Daj cynk
Reklama

Aktualności

Garść informacji c.d.

Świat, 04.08.2009, h. 01:03, dodał: Promant
28

UNCompany: repliki ASG AEG King Arms AK X47. KWA: full metal KM16 SR12. WGCgas blow back AK74MN firmy GHK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolejne repliki z nowej serii AK firmy King Arms, o których zapowiedzi informowaliśmy we wcześniejszych newsach, trafiły na rynek. W ofercie UNCompany znalazły się repliki AEG King Arms AK X47. Cena obu replik jest identyczna: 356.50USD. Obie repliki posiadają w komplecie magazynki hi cap o pojemności 600BB, typu waffleAKS X47 to replika full metal z chwytem pistoletowym wykonanym z nylonu. Kolba stalowa.  

 

 

AK X47, replika full metal z chwytem pistoletowym wykonanym z nylonu oraz kolbą składaną na bok.  

 

 

Na temat nowych replik serii M4/M16, firmy KWA, pisaliśmy już w relacjach z tegorocznych targów IWA. Na stronie Airsoft GI rozpoczęto przedsprzedaż jednej z nich: full metal KM16 SR12.

 

 

 

Karabin posiada wzmocniony gearbox z łożyskowaniem 9mm. Cena: 395USD.  

 

 

 

W ofercie WGC dostępna jest replika gas blow back AK74MN firmy GHK. Prędkość początkowa na top gas: 380-430fps. Waga: 3115g. Cena: 323USD.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.uncompany.com

www.airsoftgi.com

www.wgcshop.com  

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
HellCat 04.08.2009, h. 01:47 HellCat
Ładne te kałaszki... jak zwykle
sintos 04.08.2009, h. 09:34 sintos
AK X47 bozie jakie to niekoszerne...

scynek 04.08.2009, h. 09:48 scynek
Te AK X47 to straszna herezja, bo te RISy, rączka RIS i kolor... Ale mi się mimo to podobają...
sintos 04.08.2009, h. 09:53 sintos
Najbardziej wnerwia mnie takie zakończenie lufy, dziuubek
Raveneye 04.08.2009, h. 10:16 Raveneye
Sintos jeżeli masz na myśli Flashhider (czy jak tam to się pisze), to zmartwię cię. W Każdym AKM (w AK-47 jest prosty flashider) jest taki właśnie tlumik płomienia.
Więc ten dzióbek jest na miejscu, ale pokrywka komory zamkowej mnie troszkę zniesmaczyła. Przez to mamy taki misz masz...

I AK74MN też z tą pokrywą pokręcili. Gdzie są te Wypukłości??
gadzinka 04.08.2009, h. 10:27 gadzinka
Nie w każdym AKM jest takowy tłumik płomienia.
Wystarczy spojrzeć na niektóre zdjęcia WP.
Prezes_____ 04.08.2009, h. 10:28 Prezes_____
Powolutku, powolutku, zaniedługo bedzie beryl
Promant 04.08.2009, h. 10:30 Promant
Raveneye,

akurat w X47 KA osłabiacz podrzutu z AKM - nie jest "na miejscu" - ponieważ są to repliki AKS czyli wariacje AK47 w wersji z kolbą składaną.
Popatrz choćby na komorę zamkową. Albo zespół rury gazowej.

Tak więc pokrywa komory również jest właściwa.
Kamil 04.08.2009, h. 10:31 Kamil
@Raveneye - nie flashheider, jeno osłabiacz podrzutu. I spójrz na komorę zamkową, to nie AKM tylko AK, więc ten "ścięty" osłabiacz jest $1.
Raveneye 04.08.2009, h. 10:41 Raveneye
ok, źle się przyglądnąłem. Faktycznie AK-47.
Osłabiacz podrzutu na Polskich AKMS może być inny. Przecież robiliśmy różne wariacje z AK (tantal:P)
Jednak przy tym AK74 błąd jest, widziałem kiedyś ostrą i miala inną pokrywę.
kazik_ 04.08.2009, h. 10:50 kazik_
Akurat AK74M i gładka pokrywa jest jak najbardziej poprawne...

