Daj cynk
Reklama

Aktualności

Chińskie repliki

Świat, 08.08.2009, h. 21:10, dodał: Promant
15

AGM: replika ASG AEG pistoletu maszynowego Sten. Sprężynowy SWD A&K w ofercie Gunner Airsoft. Replika M4 RIS GBB A.C.M.



 

 

 

 

 

 

 

Na stronie sklepu Gunner Airsoft dodano już produkt firmy AGM: replikę AEG pistoletu maszynowego Sten MkII. Jest to replika full steel, będąca kopią repliki firmy Viva.

 

 

 

W komplecie magazynek typu AGM MP40, akumulator 7.4v Lipo oraz ładowarka. Prędkość początkowa: 300-320fps. Cena: 132USD. Niestety pierwsza partia produktu, dodanego dziś do oferty, była tak mała, że już ją wyprzedano.  

 

 

 

Podobnie replika SWD A&K: w ofercie Gunner Airsoft wyprzedała się już po dwóch dniach. Cena: 85USD. Pozostaje oczekiwać na następne dostawy obu replik.

 

 

Chińczycy kopiują Chińczyków. W ofercie RSOV dostępna jest replika full metal: M4 RIS Gas Blow Back A.C.M. Cena wynosi jedynie 91.34USD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.rsov.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
W.Zajcev 08.08.2009, h. 21:18 W.Zajcev
Te M4 GBB jest tylko 7$ droższe od SWD ciekawe jaka będzie cena w Polsce.
Amadem 08.08.2009, h. 21:24 Amadem
"Te M4 GBB jest tylko 7$ droższe od SWD ciekawe jaka będzie cena w Polsce. "

Jakakolwiek by nie była do strzelania to się nie nadaje.
A zamiast wszystko wymieniać lepiej od razu kupić porządne MTW od Ra-T.
Karol_K 08.08.2009, h. 21:26 Karol_K
to jest gbb na trudne czasy kryzysu ... z tym stenem milo że myślą o tym , może wróce do imydzu partyzanta z lasu
Germ 08.08.2009, h. 21:34 Germ
Amadem - MTW jest od Inokatsu i jest oficjalnie sprzedawane jako części zapasowe do M4 WA. W praktyce niektóre sklepy składają to w całość i sprzedają.
CIUPAK1 08.08.2009, h. 21:37 CIUPAK1
Jest i on STEN AGM`a!!!Ciekawe kiedy w końcu AGM zrobi MG42.
Amadem 08.08.2009, h. 21:58 Amadem
"Amadem - MTW jest od Inokatsu i jest oficjalnie sprzedawane jako części zapasowe do M4 WA. W praktyce niektóre sklepy składają to w całość i sprzedają"


Pozwól, że coś sprostuję.
Tak się składa, że byłem posiadaczem zarówno MTW jak i WA/WOC.
Tak, MTW jest od Inokatsu ale tylko custom od RA-T nadaje się do strzelania od razu z pudełka.
MTW i WA to teoretycznie jest ten sam system gazowy, ale spróbuj kupić np suwadło od MTW i wsadzić do WOC'a. WA/WOC ma skrócony Receiver w stosunku do RS i będziesz musiał ciąć albo rozkładać gnata wybijając oba piny. Nie mówiąc o tym, że od razu będziesz musiał wymienić także komore HU.
A wymieniając np plastikowe body w WA na MTW z zestawu o którym mówisz, będziesz musiał od razu kupić Lower Receiver Parts Kit, bo niby to samo ale np Buffer Retainer jest już inaczej rozwiązany i na nic Ci sie przyda ten z WA.
Do wymiany będzie też Charging Handle i Gas Tube.
A no i jeszcze jeden szczegół: WA - 500$, Body MTW - 300$, Lower Receiver Parts - 150$.. Nie lepiej od razu kupić MTW RA-T? Bo nawet AGM czy ACM nie opłaca się upgradeować.. Wszystko wskazuje na to, że WA zablokowało Inokatsu patentami i dlatego nie mogli sprzedawać gotowych replik po za Chinami. Tak samo z trade markami Colta - dopiero w drugiej generacji będą one "legalne".
Co do samego strzelania Magna jest droga i nic nie poradzisz. Albo kupisz od razu części Ra-T albo będziesz wymieniał suwadlo, komorę HU etc. co "parę tysiów" kulek (bliżej nawet setek).
Szczerze to chińskie klony Magny nie nadają się do strzelania, jest to zwykła strata czasu i pieniędzy. Zwłaszcza, że nawet markowe WA/WOC czy MTW są awaryjne w stocku. A wykonanie chińskiego GBB jest 5x tańsze i to widać na każdym kroku.
Tanie, strzelające GBB Magny? Takie rzeczy tylko w erze..
Ahmed 08.08.2009, h. 22:30 Ahmed
No i stało się to, co miało się stać
Sten vivy jeszcze się u nas nie rozgościł a już dopada go AGM i to jest piękne, że w nasze łapki trafia kolejna replika II ww. i co ciekawsza nie jakieś kosmiczne 400-500fps a wystarczające 300-320fps. Faktem jest to, że co niektóre dusze będą zawiedzione osiągami, ale i z tym zapewne sobie poradzą.
Teraz już tylko czekamy na MG i............
Sab93 08.08.2009, h. 23:28 Sab93
Ten SWD od A&K pojawił się chyba jakiś czas temu u krakmanów.
Wyborowiec 08.08.2009, h. 23:50 Wyborowiec
Co Ty powiesz <HAHAHA>
SARCO 09.08.2009, h. 01:02 SARCO
Zgodzę się z Amademem odnośnie tego co napisał,lecz w jednej sprawie mam odmienne zdanie.Co do awaryjności WOC, u mnie w ekipie eksploatujemy 3szt i odpukać na razie się z nimi nic nie dzieje.Ja mam swojego od lutego kumpel od marca a jeszcze jeden od czerwca,jedyne co trzeba zrobić to wymienić w nim lufę na normalną,a wtedy moc wzrasta z 380 do 440-450-w zależności od lufy..Co do chińskich kopi to sprawdzają się one w elektrykach ale nie w GBB-bo w tych replikach nie należy oszczędzać na jakości materiałów i wykonaniu,bo to się później mści.
Pritcher 09.08.2009, h. 22:43 Pritcher
Poczekamy, może coś chińska myśl kopistyczna wymyśli co poprawić w systemie magna. Choć dużych nadziei na to nie mam. A może wykombinują części ze stalowej wytłoczki zalewanej wewnątrz ZnAlem? Albo podobne łączenie elementów tłoczonych i odlewanych?
figo79 10.08.2009, h. 00:04 figo79
kolejna bzdurna dyskusja w stylu "mercedes jest lepszy od malucha", każdy kupuje to na co go stać. a i tak cieszę się że sten wyskoczy nowy
t0m3k 10.08.2009, h. 10:45 t0m3k
poza stenem przydał by sie bren. wtedy przybyło by duuużo angielskich "przebierańców"
melon 10.08.2009, h. 20:37 melon
Cholera, chińczyki robią szybciej kopie niż protoplasta zdąży cokolwiek sprzedać Sten słodki, jak będzie u nas w normalnej cenie to obowiązkowo muszę go mieć.
wojtek76 12.08.2009, h. 18:17 wojtek76
za 3 m-ce będzie zima i będziecie mieć kupę frajdy z tych GBB...