Daj cynk
Reklama

Aktualności

Różności

Świat, 06.08.2009, h. 00:08, dodał: Promant
13

ARES: magazynki CO2 do replik karabinów snajperskich. Bell: srebrna replika ASG .45 MEU full metal. Airsoft Global: AEG King Arms LaRue 9.0" Tactical Rifle. Gunner Airsoft: Custom M16A4 upper receiver i front do repliki AGM M4 GBB. AATV: video review G&G SIG550, ICS SIG551 oraz King Arms SIG556.



 

 

 

 

 

 

 

 

Firma ARES zapowiedziała, na swojej stronie, wprowadzenie do oferty rynkowej nowych magazynków dedykowanych do jej replik gazowych. Magazynki do karabinów snajperskich: AW 338, DSR-1, M200 Cheytac oraz PGM Mini Hekate to wersja CO2.

 

 

 

 

 

W ofercie RSOV można nabyć replikę produkcji firmy Bell: srebrną wersję .45 MEU full metal.

 

 

 

 

Cena repliki GBB pistoletu SOC: 55.79USD.

 

 

 

Zapowiadana niedawno nowa replika AEG, produkcji firmy King Arms, LaRue 9.0" Tactical Rifle jest już dostępna na stronie Airsoft Global. Gearbox z 7mm łożyskowaniem. Magazynek o pojemności 300BB. Długość: 745mm / 830mm. Długość lufy wewnętrznej: 300mm. Prędkość początkowa: 300-320fps. Replika full metal z wykonanym w technologii CNC frontem RAS 9" oraz 12" jednoczęściową lufą zewnętrzną. Cena: 372USD.

 

 

Sklep Gunner Airsoft oferuje zestaw Custom M16A4 upper receiver i front do repliki AGM M4 GBB. Cena: 90USD. Opcjonalnie można zamówić ten zestaw z komorą HU i lufą wewnętrzną G&P, wówczas cena powiększa się o 68USD.

 

 

AATV zamieściło kolejne video review. Tym razem jest to porównanie trzech replik broni produkcji SIG ARMSG&G SIG550, ICS SIG551 oraz King Arms SIG556.

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
aciepk 06.08.2009, h. 00:18 aciepk
Meu Bell'a i Army wyglądają jakby były z tej samej fabryki
Promant 06.08.2009, h. 00:21 Promant
Bo pewnie są z tej samej fabryki.
capri 06.08.2009, h. 10:06 capri
Drobna korekta do materiału AATV.
Nie wiem, jak to wygląda w ICS i KA, ale wymiana akumulatora w G&G nie wymaga wypięcia pina, ani demontażu regulatora gazowego, a jedynie przekręcenia go o 30 stopni.
vip3r 06.08.2009, h. 11:03 vip3r
sorry, ale MEU Bell i Army nie są takie same. niestety nie miałem obu w tym samym czasie żeby porównać dokładnie (zresztą srebrnego z Bell wcale nie miałem), ale porównując czarne, metal z którego sa wykonane jest inny, magazynki są inne. - są tak samo podobne jak eMki od różnych producentów.
guzio29 06.08.2009, h. 11:39 guzio29
nie wiem jakim cudem takie problemy w KA!?
skoro już płaci się troche kasy to takie luzy powinni dopracować. Rozumiem Boyi czy Cyma to wiadomo, że raczej cudów oczekiwaćnie warto, ale to mnie dobiło. To samo z ICS !!
Promant 06.08.2009, h. 12:19 Promant
Guzio, niepotrzebnie się podniecasz. Kolba w KA ma duże luzy - fakt, namacalnie to stwierdziliśmy w recenzji wersji shorty; ale nie jest to jakaś tragedia. Strzelaliśmy z SIGa KA i ten luz - choć większy niż w innych kolbach emkowych; nie staniwi jakiegoś utrudnienia w normalnym użytkowaniu repliki.

Szkoda, że jest ale to bardziej problem wizualno - kosmetyczny niż użytkowy; po prostu trochę sie telepie bardziej i tyle

Natomiast wypadająca dźwignia w ICS to już problem.
volf13 06.08.2009, h. 12:24 volf13
Mam 2 repliki Bella i oby dwie o kant potłuc. Być może jakość się u nich zmieniła, ale od nich już nic nie chcę.
KicpA 06.08.2009, h. 19:55 KicpA
Hm bardzo ciekawy magazynek, już czekam aż będzie dostępny może rozwiąże to problem mamby do maga. Żeby dało się tylko ciśnienie ustawić.
MyN3 07.08.2009, h. 13:18 MyN3
mam berette bella i jest ok
Sushi.50 07.08.2009, h. 19:30 Sushi.50
Również czekam na maga, ciekawe właśnie jak z regulacją.
KicpA 07.08.2009, h. 20:40 KicpA
A do czego ci mag potrzebny?
Westie 09.08.2009, h. 21:32 Westie
Ha! Bellowi chciało się zrobić nowe formy do odlewania zamków, tym razem bez literówek (pierwsze MEU Bella było "sławne" z powodu napisu "SPRINGFELD ARMOY" na zamku). Jednak i tak z dwóch MEU wolę Army, wiadomo co ma w środku i na farbie też nie skąpią (srebrny i złoty są tak zrobione, że odbijają - niewyraźnie bo niewyraźnie - cienie i ciemne przedmioty).