Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki w polskich sklepach

Polska, 31.07.2009, h. 23:35, dodał: Promant
19

ASG Shop: replika AEG EBR MK14 Mod0 produkcji G&P. Bron.pl: strzelba CO2 Walther oraz akcesoria do IPSC. SpecShop: akcesoria BFT do replik P90.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASG Shop włączył do oferty, pięknie wykonaną, replikę AEG: EBR MK14 Mod0 produkcji firmy G&P.

 

 

 

Replika wykonana jest w całości z metalu. Korpus karabinu wykonano na maszynach numerycznych CNC. Nakładka na chwyt przedni, podpórka policzka, chwyt pistoletowy i stopka kolby zostały wykonane z tworzywa.

 

 

 

W muszce zamontowano fluoroscencyjny przewód imitujący światłowód. Pomimo, że jest to tylko imitacja to znacząco przyśpiesza celowanie

 

 

 

Prędkość początkowa: 350 - 360fps. Waga bez magazynka: 4150g. Długość: 809mm / 902mm. Magazynek: mid cap, o pojemności 160BB. Typ pasującego akumulatora: specjalny large lub standardowy mini. Gearbox: wersja 7 z łożyskowaniem 7mm. Długość lufy: 470mm [6,05mm]. Cena: 2599PLN.

 

 

 

Jeżeli ktoś poszukuje silnej repliki ASG do strzelania tarczowego lub rekreacyjnego, może się zainteresować nowym produktem wprowadzonym do oferty przez firmę Kolter na stronie Bron.pl. Jest to strzelba zasilana CO2 marki Walther. O replice strzelby SG9000 pisaliśmy już kiedyś w newsach. Materiał: ABS. Waga: 1050g. Długość: 570mm. Pojemność magazynka: 30BB. Energia: <7,5J. Strzelba może oddawać strzały 3 kulkami na raz. Cena: 449PLN.  

 

 

W ofercie Bron. pl dostępnych jest również sporo akcesoriów do IPSC. Część z nich może być wykorzystana także do treningowych strzelań z użyciem replik ASG. Różnorodne tarcze metalowe typu popper, w cenach od 89PLN do 95PLN [zestawy po 3 lub 5 sztuk].

 

 

 

Klasyczny cel typu popper, elektryczny. Trafienie w niego, sygnalizowane jest zaświeceniem się diody. Wytrzymałość do 7,5J. Cena: 329PLN.

 

 

Tarcze strzeleckie rozmiaru 1m [145PLN] oraz 1/2m [85PLN] - komplet 50 sztuk.

 

 

SpecShop dodał do nowości na swojej stronie akcesoria produkcji BFT do replik P90. Konwersja RIS, w cenie: 149PLN. Materiał: aluminium.

 

 

Adapter do magazynków M4/M16, w cenie: 159PLN. Materiał: metal i ABS.

 

 

Gumowa stopka kolby do replik serii P90, która umożliwia montaż większej baterii. Cena: 49PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.asgshop.pl 

www.bron.pl

specshop.pl/">www.specshop.pl

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Majin_Spider 31.07.2009, h. 23:46 Majin_Spider
mocna rzecz 7,5J ;D wie ktoś jaki przelicznik FPSów??
Mati13k 31.07.2009, h. 23:58 Mati13k
Adapter do magów od M4/M16 do P90?!?! Profanacja to mało powiedziane. Jak tak można.

EDIT: Teraz często w AS wszędzie wpychają magi od eMki. A może taki psikus i wsadzą do eMki magi np. od RPK albo MP5. Ooo, to by było szatańskie!
uzi43 31.07.2009, h. 23:59 uzi43
EBR MK14 Mod0... Cudo! Jedne z najciekawszych replik ostatnio jak dla mnie;)
W.Zajcev 01.08.2009, h. 00:00 W.Zajcev
Jeśli by miał faktycznie 7,5J na jednej kulce to by było ok. 880fps ale pewnie energia zsumowana jest z 3 kulek i trzeba ją podzielić przez 2
TiMon909 01.08.2009, h. 01:01 TiMon909
kurde snajperke by zrobili a nie szotA
radzio2k 01.08.2009, h. 01:08 radzio2k
Mati13k- takich rzeczy troche jest i to nawet ostrych
Pitas 01.08.2009, h. 01:21 Pitas
Ciekawy ten szotolec, ciekawe jak to faktycznie "szczela"?
diablo62 01.08.2009, h. 07:25 diablo62
jego energia to <7,5 - równie dobrze mogli by napisać <1600J
Zmorak 01.08.2009, h. 08:50 Zmorak
Metalowe poppery + plastikowe kulki =
Promant 01.08.2009, h. 09:24 Promant
A niby czemu?
Na Tomaszowie ostatnia tarcza w IPSC była właśnie taka, uchylna, i jakoś nic nie przeszkadzało, że kulki plastikowe.
Krabii 01.08.2009, h. 09:38 Krabii
Odnośnie Speca, to ciekawą sprawą mogą być silniczki Element-a Ultra Torque porównywalne z Systema Magnum. Biorąc pod uwagę że cena ich jest około 3 razy niższa od systemy a moc porównywalna to może być dobry wybór:) Ciekawe jak z niezawodnością:/
helgrind 01.08.2009, h. 11:05 helgrind
"Adapter do magów od M4/M16 do P90?!?! Profanacja to mało powiedziane. Jak tak można.

EDIT: Teraz często w AS wszędzie wpychają magi od eMki. A może taki psikus i wsadzą do eMki magi np. od RPK albo MP5. Ooo, to by było szatańskie!"

Ale to wszystko już jest/było.
Krabii 01.08.2009, h. 11:10 Krabii
co do adapterów magazynków M4 do P90 - zawsze znajdą się plusy i minusy oraz gdyby nikt tego nie kupował to by tego nie produkowano. A plusy są dość wyraźne chociaż niszczą klimacik tego PMa:|
Raveneye 01.08.2009, h. 11:44 Raveneye
Tak, magi od AK do Emki, albo lepiej, kartridże od mausera/ SPAS >D
Blackno1 01.08.2009, h. 12:04 Blackno1
Poppery do AIPSC nie są wykonane ze stalowej blachy 14 mm, także spokojnie dają radę
Zmorak 01.08.2009, h. 13:22 Zmorak
Promant:
A rykoszetów nie ma?
Promant 01.08.2009, h. 13:44 Promant
A od czego masz gogle?

A nie ma rykoszetów od ścian w budynkach? Nawet od drzew w lesie?
Ostatnio jeden dostał w buźkę rykoszetem od hełmu kolesia klęczącego obok.

Zachowanie zasad bezpieczeństwa przy strzelaniach tarczowych jest tak samo ważne jak w grach asg.
sindri 01.08.2009, h. 21:07 sindri
M14 ładniutkie tylko ta cena, lepiej poczekać na CA.
Psycho_Mantis 03.08.2009, h. 21:22 Psycho_Mantis
Ciekawe, czy naprawdę ta strzelba ma moc około 900 (!) fps.
I faktycznie, mogliby pomyśleć nad karabinem snajperskim z wysoką prędkością początkową, i to jeszcze na dwutlenek - na pewno znalazłoby się dużo chętnych.