego jak Ty lubisz takie usprawnienia w replikach to modyfikuj. Ja wolę klasyczne repliki, bez dodatków. Są różne gusta.

I właśnie dlatego mnie się nie podoba ta emka. No jest bardzo zaawansowana technologicznie i płynie z niej sam lans, ale to nie mój gust.
Pozdrawiam.
Promant 09.08.2009, h. 20:42 Promant
No i pięknie: skoro są różne gusta, to niech każdy pozostaje przy swoim i nie krytykuje innych. Jeden woli repliki broni etatowej, inny spersonifikowane i ulepszone.
Ja mam i te i te, i dobrze mi z tym. Kiedy ktoś nabija się z jednego czy drugiego podejścia to robi się trochę żałośnie.

A jeśli chodzi o airsoft to takim samym lansem jak orisowana emka i kontraktowy szpej uesów jest chwalenie się siermiężnym kałachem, że taki doskonały, aż prawie oryginalny.

BTW
kolega Filq nie narzekałby na podaż i różnorodność oferty gdyby miał "szczęście" dorastać w czasach komuny i zaraz po nich.
No ale dziś wszystko jest do rączki i na talerzyku, więc trzeba i na to ponarzekać, że za dobrze.
Pritcher 09.08.2009, h. 22:14 Pritcher
O gustach się nie dyskutuje, ale mimo wszystko dziwi mnie jak g&P i inni wypuszczają zawsze serie dodatków w 15 wersjach, z oznaczeniami Vltor, USMC i co tam jeszcze. Personifikacja i ulepszenia praktyczne ok, ale taki lans jest (IMHO) śmieszny. Pojawiają się potem kwiatki z malowaniem broni superomfgdelta sprejem z pozostawieniem wielkich kwadratowych wycięć żeby było widać oznaczenia(oczywiście rozumiem chęć uniknięcia późniejszych problemów w razie zmywania farby, ale przecież można zakleić oznaczenia taśmą i taśmę również pomalować, zamiast odklejać potem).
Promant 09.08.2009, h. 23:55 Promant
A co mają głupoty jakie robią ludzie ze swoimi replikami do podaży i popytu?

Nikt nikomu nie każe kupować korpusów czy replik z oznaczeniami dziwacznymi i nie istniejącymi w realu. Widać w innych krajach takie lubią. Ważne, że w tej powodzi różności coraz więcej jest wersji dobrych i odwzorowujących ostry oryginał z coraz mniejszymi błędami.

Dawniej nie tylko nie było wyboru, ale jeszcze to co było nie zgadzało się z rzeczywistością.

A takie dyskusje jak tu co chwilę mają miejsce - dotyczą przede wszystkim gustów, więc stwierdzenie "o gustach się nie dyskutuje", żeby po chwili je analizować to chyba jakaś pomyłka.

Najlepiej by było, żeby każdy pilnował własnych gustów. To jest hobby, przyjemność i zabawa, a nie służba w jednostce liniowej, ani nawet reenacting.

Jak ktoś chce podchodzić poważniej - jego prawo, a jeśli ktoś traktuje całość z przymrużeniem oka jako zabawę - też ma prawo odpoczywać w airsowcie od codzienności, w taki sposób w jaki mu wygodnie. Nawet jeśli to oznacza paradowanie z dziwnymi oznaczeniami.
Filq 10.08.2009, h. 18:13 Filq
Ponizszy post Promant'a pokazuje zdrowe podejscie do airsoftu. Moj post posluzyl chyba jako pozywka (czego, uwierzcie mi, nie chcialem) do gadania o gustach. Bylo to tylko odzwierciedlenie przemian ktore subiektywnie odczulem od momentu zaczecia przygody airsoftowej po tego posta.
PS. Te wywody z popytem i podaza byly the best!