Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedzi produktów

Świat, 30.07.2009, h. 22:43, dodał: Promant
16

Tokyo Marui: replika ASG L96 AWS. G&P: WOC Sentry sand i M16A2 conversion kit. KTW: M73 carbine wood stock set.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Tokyo Marui podała szczegóły na temat nowej repliki ASG, którą wprowadza na rynek: L96 AWS.

 

 

Replika, typu bolt action, jest najwyraźniej rozwinięciem na bazie konstrukcji VSR10. Długość: 1115mm. Waga: 3280g. Długość lufy wewnętrznej: 500mm. Pojemność magazynka: 40BB.

 

 

 

 

W ofercie firmy G&P znalazła się kolejna replika z serii GBB WOC: M4 Sentry, w piaskowej wersji kolorystycznej. 

 

 

Na stronie producenta dodano również dwa zestawy konwersyjne do AEG: M16A2 conversion kit, różniące się kolorem. Wersja piaskowa oraz oliwkowa. 

 

 

 

Firma KTW zapowiedziała kolejny ciekawy produkt. Jest to zestaw pięknie wykonanych elementów drewnianych do repliki M73 carbine. Części wykonano z drewna orzecha włoskiego i poddano kąpieli w oleju. Produkt trafi do sprzedaży w sierpniu, w cenie 140.64EUR.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

marui.co.jp/">www.tokyo-marui.co.jp

www.gp-web.com

www.airsoft-news.eu 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
volf13 31.07.2009, h. 00:23 volf13
jezu jakie to piękne O_o (M73)
Damianuss 31.07.2009, h. 01:16 Damianuss
Czy na tym świecie nie ma już innych snajperek oprócz tych L96 i im podobnych? xd
cassius 31.07.2009, h. 02:16 cassius
Niezwykłe, że w prostym kawałku drewna jest tyle piękna
Goral16 31.07.2009, h. 07:12 Goral16
Czekam aż na polski rynek wejdzie L96a1 AWS . . poprostu cudo xD
Guest (ID:6452) 31.07.2009, h. 07:57 Guest (ID:6452)
Ciekawi mnie jak TM rozwiązał podawanie kulek z maga do komory. Widze że magazynek jest tu gdzie powinien być a przecież w sprężynce cylinder jest długi i komora HU przypada o wiele bardziej z przodu.
MrHK 31.07.2009, h. 09:08 MrHK
eLa piękna!
fuko 31.07.2009, h. 09:28 fuko
Wrzuciłem w babalfisha tę stronę TM i rzeczywiście da się wyczytać że zrobili jakiś mechanizm, który podaję jedną kulkę z magazynka przy każdym przeładowaniu. Jest to największa innowacja tej repliki (trigger ma być z VSR może reszta wnętrza też). Także żadnych ściem z atrapą i prawdziwym magazynkiem gdzieś z przodu - brawo dla TM
Cena to ok 30tys jenów - trochę ponad 300 USD
VanDerSeba 31.07.2009, h. 09:57 VanDerSeba
Zakochałem się w AWS... Z niecierpliwością czekam na chwilę gdy pojawi się na naszym rynku
VanDerSeba 31.07.2009, h. 10:46 VanDerSeba
AWS ma cenę 29.800 jenów - $3
Goral16 31.07.2009, h. 11:19 Goral16
hmm moze mi coś zle wyszło ale 29.000 jenów to wyszło 908zl około o.O ?
edit:
Żeby nie było przeliczyłem to z własnej ciekawości i nie mówie że tyle bedzię ta replika w polse kosztować. :>
MyN3 31.07.2009, h. 13:58 MyN3
fajne te 96
ZeeMike 31.07.2009, h. 16:06 ZeeMike
No ładnie, w końcu konkurencja dla M24 CA w tym segmencie cenowym. Mam nadzieję, że wykonanie przebije przynajmniej o niebo VSR, który mi jakoś totalnie nie trafia w gust.
ramsez 31.07.2009, h. 17:40 ramsez
Zakochałem się!

Mam nadzieje że ktoś sprowadzi tego Winchestera mmmmm.
Konrad_BW 31.07.2009, h. 20:04 Konrad_BW
Kolejny AWS L96 rynek potrzebuje czegoś nowego świeżego a nie marui odgrzewa stare kotlety. A M 73... dzieło sztuki
McGiver 31.07.2009, h. 22:22 McGiver
Jasne stary kotlet. TM jak coś zrobi to jest to 100% pewna replika. A jako brytofil to mnie to cieszy, że wyszło kolejne L... a nie m, g, czy ak
Martini 04.08.2009, h. 09:37 Martini
Ja chcę tego Winchestera!