Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki i akcesoria

Świat, 30.07.2009, h. 22:10, dodał: Promant
15

Gunner Airsoft: shotguny ASG pump action. WGC: baza do kolby M4 dedykowana do replik AEG G3. RedWolf Airsoft: kolby G&P oraz zamki Shooters Design do P99 Maruzen.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ofercie Gunner Airsoft dostępne są chińskie shotguny ASG pump action, w wersji real wood. Repliki strzelają pojedynczą kulką. Wersja krótka, z drewnem, generuje prędkość początkową 400fps. Cena: 48USD.

 

 

 

 

Wersja długa, z drewnem, generuje prędkość początkową 440fps. Cena: 60USD.

 

 

 

W ofercie WGC można nabyć, opisywaną wcześniej w newsach, bazę produkcji First Factory do kolby M4 dedykowaną do replik AEG G3. Materiał: aluminium. W komplecie dwa piny. Cena: 66USD. 

 

 

RedWolf Airsoft włączył do swojej oferty, niedawno przez nas opisywane, kolby produkcji G&P do replik AEG oraz GBB WA. Kolby z serii Knights kosztują 83USD.

 

 

 

Kolby Mod Buttstock M4 oferowane są w cenie 86USD.

 

 

 

RWA oferuje także pięknie wykonane zamki produkcji Shooters Design do replik firmy Maruzen pistoletów Walther P99, wytwarzane w technologii CNC z jednego bloku aluminium 6061. Zamki sprzedawane są w cenie 100USD. Zamek do P99 Compact.

 

 

Wersja czarna i aluminium do P99.

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.gunnerairsoft.com

www.wgcshop.com

redwolfairsoft.com/">www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Majin_Spider 30.07.2009, h. 22:17 Majin_Spider
wyborny ten shotgun ;D
Filip92 30.07.2009, h. 22:27 Filip92
Zamki naprawdę wyborne:D Szczególnie do compacta.
fuko 30.07.2009, h. 22:28 fuko
Fajne te shotguny - to kopie Maruzena?
Zawsze tylko denerwowało mnie strzelanie pojedynczą kulką - ale jest wyjście - dłuższą wersję można by przerobić na to:
$3
Dać mocniejszą sprężynę i długą preckę i mamy piękny karabin pump-action i to za nie wygórowaną cenę
phoenix_phx_ 30.07.2009, h. 22:50 phoenix_phx_
To ładnie :/ G3 i Mka masakryczne połączenie.
KWIA_TEK 30.07.2009, h. 22:51 KWIA_TEK
Zamki do Waltherów - miodne - tylko kto widział w Polskich ASGsklepach Walthery? W kółko tylko Beretty, Klocki i Colty.
FishHunter 30.07.2009, h. 22:54 FishHunter
.. hahah, mnie też zbytnio nie podoba się połączenie G3 z eMką.. tak jakby G3 nie miało dedykowanej regulowanej kolby..
Promant 30.07.2009, h. 22:54 Promant
A, to polskie sklepy są jedyne na świecie?...
KWIA_TEK 30.07.2009, h. 23:00 KWIA_TEK
... są jedyne w swoim rodzaju
Bodzio90 30.07.2009, h. 23:12 Bodzio90
Vltor <3
volf13 31.07.2009, h. 00:26 volf13
ciekawe kiedy czas na Browning auto 5
capri 31.07.2009, h. 09:36 capri
A w jakich sklepach widzieliście dobrze zrobione, działające P99?
Chętnie sprowadzimy...
Chcecie Umarexa, czy KWC? Robimy zakłady ile magazynków, który wytrzyma?

No faktycznie możemy sprowadzić jeszcze Maruzena. Ciekawe tylko ilu będzie chętnych na takie cacko z ABS za ponad 800PLN...

Sorki za lekkie odbiegnięcie od tematu, ale tylko odpowiadam w konwersacji
vip3r 31.07.2009, h. 10:00 vip3r
mam Maruzen P99C i szczerze odradzam jeżeli ktoś zamierza tego używać - w porównaniu do innych gaziaków jest zdecydowanie bardziej skomplikowany i łatwo go zepsuć, nawet przy zwykłym smarowaniu zamka. Do tego użyty ABS jest zbyt mięki w kilku miejscach co powoduje mocniejsze zużycie. jeżeli do tego dodać raczej małą moc (do tego należy używać słabego gazu)

- to naprawdę jak capri napisał tylko drogie cacko - raczej dla kolekcjonerów. Moim zdaniem nie nadaje się do gier. (niestety ) (ale w kolekcji fajnie wygląda i bardzo cieszy )
grzechotnik 31.07.2009, h. 11:20 grzechotnik
Dżizas, tylko nie emka w G3. Ja chyba popełnię samobójstwo... razem z G3...
aris2423 31.07.2009, h. 11:35 aris2423
ciekawe te shotguny, mocne, tanie i do tego sprezyny. Juz sie nie moge doczekac az wyjda w polsce ;]
rangerskh 31.07.2009, h. 12:02 rangerskh
Capri ściągnijcie lepiej te kombinezony SAS-u z wcześniejszych newsów. Zamki do P-99 świetne. Szkoda tylko, że bez szczerbinki, bo jej mi akurat potrzeba najbardziej.