Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki c.d.

Świat, 29.07.2009, h. 23:30, dodał: Promant
31

SOREDi: ASG AEG Browning M1919A4 kit. MadBull: akumulatory LFP. AATV pierwsze gear review: The S.A.S. 80s Style Gear by CRW-Airsoft.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

Francuska firma SOREDi, której siedziba mieści się w Bordeaux-Mérignac, poinformowała, że rozpoczyna produkcję zestawu ASG AEG: Browning M1919A4 kit. W skład zestawu ma wchodzić replika [90 części wykonanych w technologii CNC oraz wycinanych laserowo], trójnóg oraz instrukcja. Zestaw full metal wykonany będzie w 90% ze stali, reszta części powstaje z aluminium. Zastosowany gearbox: V.6. Obecnie prace nad zestawem osiągnęły etap prototypu. Producent zapowiada, że Browning M1919A4 kit będzie dostępny na rynku we wrześniu.

 

 

O nowych akumulatorach, opracowywanych przez firmę MadBull, pisaliśmy już szczegółowo w newsach. Obecnie producent zapowiada ich rychłe wprowadzenie na rynek. Firma MadBull zaprezentowała film ilustrujący proces produkcji akumulatorów LFP.

 


 
 

AATV zamieściła pierwsze review oporządzenia: The S.A.S. 80s Style Gear. Oporządzenie, będące replikami wyposażenia Special Air Service z lat 80tych XX wieku, jest produktem oferowanym przez firmę CRW Airsoft.

 

 
 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Borol 29.07.2009, h. 23:37 Borol
"stop,hammertime"? .....padłem.
Ale wyposażenie dla Sasu fajne i klimatyczne
vip3r 30.07.2009, h. 00:02 vip3r
hammertime rządzi a sam kombinezon niczego sobie i cena nie taka straszna.
Cheatmaster 30.07.2009, h. 00:39 Cheatmaster
"We are out of axes, so we just got a hammer..."

Uwielbiam ich.
VonBombke 30.07.2009, h. 00:45 VonBombke
Can't touch this... ;]
Foka 30.07.2009, h. 00:48 Foka
Tylko tekst z Prince's Gate, średnio im wyszedł, wtedy używali innych masek
Gogin 30.07.2009, h. 01:27 Gogin
Co do tego Browning'a - pytam bo nie znam języka. Co to za "90% Acier", czyżby stal?
Foka 30.07.2009, h. 08:33 Foka
Właśnie po to newsy są pisane przez redaktorów (tłumaczone) w języku polskim, żebyś nie musiał się przejmować tłumaczeniami. "90%" w każdym języku pisze się tak samo, zajrzyj do treści newsa to będziesz wiedział.

Ale skoro MUSISZ sam sprawdzić, bo być może Promant się pomylił i będzie okazja do napisania kolejnego komenta i przyczepienia się to wykaż się odrobiną samodzielności i poszukaj słownika na sieci... Ot, choćby - $3
MarineSlupsk 30.07.2009, h. 09:14 MarineSlupsk
Omg, kolesie z AATV są fenomenalni
Krystian_Ck 30.07.2009, h. 09:45 Krystian_Ck
Senk ju. I ich akcent Są zajebisci
Dolores 30.07.2009, h. 09:47 Dolores
Ciekawe ile będzie ważyć ten Browning. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamontowanie tego na jakimś samochodzie albo innym pojeździe. Trzeba mieć sporo pary w łapach żeby z tym biegać
Prezes_____ 30.07.2009, h. 10:01 Prezes_____
Ten filmik o produkcji baterii xD, szacun, muzyczka robi swoje xD
Besol 30.07.2009, h. 10:16 Besol
nie ma tego w tym słowniku. nie pomogłeś niestety
hasfa 30.07.2009, h. 10:57 hasfa
Już widzę pseudo Pudzianów latających z browningami ^^
Hammertime - no coment
Miszczo 30.07.2009, h. 11:03 Miszczo
Pewnie szukałeś w tłumaczu polsko-angielskim, a zauważ w jakim języku są napisane inne informacje... w języku francuskim, więc acier to jest po prostu stal.
Foka 30.07.2009, h. 11:03 Foka
Besol nie ma? No patrz, to chyba masz ocenzurowany internet, bo w moim jest. No chyba, że dumni przedstawiciele pokolenia gimnazjów szukali w słowniku angielskim, to mieli prawo nie znaleźć.
uzi43 30.07.2009, h. 11:42 uzi43
"Now stop, hammertime" uwielbiam tych gości. Kolejny świetny filmik.
_Mnichu 30.07.2009, h. 12:00 _Mnichu
Muzyka u Madbulli jak w MacGyverze
Promant 30.07.2009, h. 12:05 Promant
No cóż, nikt nikomu nie każe wierzyć, że tłumaczenie w newsach jest właściwe. Niektórzy nawet nie czytają tekstu, bo to zbyt trudne, a przecież są obrazki.