PS. $3
Bardos 04.08.2009, h. 10:52 Bardos
Sam popełniłeś błąd, bo właśnie w AK74M ma pokrywę bez żadnych przetłoczeń.
Raveneye 04.08.2009, h. 11:11 Raveneye
$3
a to to jajko?
Karol_K 04.08.2009, h. 11:12 Karol_K
X47 broń radzieckich kosmitów powraca .... znowu...
Hudler 04.08.2009, h. 11:46 Hudler
Bez urazy, ale Raveneye, nie znasz się, to nie mów głupot. To co pokazałeś na zdjęciu to AK 74 z czarnymi okładzinami. AK74M ma pokrywę gładką. Koniec kropka. AK74 z czarnymi okładzinami to nie to samo co AK74M. Po za tym AK74 które pokazałeś nie ma "wcięcia" w kolbie jakie powinno mieć AK74M, i nie ma płytki na optykę, co w AK74M jest już standardem. Na kolanku gazowym nie ma też tych "dziurek" tam, gdzie jest ono nakładane na lufę (wnioskuję że to na zdjęciu to ostra).

AK74M od GHK, fajne. Wyjątkowo mnie się podobają. Szkoda tylko, że suwadło nie ma tłoka, ale to już się czepiam na siłę. A X47 - kwestia gustu, mnie się nie podobają.
kazik_ 04.08.2009, h. 12:08 kazik_
Tak gwoli ścisłości na zdjęciu podanym przez Raveneye górny model ma składną kolbę - dolny nie (co wyraźnie można poznać po braku zawiasu).

Nie wspominając o tym, że to repliki - więc kiepski "wzór"
Raveneye 04.08.2009, h. 12:10 Raveneye
Rozumiem: czyli te repliki to nie AK74M
$3

$3

$3
kazik_ 04.08.2009, h. 12:17 kazik_
Nie, to nie są wierne repliki AK74M. Tak na prawdę nie ma żadnej wiernej repliki tej broni (ani TM, ani VFC nie zrobiły repliki w 100% "poprawnej").
Hudler 04.08.2009, h. 12:21 Hudler
Chociaż VFC jest najbliżej . Kończmy Off topować, bo to nie jest miejsce na dyskusje nt co jest AK74M a co nie.
Dread 04.08.2009, h. 12:57 Dread
"Tak na prawdę nie ma żadnej wiernej repliki tej broni"

Jest. Nazywa się Yunker 5
Raveneye 04.08.2009, h. 13:44 Raveneye
Ładna ta Yunker 5, tylko czy to aby na pewno AK-74M?
Bo poprzednicy dali fotki, które są trochę odbiegające od tego co widzę o Yunker 5.
A i chcę przeprosić. Faktycznie omyliłem się odn AK-74M. Ostrą wersję widziałem, ale AK74S z tworzywem (chwyt przedni).
Co do 74M to zdziwiło mnie, że w tej wersji pokrywa jest gładka, gdyż wszystkie inne 74 mają na niej wypukłości.
Co do detalików, nie wszystko da się wychwycić z pojedynczych zdjęć.
Prezentowana powyżej replika jest niezła, jednak i tak wolę AEGi. Z gazem jest trochę roboty pszy uszczelkach.
kazik_ 04.08.2009, h. 14:09 kazik_
Yunker ma głupie oznaczenia

(może i oryginalne Izmaszu, ale jednak ... )

PS. Pokrywa komory zamkowej w AK i AK74M jest inna - tzn. też gładka, ale różni się detalami.
cassius 04.08.2009, h. 15:18 cassius
Mocarne to AK
volf13 04.08.2009, h. 20:41 volf13
Kałach wygląda jak z jakiegoś MMO Sci Fi

A jeżeli chodzi o "jeno osłabiacz podrzutu" - chodzi wam o kompensator?
Germ 04.08.2009, h. 21:41 Germ
Przy AKM jest osłabiacz podrzutu. Przy AK-74 (i pochodnych) jest wielofunkcyjne urządzenie wylotowe.

I parę moich marzeń - żeby się spełniły.
-brak klocka za suwadłem
-pełny tłok gazowy
Jackall37 04.08.2009, h. 22:46 Jackall37
@Germ

klocek za suwadlem da się usunąc- w moim AKMie właśnie taki patent zastosowałem

wystarczy za sprężyną umieścic na prowadnicy kawałek drugiej - dużo twardzszej od ostrego AK - suwadło nie ma wtedy jak wyskoczyć, bo sprężyna się nie może węcej ścisnąć, a klocka brak


Ale te X47 wyglądają jak bronie z Doom'a - brakuje podwieszanego granatnika na plazmę