Tylko na obrazkach nie "pisze po polskiemu".

Nie możesz oczekiwać Foka, że wszyscy potrafią kliknąć na strzałkę i wybrać zamiast domyślnego angielskiego - tłumaczony język. To przerasta możliwości nawet niektórych pełnoletnich, a co dopiero gimnazjalistów.

No i także trudno oczekiwać, że treść newsa zostanie zrozumiana. Przecież nie ważne, że stoi jak byk napisane: firma francuska. To we Francji nie mówią po angielsku? O rany. Niemożliwe.
marekp86 30.07.2009, h. 12:16 marekp86
wreszcie zrobią konkret replike ocz. chodzi mi o tego Browning M1919A4 strasznie mi sie podoba.
Besol 30.07.2009, h. 14:24 Besol
hehe, w gadaniu jesteście po prostu BOSCY! Uwielbiam wasze riposty, którym poświęcanie mase czasu by je wklepać po to by napisać... nie wiadomo w sumie co i po co ))

Buziaczki! ;*
Foka 30.07.2009, h. 14:41 Foka
No tak, zrobiło się głupotę, to zamiast przyznać się do błędu lub zamilknąć trzeba odszczeknąć...

A Ty nie jesteś boski...
rangerskh 30.07.2009, h. 15:20 rangerskh
Tylko kiedy to oporządzenie SAS będzie w Polsce...?
Foka 30.07.2009, h. 15:23 Foka
Wątpię żeby było. Na rynku jest już ze dwa lata, no może rok... Skoro nie ma to już chyba nie będzie... Poza tym dla kogo sklepy mają to ściągać? Dla ludzi, którzy towar za $30 chcieliby kupić za 25 zł? Kamizelka w wersji tańszej kosztuje $120 czyli w PL jakieś 500 zł... Kto by to kupił? Nie można przenosić magazynków, wygląda staro... Skórzana ładownica na udo to 200-250 zł...
Ci nieliczni zainteresowani SAS CRW sami sobie ściągną.
zborekp 30.07.2009, h. 17:46 zborekp
Najlepsze jest to, że technologia CNC to zwykłe toczenie i frezowanie. Tylko nazwami szpanują....
Fear Factor 30.07.2009, h. 18:07 Fear Factor
Nie pseudo Pudzianów, tylko Charllesów Bronsonów. A Browning ciekawy. Mam nadzieję, że kiedykolwiek będę mógł z nim obcować.
Miszczo 30.07.2009, h. 19:06 Miszczo
A z tymi gimnazjalistami to przesadziliście... sam jestem gimnazjalistą i na to wpadłem, więc nie obrażajcie gimnazjalistów - to wyjątkowy przypadek ludzkiej głupoty...
zborekp 30.07.2009, h. 20:45 zborekp
Popieram!
Promant 30.07.2009, h. 20:57 Promant
@Besol
$1

Czyli tak jak Twoje wszystkie komentarze?

@zborekp
$1

Nie przesadzaj, jest różnica między zwykłą frezarką, a maszyną CNC.

@Miszczo
$1

No fakt. Przepraszam. Znam jednego gimnazjalistę, który też by na to wpadł, więc jest jeszcze nadzieja.
rangerskh 31.07.2009, h. 11:21 rangerskh
Myślę, że chętni na pewno by się znaleźli. Głównie na kombinezon. Ja na przykład nie cierpie sprowadzać czegoś zza granicy...
Splot 31.07.2009, h. 20:46 Splot
Browning bedzie swietna rzecza w walkach asg, kupie go zaraz jak bedzie na polskim rynku, bo M60 i M249 juz sie nudza powoli
Pik 03.08.2009, h. 10:27 Pik
Powoli? Kichą ogólną jest to, że jak się wchodzi do sklepów ASG to karabin maszynowy to M249. Nie ma choćby PKMa. Nędza.